Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Harun Yahya (Adnan Oktar)  (Okunma sayısı 20989 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 31, 2012, 09:56:50 ös
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Size neden Adnan Oktar'ın hiç bir sözüne inanmamanız gerektiği ile ilgil bir şey anlatıyım izninizle :

Birkaç ay evel, Darwin Teorisi ile ilgili "Richard Dawkins"in bir konferansını youtube aracılığıyla izlemiştim. Videodan videoya geçerken Adnan Oktar'ın "Richard Dawkins" ile ilgili yaptığı bir videoyu buldum.. Çok şaşırtıcı şekilde montajlanmıştı video. Richard Dawkins adeta Adnan Oktar'dan özür diliyordu...Hemen video nun orjinal tam halini buldum ve izledim...

Çok şaşırtıcı bir durum söz konusuydu.. Çünkü Adnan Oktar düpedüz, internet çağında yaşadığımızı bile bile böyle sahte ve gerçek dışı montajlanmış bir video ile Richard Dawkins'in ondan özür dilediğini hak verdiğini iddaa edebilecek kadar kendini aşşağılayabiliyordu...
Halbuki orjinal konferansda Adnan Oktar'ın ne kadar bilim dışı copy&paste kitap yazdığı ortaya çıkmıştı..Öyleki, bir oltayı  ucunu dahi balık türü sanan bir zihniyete sahipti..

O günden sonra Adnan Oktar'ın benim kendi gözlerimle belgelenmiş bir sahtekar olduğu kendi açımdan ortaya çıkmıştır.

İnsanların bu kadar çabuk ve cahilce bu insana kanması şaşırtıcı ve dehşet verici.. Utanmadan montajlanan videonun orjinalinin en azından koyduğu video paylaşım ortamında olup olmadığını araştırmalı insan..

Saygılarımla

rica etsem bahsettiğiniz videonun montajlı ve montajsız halini özel mesaj olarak gönderirmisiniz?
bana tek taraflı adaletinizden sakın bahsetmeyin.. adalet kirli atlet..!!

Ocak 31, 2012, 10:06:04 ös
Yanıtla #11
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Montajlı hali burada :

Richard Dawkins Adnan Oktar'dan özür diledi (evrim teorisi)
ilk önce bunu izleyin

daha sonrada montajsız halini, çünkü montajsız hali biraz daha uzun

montajsız  :

Richard Dawkins on Harun Yahya's Atlas of Creation (1/4)
   part 1
Richard Dawkins on Harun Yahya's Atlas of Creation (2/4)
   part 2
Richard Dawkins on Harun Yahya's Atlas of Creation (3/4)
   part 3
Richard Dawkins on Harun Yahya's Atlas of Creation (4/4)
part 4
Omnia in numeris sita sunt/her şey sayılarda gizlidir

Şubat 01, 2012, 07:01:59 öö
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

İlk videoda "sonunda gözlerimi açıp bu tuhaf olguyu görmemi sağlayan Oktar Bey'e müteşekkirim" derken dalga geçmiş. Fakat gerçekten de teşekkür ediyor sanmışlar. Yani alttaki videolara gerek bile yok bariz hissediliyor.

Bir laf vardır "beni tek sen anladın, sen de yanlış anladın"

Evrim konusunda ilmim yetmediği için olumlu veya olumsuz yorum yapamayacağım fakat piyasadaki dini akımlardan veya bizdeki gibi laiklerden bu tarz bilimsel araştırmalara önem veren dinsiz imansız adamlar daha zararsız görünüyor.

Hindistan tabanlı reiki gibi metafizik ilimleri SPA merkezlerindeki terapistlerle görüşerek çürütme gayretinde olduğu bir video izlemiştim Richard Dawkins'in.. Ki Rusya gibi bölgelerde bionerji, büyücülük vb. gibi ilimler üniversite düzeyinde veriliyor. Metafizik güçlerle irtibatı olanlar CIA MOSSAD MIT gibi isihbarat örgütlerince kullanılıyorlar. Yani reddetmek çok mantıklı durmuyor. Bence bu adam da Adnan Oktar gibi bir yerlerden yönlendiriliyor. Yani ortamı germek için örneğin Fransızların veya Avrupa'nın soykırım konularını irdeleyenleri hapse atmaları gibi metafiziğe inancı olanları engellemek için bilimsel bir alt yapı yaratıp insanların dini inançlarını zorla ellerinden alınması gibi bir projede yer alıyor olabilir. Ki yaratılışa semavi dinlere veya budizm gibi inanışlara inanan 3  milyar insan var ise 2 milyar da bunları saçma bulan insan kitlesi var. Bu iki kitleyi birbirine düşürerek dünyanın gelişimini engelleyebilir ve bu insanların enerjisini istedikleri gibi kullanabilirler.

