Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sokakta gördüğümüz her iki kişiden biri Akp'li  (Okunma sayısı 13575 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 24, 2007, 09:13:15 ös
  • Ziyaretçi

Bir gün herkes Ak Partili olacak desek yanlış olmaz sanırım :)

22 temmuz seçimleri hayatın anlamını çarpık laik ve çürük kemalist mantıktan ibaret gören antiislami çevrelere karşı bir tokat niteliği taşıyor..Türk milleti bu seçimde laiklik adı altında kendisine dayatılmaya çalışılan yozlaşmış-ahlaksız mantığın farkında olduğunu kanıtlamıştır!Türk milleti kokuşmuş söylemlerden nefret ettiğini göstermiştir!Türk'ün kimliğinden İslamı soyutladığınızda geriye kuru bir hayat, ruhsuz anlamsız boş bir beyin kalacağının farkında olmamızın sonucudur bu seçimler!Artık en sona gelindi,kaçış yok hakikat zuhur edicek.

Uyuştucu kullanma yaşının 12'ye indiği,fuhuş tecavüz hırsızlık oranlarının tavanlarda seyrettiği bir toplum İslam ahlakına mecburdur,alternatifi yoktur.Çarpık batı-laik aklı bizi sokağa çıkmaktan iğrenir hale getirmiştir ve bedelini inşallah ödeyecektir.

Tüm Ak Parti çalışanlarını ve seçmenlerini yürekten kutluyorum..Allah yardımcınız olsun
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2007, 09:21:38 ös Gönderen: Zohar »

Temmuz 24, 2007, 10:10:40 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Dostum,

Kemalizm i ağazına almadan önce ağazını çamaşır suyu ile yıka tamammı.

Şimdi sana Türkiye de durum neden böyle oldu anlatayım.

Sanal bir ülke düşün.Bu ükedeki halkın %20 si insan %45 i hayvan geri kalanı ise bu ikisi arasında kalmış bir mahluk olsun.Eğer bir parti secim öncesi propogandasını sadece insanların anlayabileceği dilden yaparsa ulaşabileceği kitle bellidir.Hayvanlara yem ısınmaları icin geçici çözümler sürekli üremelerini teşvik yapanlar büyük kitleyi ele geçirirler.Zaten bu büyük kitle içgüdüsel olarak yaşadığı için pekde fazla bişeye ihtiyacı yoktur.Arpasını verenin köpeği olur elini yalar.Bu ülkenin sonu iyi olamaz tabii.

Umarım anladığın dilden anlatabilmişimdir Kapişşşşş ???

Saygılar

Temmuz 24, 2007, 10:13:16 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sayın Piyon yine ben :)

Lütfen artık bu imalarınızdan vazgeçin yoksa eski (dönmek istemediğim) tartışmlara geri döneceğiz bir kişinin mesajının baz alarak tüm AKP lilere ve Türk Millet nin %47 sine yapmış olduğunuz hakaret bariz bir biçimde görünüyor lütfen sizi özür dilemeye davet ediyorum
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Temmuz 24, 2007, 10:15:12 ös
Yanıtla #3
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Arkadaşlar sakın olun bu ne boyle kısısel tartısma yarısındasmısınız ve cevaplarınızdada saygıyı elden bırakmayın      Sn.Zohar ; Forumda karsıt gorusler oldugunu goz onune alın ve yazılarınızı bu goruslerı rencıde etmeyecek sekılde yazmaya ozen gosterın...Sn.Piyon sizde yazıdan rahatsız ısenız karsılıklı tartısma cıkmaması ıcın bu konudaki şikayetlerinizi yonetıcılere bıldırın ayrıca genelleme yapmanız hıc hos degıl...
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2007, 10:17:44 ös Gönderen: Itzhak »
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Temmuz 24, 2007, 10:21:42 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Gerginlik yok Sn. İtzhak genellemeler ve verilen örnekler bazen kışkırtıcı oluyor o kadar...

