Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: 1.5 kilometrelik votka hattı  (Okunma sayısı 5228 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 05, 2007, 02:02:49 öö
Yanıtla #10
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Asilik kanimizda. Ben ezelden beridir hur yasadim, hur yasarim. hangi cilgin bana zincir vuracakmis sasarim ;) Ben de geleyim icki muhabbetine edepli bir sekilde sohbet edelim.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 05, 2007, 02:03:26 öö
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Alıntı
Yapalim soyle bir raki balik?
  anladım ben beni tekrar yoldan tekrar çıkarmak için komplo yapıyosunuz siz ;) hiario sende alet oldun buna hadi hayıırlısı :) MASON kesin mizaha taşır bu bölümü :)

Haziran 05, 2007, 02:05:40 öö
Yanıtla #12
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Hahaha, guzel ;) Esprili yaklasmaniz cok guzel. Aman dikkat edin ama simdi inananlar cikar ;D
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 05, 2007, 02:07:33 öö
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Alıntı
  anladım ben beni tekrar yoldan tekrar çıkarmak için komplo yapıyosunuz siz ;) hiario sende alet oldun buna hadi hayıırlısı :) MASON kesin mizaha taşır bu bölümü :)
Aslinda tasinmasi gerekir. Zira mizaha cevirdik konuyu. Kendisi daha ciddi bir yapiya sahip. Ayrica bu konularda biraz daha hassas. O yuzden o gelmeden ben mizaha tasiyorum :)

Haziran 05, 2007, 02:09:44 öö
Yanıtla #14
  • Aktif Uye

eyvahh...yakalandık..senin gözündende bişey kaçmıyor yahu sn. LuckyEye..ama inanki doğru yol bu be..bak adamlar boru çekmişler,sen hala neredesn??
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Haziran 05, 2007, 02:10:20 öö
Yanıtla #15
  • Aktif Uye

Alıntı

eyvahh...yakalandık..senin gözündende bişey kaçmıyor yahu sn. LuckyEye..ama inanki doğru yol bu be..bak adamlar boru çekmişler,sen hala neredesn??

Haziran 05, 2007, 02:11:51 öö
Yanıtla #16
  • Aktif Uye

Zira mizaha cevirdik konuyu. Kendisi daha ciddi bir yapiya sahip. Ayrica bu konularda biraz daha hassas. O yuzden o gelmeden ben mizaha tasiyorum :)

aslına bakarsanız konuyu açarken acaba mizaha mı açsam diye düşünmüştüm ama,güncel ve doğru bir haber diye oraya açmıştım..ama tam mizahlık konu..boru değil canım.

Haziran 05, 2007, 02:12:04 öö
Yanıtla #17
  • Ziyaretçi

Alıntı
ben boruyla Biraderlerin ilişkisini araştırıyorum o bölgede görüntüleri çekilmiş montaj diyorlarmış bizzat bakmaya gittim kesin onlar çıkacak altından  8)