Yani alın birini vurun ötekine.. Aynen Türkiye'de ve tüm dünyada terörist ile kontrgerilla örgütlerinin aynı adamların emrinde oluşu ve bundan istifade ederek tüm pozitif ve negatif güç ellerinde olduğundan  istedikleri gibi at oynatma şansı yakaladıkları gibi ikisini de yönlendiriyorlar gibi geliyor bana.

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Şubat 01, 2012, 07:36:03 öö Gönderen: Masor1976 »

Şubat 03, 2012, 04:22:52 ös
Yanıtla #13
  • Orta Dereceli Uye
  • **

ya bu adam yıllardı masonlarla ılgılı karsıt gorusler bıldıren bır ısım. kensını bir uyenınde dediği gibi 33. mason uyesı oldugunuda ıddaa eden bırı. bence bu adam. ulaşamdığı ama ulaşmak istediği hayatındaki hedefe bu şekilde eleştireler yaparak kendini masonlara ve masonluğa yakın hısstemeye calısıyor. yazık elemmeyelımde kendı hayal dunyasında yasamaya devam etsin.

saygılarımla,

Şubat 04, 2012, 11:15:57 öö
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

maaşallah  inşallah..... ...::))

Mayıs 14, 2012, 11:39:40 ös
Yanıtla #15
  • Orta Dereceli Uye
  • **

1. harun yahya hakkındaki kişisel görüşleriniz nelerdir??

kendisi deli

http://arsiv.sabah.com.tr/1999/11/20/g07.html

İlk rapor Şişli Etfal Hastanesi'nden 1983 yılında verildi. Bu raporda Oktar'a şizofren tanısı kondu.

İkinci raporu 1984 başında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi verdi. Buradaki tanı "paronoid" idi.

1985 yılında son yoklamayı yapan Beşiktaş Askerlik Şubesi'nin gönderdiği İstanbul Gümüşsuyu Askeri Hastanesi'nden üçüncü raporu aldı. Bu raporda teşhis "ayırt edilemeyen tip" şeklindeydi.

1986 sonunda tutuklanan Oktar'a bu kez Adli Tıp Kurumu rapor verdi. Rapordaki teşhis "Paranoid" oldu.

1987'de hapishaneden gönderildiği Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 7 aylık tedaviden sonra 5'inci raporu aldı.

1988'de yeniden Beşiktaş Askerlik Şubesi'ne müracat eden Oktar bu kez ileri tetkik için GATA'ya gönderildi ve 6'ncı raporunu aldı. Teşhis "Hastalık müzminleşmiş" şeklindeydi.

1993'te ihbar üzerine Eskişehir Hava Hastanesi'ne yeniden sevkedilen Adnan Oktar son raporunu aldı. Raporda "Askerliğe elverişli değildir" deniliyordu.

2. ankaradaki locanızda harun yahyanın kitapları bulunduğu bilgisi doğrumu? eğer doğruysa neden o kitaplar orada bulunuyor?

doğru değil

3. videoda da izleyeceğiniz üzere amerikadan gelen 33. dereceden masonlar neden böyle bir programa katılıyorlar?

alınlarında mı yazıyor 33. derecede mason oldukları?

4. yine videoda izleyeceğiniz üzere amerikadan gelen 33. dereceden masonun türk-islam birliği logolu tişört giymesinin mantığı nedir?

propoganda

5. yine videolarda izleyeceğiniz üzere harun yahya büyük bir çelişki içerisinde yani bi dediği bi dediğini tutmuyor bu açıdan baktığınız zaman harun yahya'yı nasıl değerlendiriyorsunuz??

deli deli kulakları küpeli. bu deliyi ciddiye alıp ta burada onun hakkında soru soranlar kadar deli üstelik, üşenmeden cevap veren ben de az deli değilim sanırsam.

Kasım 13, 2012, 01:23:04 ös
Yanıtla #16

Mason olmasa neden Harun Yahya ya soruluyor ki...Cevapları hiç teklemeden vermeside bu konuda baya bi bilgiye sahip olduğunu göstermez mi ?

Kasım 13, 2012, 01:26:02 ös
Yanıtla #17

Masonluğa giriş şartları ve yemin töreni sırasinda yaşananlar
burdaki videoda da masonluğa karşı gibi duruyor. anlam veremedim... değişik bi adam. maşallah.inşallah...

Aralık 02, 2012, 03:05:42 öö
Yanıtla #18
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Amaaaan ne hikayeler de ne hikayeler,
Ayakta Ölmek Diz Üstünde Yaşamaktan Yeğdir.

Aralık 09, 2012, 11:20:13 ös
Yanıtla #19
  • Orta Dereceli Uye
  • **

maşallah  bu adam bır harıka   raporu var ama  kendını  gızlı bir eflsefi dernegı evrenden  sılmeye progamlamiş inşallah bunlar benden uzak olur ( bu şahıs V cemaati) Saygılarımla
Ey ateş! İbrahim’e karşı serin ve selamet ol ..