Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Deniz Gezmiş (Son Mektup)  (Okunma sayısı 9778 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 22, 2008, 12:09:06 öö
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

eğitimli birsürü düzgün kaileti siyasetçiler var.yani aynanın öbür tarafınıda görün sn. veritas.
tansu çiller iyi değil diye her eğitimli kötü olmaz.mesela  Yılmaz Büyükerşen gayet iyi.
ama liderlik tarafı yok.

ne olursa olsun kavga ve dövüşle olmaz.eğitimle olacağı kesin

Sakın yanlış anlamayın ben bir eğitim düşmanı değilim =) Elbette ki eğitimle olması gerekir. Fakat şu da var, eğitim ile öğretim ayrımını iyi yapmalıyız. Kimin kendisini nasıl eğittiğinin okul yoluyla bir ölçütü bir dereceye kadar vardır.

Ama elbette ki eğitim en önemli cephe savaşta ki. Yine de tek cephe değil. Saygılar.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Mart 22, 2008, 02:19:30 öö
Yanıtla #11
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Sn. M.Akyol,

Yazi tarzinizi ve uslubünüzü düzeltme acisindans sizi uyariyorum! Fikir beyanlarinizi lütfen bu site kurallarin dogrultusunda yapin. Lütfen kisisel saldirilarinizi ve kaynaksiz iddialarinizi kesin!

Yorumlarinizi lütfen konu dahilinde yapin. Bu da diger Üyeler icinde gecerlidir.

Saygilarimla
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Mart 22, 2008, 11:11:43 öö
Yanıtla #12

Deniz GEZMİŞ, Günümüz Gençliği ile Kıyasladığımızda Yadsınamayacak Derecede Büyük bir Fark Atan Gençliğin Sİmgesidir, diye düşünüyorum.

Cesareti, Bilgi Düzeyi, AçıkYürekliliği ve Korkusuzluğu benim açımdan pek de özellikle Çağımızda rastlanılmayacak / rastlanılamayacak Olgun Kişiliklerdendir.

Anısı'na Saygı'yla Eğiliyorum.

הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 22, 2008, 11:51:08 öö
Yanıtla #13
  • Uzman Uye

filistin ve deniz  http://tr.wikipedia.org/wiki/Deniz_Gezmi%C5%9F

eğitim eğitim eğitim.
insanları sağcıyım solcuyum diye ayırıp sonrada kavga eden,banka soyan,elçi kaçıran,birbirini ödüren,yaşanılmayacak duruma getiren kişileri övmek bana göre doğru değildir.

önce eğitim sonra yine eğitim.

deniz gezmişe doğu perinçeğin nasihatı:

Deniz Gezmiş, Filistin'e gitmeden önce de Doğu Perinçek'in yanına uğrar. Filistin'e gideceğini söyler. Perinçek buna karşı çıkar... "Sen Türkiye'de Deniz Gezmiş'sin. Bir gençlik önderisin, etkilisin, Türkiye'deki mücadeleye çok önemli katkıların oluyor. Gençlik içindeki kitlelerde bir saygınlığın var. Otoriten var. Herkes seni seviyor. Filistin'de herhangi bir askersin. Senin gitmeni hiçbir şekilde uygun görmüyorum" der. Deniz'in yanıtı "Bir partimiz olsaydı bana gitme deseydi gitmezdim. Bana parti diyecekti ki burada kal, şu görevleri yap. Kaçak duruma düştüm faydalı da olamıyorum" olur.

kaynak :aydınlık dergisi
« Son Düzenleme: Mart 22, 2008, 12:04:28 ös Gönderen: M.Akyol »

Mart 22, 2008, 11:58:04 öö
Yanıtla #14
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin M.Akyol,

Sakincali yazilariniz (karsi taraflarinda yazilari dahil olmak uzere) silinmistir. Son mesajinizda yazmis oldugunuz kibar ve kisisel saldiri icermeyen uslubu korumanizi sizden kisisel olarak rica ediyorum.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.