Temmuz 24, 2007, 10:34:01 ös
Yanıtla #5
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. Piyon,

AKP'ye oy vermemiş birisi olarak yapmış olduğunuz örneklemeyi şiddetle kınıyorum.

demokrasi denilen şeyin araçlarından birisi siz içinize sindirin veyahut sindiremeyin, eşit genel oya dayalı seçimlerdir. yine demokrasi, farklı görüşlerin ifade edilebildiği ve bu farklı görüşlerin iktidar olabilme şanslarının olduğu rejimdir de.

azınlıkta olanların çoğunluk olabilme ve yönetebilme hakları vardır ve çoğunluğun yönetme hakkı - azınlığın haklarının korunması ilkesi geçerlidir.

sizin benimsediğiniz siyasal görüşe oy vermeyenleri HAYVAN - İNSANLA HAYVAN ARASINDAKİ YARATIKLAR olarak nitelemeniz en başta demokrasinin temel ilkelerine ters düşer.

demokrasi unutmayınız ki hepimize gereklidir tıpkı hukuk-adalet gibi.

bu arada arpasını veren sözünüze bir şey söyleyeyim Roma'da da insanlar oylarını satıyorlardı bunun türkiyede olmasında herhangi bir absürdlük yok

asıl anlaşılması zor olan şey TÜRKİYE'de bir SOSYAL DEMOKRAT GELENEĞİN OLMAMASI... Chavez nasıl seçim kazanıyor bir bakın isterseniz AKP'nin taktiğinin aynısıyla... TR'de Sos-Dem olduğunu iddia eden parti ise sos-dem'in kıyısından geçmemekte, faşizmin dik ala savunuculuğunu yapmaktadır.

Halka suç bulacağınıza, MUHALEFETSİZLİĞİN SEBEPLERİNİ tartışın. ALTERNATİF ÜRETEMEME SEBEPLERİNİ

ve bu ülkede nasıl bir sosyal demokrat gelenek oluşturabilirizi tartışın...

yoksa iki üç korunmuş bölgede yaşayarak, elitist bir yaklaşımla halktan kopuk kalarak, az olsun bizim olsun diyerek, modernleşme paradigmasını çözemeyerek anca alacağınız %20'dir ötesi de olmaz.

ama tüm bunlardan önce burada ettiğiniz hakaretten dolayı HALKTAN ÖZÜR DİLEYİN...

p.s.: benim oy verdiğim parti %0. küsür oy aldı... ama ben yine de aşktan ve devrimden ve demokrasiden yanayım

Temmuz 24, 2007, 10:36:46 ös
Yanıtla #6

Alıntı
çarpık laik ve çürük kemalist mantıktan
Alıntı
yozlaşmış-ahlaksız mantığın
Alıntı
Artık en sona gelindi,kaçış yok hakikat zuhur edicek.
Alıntı
bedelini inşallah ödeyecektir

Sn Zohar,

Yazdığınız yazı saldırgan ve tehditkar bir uslup içeriyor.Bu tarz yazı yazarsanız aldığınız cevapta aynı tarzda olacaktır.Sizin gibi düşünmeyenlere saygı duyarsanız sizde aynı saygıyı görürsünüz.Bağlı olduğunuz düşünceyi övmekte serbestsiniz ancak karşıt fikirlerede saygı duyacaksınız.Provokatif yazılara izin verilmeyecektir.Umarım uyarıyı dikkate alır ayni tarzınızı devam ettirmezsiniz.

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Temmuz 24, 2007, 10:39:14 ös
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Alıntı
çarpık laik ve çürük kemalist mantıktan
Alıntı
yozlaşmış-ahlaksız mantığın
Alıntı
Artık en sona gelindi,kaçış yok hakikat zuhur edicek.
Alıntı
bedelini inşallah ödeyecektir

Sn Zohar,

Yazdığınız yazı saldırgan ve tehditkar bir uslup içeriyor.Bu tarz yazı yazarsanız aldığınız cevapta aynı tarzda olacaktır.Sizin gibi düşünmeyenlere saygı duyarsanız sizde aynı saygıyı görürsünüz.Bağlı olduğunuz düşünceyi övmekte serbestsiniz ancak karşıt fikirlerede saygı duyacaksınız.Provokatif yazılara izin verilmeyecektir.Umarım uyarıyı dikkate alır ayni tarzınızı devam ettirmezsiniz.

