Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Bir ki bir ki Ay yolcusu kalmasın...  (Okunma sayısı 5752 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 10, 2021, 12:10:47 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

CB: Bir Ay işi var ama ne dersin başkan?

Elon M: Valla biz iki günde bir sefer düzenliyoruz. Yakında Mars'a gideceğiz. Sana da bir bilet satarım istersen.

CB: Mars uzak olur, Ay'a bir kişilik bilet rica ediyorum.

Elon M: Ok Man. 2023 numaralı koltuk boş.
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

Şubat 10, 2021, 04:17:50 ös
Yanıtla #1
  • Yeni Katilimci
  • *

Bu işin bu kadar basit olduğunu düşünmüyorum. Burada kişi bakmaksızın bu proje desteklenmeli ve ilerideki iktidar değişikliklerinde de bu böyle olmalıdır. Partiler üstü bir politikamızın olması ve Atatürk’ün de dediği gibi istikbal göklerdedir sözünden güç ve ilham alarak devam ettirmeliyiz. X partisi dönemimden olması veyahutta bu hedefin Y partisi döneminde olmasının bir önemi yoktur.Bu haber yalan bile olsa, mutlaka bazı  gençlerimizin ufkunu açacaktır. Türk milleti Zeki ve çalışkandır.
Saygılarımla.

Şubat 10, 2021, 04:41:32 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu işin bu kadar basit olduğunu düşünmüyorum. Burada kişi bakmaksızın bu proje desteklenmeli ve ilerideki iktidar değişikliklerinde de bu böyle olmalıdır. Partiler üstü bir politikamızın olması ve Atatürk’ün de dediği gibi istikbal göklerdedir sözünden güç ve ilham alarak devam ettirmeliyiz. X partisi dönemimden olması veyahutta bu hedefin Y partisi döneminde olmasının bir önemi yoktur.Bu haber yalan bile olsa, mutlaka bazı  gençlerimizin ufkunu açacaktır. Türk milleti Zeki ve çalışkandır.
Saygılarımla.
İstikbal kesinlikle göklerdedir ve bu tarz işler daima desteklenmelidir ama millete umut satmaktan başka işi ve vizyonu olmayanlar bunu ancak dediğim şekilde belki yapabilir.

Şubat 10, 2021, 09:54:26 ös
Yanıtla #3

Youtube de hatırlayamadığım bir video nun alt başlığına,hatırlayamadığım bir nick ile kendini tanımlamaya çalışan bir şahıs, aslı muhtemelen doğaçlama olan bu cümleyi muhtemelen kendi düşüncesi ile harmanlayarak yazdığı yazıyı,hatırladığım kadarı ile şu şekilde kelimelere dökmüştü : "Umut da sizsiniz,çare de sizsiniz; fakat,umutsuzsunuz,çaresizsiniz".

Saygılar
« Son Düzenleme: Şubat 10, 2021, 09:59:01 ös Gönderen: Tık-Tik-Tak »
Sen Özelsin

Şubat 19, 2021, 05:22:40 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Youtube de hatırlayamadığım bir video nun alt başlığına,hatırlayamadığım bir nick ile kendini tanımlamaya çalışan bir şahıs, aslı muhtemelen doğaçlama olan bu cümleyi muhtemelen kendi düşüncesi ile harmanlayarak yazdığı yazıyı,hatırladığım kadarı ile şu şekilde kelimelere dökmüştü : "Umut da sizsiniz,çare de sizsiniz; fakat,umutsuzsunuz,çaresizsiniz".

Saygılar
Umudumuz var Sayın Tık-Tik-Tak,
"Z" kuşağı bu ülkeyi kuruluş ayarlarına döndürecek.
Saygılar.

Şubat 20, 2021, 11:33:57 ös
Yanıtla #5

Evet doğru teshisi koyulmuş eğer ilerle kimyager olup ilkel dünyaya katkı sagladigimda UMUTSUZ VAKALAR adli ve Caresizlerle ilgili umut verici seylerden de bahsedicem  not:ınsanlar için. :( saygılar
♡♡

Şubat 20, 2021, 11:38:36 ös
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Evet doğru teshisi koyulmuş eğer ilerle kimyager olup ilkel dünyaya katkı sagladigimda UMUTSUZ VAKALAR adli ve Caresizlerle ilgili umut verici seylerden de bahsedicem  not:ınsanlar için. :( saygılar
Sayın Behiye1921,
Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Umarım aradığınızı bulursunuz. Sizin gibi genç hanımları burada görmek umut verici benim için. Hele değerli bir meslek erbabı olarak bizlere katacağınız şeyler de olacaktır.
Ama yazılarınızı okurken imla hataları beni rahatsız etti. Daha dikkatli olacağınızı umuyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.
Saygılarımla.