Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: BAV (Bilim Arastirma Vakfi)  (Okunma sayısı 15911 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 03, 2007, 06:54:54 öö
  • Ziyaretçi

Bu vakif (bazilari tarikat diyor) adnan oktarin kurmus ve yonetmekte oldugu birligin toplandigi kurumdur. bu baslik altinda BAV konusunu konusmak ve herkesin bu konudaki goruslerini bilmek istiyorum.

yorumsuz olarakta birde video koyayim...

dayanamayacagim, kcuk bir yoru yapayim. BOYLE BIR TURKCE VARMI??? aciklamayi yapan kisi (murid de diyebiliriz) turkceyi katletmeyi birak, yok ediyor. milli degerlere bagli olan sevgili arkadasimiz ile ilgili cok birsey soylemiyecem.

masonlara kendini en cok dusmen olarak goren kurum bildigim kadari ile BAV. simdi su konusan kisiye bakin, konusma uslubuna, hareketlerine ve soylediklerine bakin, sonrada bu kisiyi ve kurumunu MASONLAR ile kiyaslayin...

benide Mason sempatizani sanacaklar. Ama sirf bu kadar saldirdiklari icin, insanlar Masonlara karsi ilgi ve sevgi duyuyor. yani madem saldiricaksiniz bari akilica, zekice bir yolla saldirin.
« Son Düzenleme: Ağustos 03, 2007, 09:22:46 öö Gönderen: MASON »

Ağustos 07, 2007, 03:36:56 ös
Yanıtla #1
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Merhaba Sn. Piyon;

İşlerim dolayısıyla foruma çoktandır giremiyordum görüyorum ki yokluğumdan fazlasıyla istifade etmişsiniz açtığınız konuları gördüm ben biraz daha yokum siz karalama kampanyanıza devam edin döndüğümde ben size güzel cevaplarımı birbir yazacağım emin olun..!
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ağustos 07, 2007, 03:40:20 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Aktif Uye

ve birde o nadide ve berrak Türkçe'nizle metindeki hatalardan bazılarını çıkartıp sunarsanız çok mutlu olacağım...

Ağustos 07, 2007, 04:20:34 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye

yeterinden çok bilmiyorsan  duyulandan az ses çıkar ......bav ı yada sn. adnan oktarı medyaya yansıtıldıgı ölçüleri ile   pek tasvif etmem .Ama genede bir sözcünün açıklamalarından dolayı bütün bir vakfı ve çevresindeki cemiyeti degerlendirmeye almanızı pek samimi bulmuyorumm ..helede diger mesaj ve çalışmalarınıza bakarak deerlendirince....
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ağustos 07, 2007, 06:00:11 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Merhaba Sn. Piyon;

İşlerim dolayısıyla foruma çoktandır giremiyordum görüyorum ki yokluğumdan fazlasıyla istifade etmişsiniz açtığınız konuları gördüm ben biraz daha yokum siz karalama kampanyanıza devam edin döndüğümde ben size güzel cevaplarımı birbir yazacağım emin olun..!

Merhaba Sayin LuckyEye2,

anliyorum. cok mesgul birisiniz. belli oluyor zaten. bu kadar mesguliyetiniz arasinda sitedeki yuzlerce mesaji yazabildiginiz icinde sizi tebrik ederim. msn ve ozel mesajlardaki mesguliyetinizde eminimki yogundur. bu yogun temponuzda, halen bu siteye vermekte oldugunuz emeklerden dolayi site yonetimi adina size tesekkur ederim hatta tebrrikte ederim.

konuyu actiktan sonra hickimsenin bu konuya gunlerce birsey yazmamasi beni mutlu etmisti. fakat tahminim oldu ve ilk olarak gene siz yazdiniz. bekledigim bir davranisti.

karalama kampanyasi olarak soylediginiz video lar youtube da, BAV gurubunun kendisi tarafindan konmus videolardir. hatta adnan hocanin videolarinin basligi SAYIN ADNAN OKTARIN FRANSIZ MEDYASINA CEVABI seklindedir. ben sizin yerinizde olsam, yapilmis olan reklamdan dolayi sevinirdim.

http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=2011.msg14258#msg14258

ozellikle bu konuya bakmani isterim. cok seveceksin. bav production gururla sunar :)

Not: avatarinda kullandigin yazinin ne anlama geldigini umarim biliyorsundur. COEXIST demek, onceden tekrar var olmus olan demektir. Reenkarnasyona inanan kisilerin genelde arabalarina yapistirdiklari bir bumper sticker dir :) bence ondansa sunu kullan...

