Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

Hangi durumda toplum daha az zarar görmüş olur?

Toplumdan dışlanıp, cinsel meta halinde yaşamaya mecbur bırakıldıklarında
Kabullenilip, normal bir meslek (esnaf, memur vs.) sahibi olarak yaşamaları halinde

Gönderen Konu: Farklı cinsel yönelime sahip kişiler ve genel toplum ahlakı  (Okunma sayısı 30622 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 14, 2012, 06:44:55 ös
Yanıtla #60
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sadece konu başlığı ile olaya bakarsak başlığa göre olan anlatımda toplumda kabul gören ahlaki üğelere ters bir durum yaratır.Siz olaya ne kadar toleranslı bakalım derseniz deyin ben size olamayacağını söylerim ahlak bozulmaya başladığı an siz hangi toleranstan bahsediyorsunuz.Hadi oldu toplum toleransıda gösteriyor eşcinsellere burda birkere bozulmaya başlayan eşcinsele siz devamlı olarak neyi tolere edeceksiniz hala anlayamadım herkes kabına göre konuşuyor bu insanlar sewksüel istek ve arzularını gidermek için kimi kullanacak senin benim çocuğumu o buna mecbur işte tolerans dediğiniz şey burda çıkıyor ortaya bir baba erkek çocuğu için nereye kadar ve nasıl tolere edecek olaya ne diyeceğim peki ha ortada psikolojik ve insani bir problem var burda benim oğlumu kullanmış tolere edilebilir durum ben oğlumla konuşayım  yavv neler saçmalıyorum ben.Birçok kişi beni topa tutacak yine ama bu konuda insanların gereğinden fazla riyakar davrandığını düşünüyorum.

Tüm gençliğim beyoğlu ve civarında geçti eski pürtelaş ve sormagir sokağının halini bilenlerdenim toplumdaki ahlaki çöküşün tolere edilemediği günlerdi o bölgede yaşayan köklü aileler yerlerini yurtlarını bırakıp kaçtılar geriye bile bakmadan.Bir takım tedavile iyileştirmeler yapılmalı ama unutmayın çocuğu olan babalar daha dikkatli konuşssun  bu çok ciddi bir konu toplumu içten içe bitiren öncesi ve sonrası ile üzerinde çok ciddi durulması gereken bir konu.Bir hastalık gibi doğru teşhisi ve tedavisi gerekiyor hangi gen buna neden oluyorsa yada ne bileyim ne sebebp oluyorsa muhakkak tedavi edilmeli.Bu konu bu forumda ne zaman tartışılsa benim fikrim hep negatiftir bu insanları yıllarca izledim ve gördüm ve şu soruyu hep sordum kendime bir insan kendine bu kötülüğü nasıl reva görürü ben hala anlayamadım.

saygılar
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo