Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Kimdir Bu Adam?  (Okunma sayısı 6247 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 22, 2007, 03:47:35 ös
  • Ziyaretçi

Bu adam, Yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelir.

İlköğretim çağında özel dini eğitim alır.

Aile kökeni kimsenin çözemeyeceği kadar karanlıktır.

Ailesinde, gizlenen bir Yahudi bağlantısı vardır.

Ruhsal yapısı çok dalgalı ve düzensizdir.

Gençliğindeki karşıtları ile argo konuşan, küfürbaz ve külhanbeyi tavrı ileriki yaşlarında da değişmez.

Verdiği sözleri tutmayan ve imzaladığı açık/gizli anlaşmalara uymayan biridir.

Devlet yönetimi konusunda CAHİL ama BASKICI ve ŞANTAJCIDIR.

Yabancı bir dil öğrenmek istememiştir.

Devleti ve ordusuyla derin sorunları vardır.

Hem özel yaşamında hem de siyasi faaliyetlerinde daima MAĞDURU oynamıştır.

Gençliğinde çok yoksulluk çektiğini öne sürerek sürekli olarak haksız kazanç dahil her türlü yoldan çok para kazanma hırsı ile yaşamıştır.
Epilepsi (sara) hastalığına duçar olduğu ve zaman zaman 'Fit' diye bilinen buhranlar geçirdiği hep gizlenmiştir.

Bir gizli örgüt tarafından, lider yapılması için gerekli ortam hazırlanmış ve lider yapılmıştır.

Başbakan olunca cumhurbaşkanını halkın seçmesini istemiş ve kendisinin cumhurbaşkanı yapılmasını dilemiştir.

Bu adamı iktidara getiren gizli örgüt, onu kullanarak ülkesinde DEVLETİ çökertmiş ve VATANI böldürmüş ve işgale uğratmıştır.

Bu adam, tarihin tanıdığı EN KİFAYETSİZ-MUHTERİS LİDERDİR.Bu adamı tanıdınız mı? Bu adam Adolf Hitler'dir.

Kaynak: 'Bilinmeyen Hitler', Aytunç Altındal, Alfa Yay. 15.Baskı , 2006

Dayyip Erdoğan'a nekadarda benziyor değilmi?

Ancak bu adam :

1) garibana "al ananı git burdan" dememiştir.
2) şehit askerlere " kelleee " dememiştir.
3) vatan toprağını yabancılara peş keş çekmemiştir.
4) ata bineyim derken , yeri öpmemiştir ..
5) terörist başına "sayın" dememiştir.
6) kendi ülkesinin kurucusunun anıt mezarını ziyaret etmek istemeyen düşmanına devlet şeref madalyası takmamıştır.
7) kendi ordusunun yapacağı operasyonlar için yabancı bir devlet başkanına koşup , onun izin ve icazetini almamıştır.
8) kendi askerleri için " askerlik yan gelip yatma yeri değildir " dememiştir.

Hülasası ;

"beterinde beteri vardır "
« Son Düzenleme: Kasım 22, 2007, 03:51:10 ös Gönderen: LEON COMANDANTE »

Kasım 22, 2007, 09:49:38 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

benziyor gerçekten
 :D

Kasım 22, 2007, 11:23:41 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Aktif Uye

evet benzerlık had safhadadır....
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Kasım 22, 2007, 11:32:41 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Hitler'in ozelliklerinden yola cikarak Sn .Erdogan'in da aile kokenlerinde Yahudi baglari oldugunu soyleme dokmussun Saygin Leon, bir defa bu sizin kendi teziniz midir?"Hasa" diyorsaniz Musa'nin Cocuklari kitabinin yazari olarak tutuklanan ve bilgisayarinda hangi ise yaradigi cozulemeyen istihbarat bilgileri olan Ergun Poyraz'in bu iddialarinin tamamen varsayimdan ibaret oldugunu soylemek isterim...

Yahudi oldugu icin mi irkdaslarina kufredercesine daha Sn Perez ayriir ayrilmaz Aksacilari IStanbul'da misafir kabul etti. ?Simdi cikip birisi diyebilir, Istanbul Sn Erdogan'in mali degil diye. Evet oyle ama peki neden pes pesine denk ge(tiri)ldi. Baska gunu bulamadailar mi yoksa hala AKP halkin yapboz parcalarina bakip resmin tamamini goremeyecegini dusunuyor dersiniz?

Yahudi oldugu icin mi (Amerika'daki) uyelerin Yahudi ancak resmi olarak Yahudi lobisi olmadigi halde Kufurle Mucadele Dernegi (ADL) nin Ermeni tehciri ile ilgili soyledigi seyleri,  sanki Israil dunyadaki butun Yahudi kuruluslardan sorumlu imis gibi (kaldiki Loca bile degildi) hemen Cumhurbaskani'ni arayip "Sozlerini almazlarsa dostlugumuz yara alir" gibi oba altindan sopa gosterdi?Sanki cok dostluk turkuleri soyluyor da. Israil'le dostluklari yara alirmis Israil ADL'i uyarmazsa..Olacak is mi simdi bu? Dusunsenize, bugun bir Azerbaycan sivil toplum kurulusu Israil'e saygislzlik etse, Israil Turkiye'ye der mi, "Hey bildir su kardesine haddini, sen agbisin, ne de olsa o da Turk?" Ne sacma degil mi?

Temennim bir gun Sn Erdogan yanlislarini farkeder ve onlari duzeltme yoluna gider. Oksuz cocuk Israil'i bu kadar ezmez..Kimbilir belki yarin, belki yarindan da yakin diyor onun hayrani oldugu Akif'i...

Saygilar....
« Son Düzenleme: Kasım 22, 2007, 11:36:24 ös Gönderen: Sebnem »

Kasım 22, 2007, 11:37:23 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Aktif Uye

allah herzaman avraamın evlatlşarına yardım etmıstır.Ve edecektır Sebnem o oksuz dedıgın Yısraelde bırgun rahatı elıne alacaktır...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Kasım 23, 2007, 01:34:43 öö
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Şebnem Hanım Erdoğan'ın yahudi olduğunu ben değil Aytunç Altındal demeye getiriyor. Yazının altına iliştirdiğim kaynağı görmediniz sanırım. Ergün Poyraz'a ise yapılanların komplo olduğu hiçmi aklınıza gelmiyor? Bu adam ne suçu işlemiştirde hapse atılmıştır? Her ne ise... Siz yazdıklarınızda ciddimisiniz? Şakamı yapıyorsunuz? İsrail'in neresi öksüz çocuktur? Öksüz çocuk kavramı küresel sermaye sahibi, dünyada en önemli şirketlerin sahipleri, katliam korocuları,finansörleri ve Siyonistlermi oluyor?

Gelelim Tayyip Erdoğan'a; Yahudi Think Tank kuruluşundan “üstün cesaret ödülü” alan, Büyük Ortadoğu Projesi'nin eşbaşkanı olduğunu bizzat söyleyende ben değildim. Murdoch, Ofer veya Soros gibi Yahudi sermeyedarlara en önemli kurumları satan ise hiç değildim.

Kasım 23, 2007, 04:02:46 öö
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Karli daglara ne kadar da yakisiyor mavi boncugumuz yaw Sevgili Itzhak, Allah nazarlardan saklasin beezrat Hashem.

saygilar

Kasım 23, 2007, 11:45:08 öö
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Şebnem çok güzel anlatmışsınız tez zamanda sitede sn. Skullg dan sonra yorumlarını okumaktan zevk aldığım ikinci kişi oldunuz :) her ne kadar bir çok yerde düşünce ayrılığına düşsekte bu topicte yazdıklarınız olmak üzere bir çok yorumunuza katılıyorum konu hakkında yorum yapmayacağım zira o zaman Tayyipci ilan ediliyorum en başından beri RTE'nin vatan haini olmadığını lakin büyük hataları olduğunu söylüyorum ama anlamıyorlar yok ananıda al git demiş yok yan gelip yatma demiş demiş yok amerikan askerleri falan filan demiş demişde demiş safsatalardan gerçeği göremez hale düştük...
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...