Saygılarımla,
imzamı attım gıttı
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2007, 10:41:08 ös Gönderen: Itzhak »
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Temmuz 24, 2007, 10:39:38 ös
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Piyon,

AKP'ye oy vermemiş birisi olarak yapmış olduğunuz örneklemeyi şiddetle kınıyorum.

demokrasi denilen şeyin araçlarından birisi siz içinize sindirin veyahut sindiremeyin, eşit genel oya dayalı seçimlerdir. yine demokrasi, farklı görüşlerin ifade edilebildiği ve bu farklı görüşlerin iktidar olabilme şanslarının olduğu rejimdir de.

azınlıkta olanların çoğunluk olabilme ve yönetebilme hakları vardır ve çoğunluğun yönetme hakkı - azınlığın haklarının korunması ilkesi geçerlidir.

sizin benimsediğiniz siyasal görüşe oy vermeyenleri HAYVAN - İNSANLA HAYVAN ARASINDAKİ YARATIKLAR olarak nitelemeniz en başta demokrasinin temel ilkelerine ters düşer.

demokrasi unutmayınız ki hepimize gereklidir tıpkı hukuk-adalet gibi.

bu arada arpasını veren sözünüze bir şey söyleyeyim Roma'da da insanlar oylarını satıyorlardı bunun türkiyede olmasında herhangi bir absürdlük yok

asıl anlaşılması zor olan şey TÜRKİYE'de bir SOSYAL DEMOKRAT GELENEĞİN OLMAMASI... Chavez nasıl seçim kazanıyor bir bakın isterseniz AKP'nin taktiğinin aynısıyla... TR'de Sos-Dem olduğunu iddia eden parti ise sos-dem'in kıyısından geçmemekte, faşizmin dik ala savunuculuğunu yapmaktadır.

Halka suç bulacağınıza, MUHALEFETSİZLİĞİN SEBEPLERİNİ tartışın. ALTERNATİF ÜRETEMEME SEBEPLERİNİ

ve bu ülkede nasıl bir sosyal demokrat gelenek oluşturabilirizi tartışın...

yoksa iki üç korunmuş bölgede yaşayarak, elitist bir yaklaşımla halktan kopuk kalarak, az olsun bizim olsun diyerek, modernleşme paradigmasını çözemeyerek anca alacağınız %20'dir ötesi de olmaz.

ama tüm bunlardan önce burada ettiğiniz hakaretten dolayı HALKTAN ÖZÜR DİLEYİN...

p.s.: benim oy verdiğim parti %0. küsür oy aldı... ama ben yine de aşktan ve devrimden ve demokrasiden yanayım

Sn. skullG siyasi olarak aynı görüşte olmasakta fikirleriniz beni son derece etkiliyor son günlerde yazdığınız mesajlara özel bir dikkat gösteriyorum ve şu yazınız tamamiyle aklımı okuyor ama sözler kişiliğin göstergesidir Sn. Pyion bir başka topic tede Müslümanlara Hayvan yakıştırması yapmıştı amacını çözemedim.Yazınızda imza atıyorum :)

Ayrıca Sn. Mistik sizde haklısınız ama Zohar a verdiği cevabın Zohar ın saldırdığı değerlerl hiç bir alakası yok

Temmuz 24, 2007, 10:47:19 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Ayrıca Sn. Mistik sizde haklısınız ama Zohar a verdiği cevabın Zohar ın saldırdığı değerlerl hiç bir alakası yok
Saniyorum Sn. Mystic verdigi cevap ile alakali olup olmamasini degil "DEGERLERE SALDIRMA" olusunu elestirmis ve uyarmis.

Ben de buradan Sn. Piyon'u ayni sekilde uyariyorum. Sn. Mystic'in mesaji direk Zohar'a gitmis  olsa bile GENEL forum icinde gecerli bir kuraldir, ve butun uyelerin uymasi gereklidir.

Sevgiler, saygilar.