8)

Ağustos 07, 2007, 06:15:17 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Alıntı
Ama genede bir sözcünün açıklamalarından dolayı bütün bir vakfı ve çevresindeki cemiyeti degerlendirmeye almanızı pek samimi bulmuyorumm

arkadasim galibe dalga geciyorsun. bu kisiler adnan hocanin kendisinin gorevlendirdigi ve onun kelimelerini soyleyen kisiler. bu kisiler bav i temsil etmiyorsa kim edecek?

bav adina basin aciklamasi yapmislar ve konusmuslar. resmen basin aciklamasi yani, bunun artik "bavi temsil etmiyor" gibi bir goruntusu olabilirmi?

Ağustos 07, 2007, 10:01:33 ös
Yanıtla #6
  • Aktif Uye

Ciddiyetim konusunda  şüpeniz olmasın .. Zira yapmış oldugunuz yorumları  konunun içerigi ve ele alınışı konusunda degil de konusmacının üslubu ve türkçesi konusunda alaycı bir eleştiri şeklinde sürdürmüşsünüz..bu tür bir degerlendirme tarzının gerçekleri ortaya çıkarmaya hizmet edecek ölçüde bir muhakeme ciddiyetine sahip olmadıgını düşünüyorum ....kaldıki hemen ardından

'' benide Mason sempatizani sanacaklar. Ama sirf bu kadar saldirdiklari icin, insanlar Masonlara karsi ilgi ve sevgi duyuyor. yani madem saldiricaksiniz bari akilica, zekice bir yolla saldirin.''       

Demiş ve    bilimsel araştırma vakfı üyelerinin  masonik yapılanmaya karsı  gereksiz ölçülerdeki yanlış mualefet taktiklerini eleştirmişsiniz...üstüne üstlük bava hitaben (saldiricaksiniz bari akilica, zekice bir yolla saldirin.) diyerek bir taktik önerisinde bulunmuşsunuz ..bende size şimdi aynı öneride bulunuyorum, Eger fanatik hayranları bulunan radikal bir vakfın basın açıklamalarını eleştirecekseniz bunu dogru ölçülerde yapınız ...yaptıgıgnız eleştiriler  BAKIN ŞUNUN TÜRKÇESİNE ,GÖZLÜKLER KARİZMA OLMUŞ .BİRİ BANA BU ADAMIN NE DEDİGİNİ ANLATSIN ,BUNLAR DOGRU DÜRÜST KONUSMASINI BİLE BİLMİYOR , gibi tahrik edici ve anlamsız boyutlarda oldugu sürece form içindeki çalışmalarınız  ,sn .Barlanın deyimi üzere  karalama kampanyalarının  ulaştıgı boyutun ötesine geçemez .........

Ağustos 07, 2007, 10:48:19 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Sn. Barlan? ::) Sevgili Lucky eye sitede adini aciklamamisti, daha dikkatli olsaydiniz keske ;)

Ağustos 07, 2007, 10:58:32 ös
Yanıtla #8
  • Aktif Uye

o beni anlayacaktır, sakıncası yok demişti..ama genede bilsin ki bir önceki seferki gibi bi niyet yoktu  kimlik mevzunda ..galiba alışkanlık oldu bu mesedle bende  ..nezamandır kendisiyle raslaşmadık, hakikaten dediği kadar yogun galiba  .ama bu mesajı okuyacaksa onada bi  merhaba diyeyim bari ...merhaba sn luck eye dediğin gibi gene kapagı atmışsın forma  : ;D  ..benim teklifi  kabul etmediğin kadar varmış yaniii ..

Ağustos 08, 2007, 06:29:48 ös
Yanıtla #9
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Piyon

Cümlelerrinizin başladığı yerde mantık sona eriyor derdiniz tartışmaksa medeni sınırlar ve forum kuralları içerisinde sizinle her konuyu tartışabilirim ama derdiniz çamur atmaksa size bu sevdadan vazgeçmenizi tavsiye ederim çünkü güneş ve balçık olayını bilirsiniz ben görüntüler yanlış veya yok demedim ki sizin görüntüleri yorumlayış biçiminizi sorguladım belli ki olayın temasını çözemediğiniz için çamur at izi kalsın mantığının etkisinde kalmışsınız yazık çok yazık...

Merhaba Sn. Paragon bana Luckyeye diye hitap ederseniz forum içinde memnun olurum.

(NOT: Avatarımdaki coexist bir arada olmak anlamında kullanılmıştır idrak mahireti beni şaşkınlık içerisine bırakan arkadaşlara duyurulur)
« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2007, 06:32:22 ös Gönderen: LuckyEye2 »