Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: 2012 ‘de Uzaylılar Dünyamıza gelecekler mi?  (Okunma sayısı 32953 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 02, 2010, 01:00:44 ös
Yanıtla #50

ya o değil de geçenlerde bi televizyon haberinde rastlamıştım ben, neresiydi tam olarak bilmiyorum da birini dünyamıza gelecek olan Uzaylılarla görüştürülmek üzere - diyalog kurma amacıyla - hazırlıyorlarmış.. hatta adamın adını da sölemişlerdi de aklımda kalmadı ya. .

hala bunların kurgu olduğuna inanılıyorsa pes yani .. :(
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 02, 2010, 02:31:03 ös
Yanıtla #51

tabi nasıl ki bizim hayvanet bahçesindeki hayvanları izlediğimiz gibi bu üstün varlıklar da bizi öyle seyrediyorlar:)

bakın sayın ebayam; profilinizin altındaki imzanız çok güzel, bi o kadar açıklayıcı da .. şimdi aramızdaki sorunları çözüp bizim birbirimizle kardeş olmamız bekleniliyor mesela hala bu sarık peşinde dolaşırsak ne olur? yani herşey bitti de insanlığın bütün sorunları çözümlendi de bu mu kaldı!, güldürmeyin ya.. çok ayıp gerçekten hala bunları tartışmamız inanılır gibi değil, bizim için eyvahlık durum.. o hale geleceğiz ki bizi bu dünyadan kovup tabi haklı yere, çünkü dünyayı kötü hale getirip, kötü kullanan bizleriz hem sonra hem suçlu güçlü olunmaz.. ve önemlisi de yerimize daha güzel, daha insancıl daha yüksek medeniyetlerde olan varlıklar gelirse hiç şaşmam.      

ya bi de bize ne verilmişse, doğaüstü güçler .. üçüncü göz bilmem neyse artık gizli güçler vs. vs. yahu mazallah bütün bunları o kadar çok güzel biçimde kullanmışız ki (?) elimizden de ne güzel alınmış :D tabi yani kötü amaçla kullanım bütün bunların bitimine, elimizden alınmasına neden oluyor. Insanlığın bi dönem yeryüzündeki yaşayışına dikkat edin lütfen.. atlanta uygarlığı niçin yok edildi mesela tabi bütün bunların arkasında bilginin ya da diğer güçlerin insanoğlu tarafından kötü amaçla kullanılması.. yani benim izlenimlerim bunlar.. eğer başka geçerli sebepler varsa dinlemeye ve öğrenmeye hazırım.

« Son Düzenleme: Ekim 02, 2010, 02:41:10 ös Gönderen: Isabella »

Ekim 02, 2010, 04:12:44 ös
Yanıtla #52
  • Orta Dereceli Uye
  • **

ya o değil de geçenlerde bi televizyon haberinde rastlamıştım ben, neresiydi tam olarak bilmiyorum da birini dünyamıza gelecek olan Uzaylılarla görüştürülmek üzere - diyalog kurma amacıyla - hazırlıyorlarmış.. hatta adamın adını da sölemişlerdi de aklımda kalmadı ya. .

....

O haber asparagas çıktı:

http://www.trt.net.tr/Haber/HaberDetay.aspx?HaberKodu=73e04936-18a6-4342-ac91-b807925fd88a
Çöl Bilgesi

Ekim 02, 2010, 04:18:05 ös
Yanıtla #53

....

O haber asparagas çıktı:

http://www.trt.net.tr/Haber/HaberDetay.aspx?HaberKodu=73e04936-18a6-4342-ac91-b807925fd88a

hmm, öyle mi bunu bilmiyordum:)

Ekim 02, 2010, 04:30:25 ös
Yanıtla #54
  • Orta Dereceli Uye
  • **

....

O haber asparagas çıktı:

Beni de çok heyecanlandıran bi haber olmuştu o,  sn Isabella ama asparagas çıktığını öğrenince hayal kırıklığı yaşadım, aslını bilmeniz için paylaştım. Saygılar.
Çöl Bilgesi

Ekim 02, 2010, 04:35:34 ös
Yanıtla #55

....

O haber asparagas çıktı:

Beni de çok heyecanlandıran bi haber olmuştu o,  sn Isabella ama asparagas çıktığını öğrenince hayal kırıklığı yaşadım, aslını bilmeniz için paylaştım. Saygılar.

yok cnm:) ben hayal kırıklığına uğramadım da ama nasıl böle bişey yapabiliyorlar? Özellikle de basın bu hususta daha çok temkinli davranmak zorunda.. yani kamuoyunu yanlış bilgilendirmek sadece Türk medyasına mahsus sanıyordum ama :D   

Ekim 13, 2010, 10:54:13 ös
Yanıtla #56
  • Ziyaretçi

Bu başlığın kaynağı 1998'de Ufo Diaries belgeselinden alınmış, bu idianın sahibide Rus asıllı Zecharia Zitchin(adından anlaşılacağı gibi yahudi kökenli) bir kripto arkeolog, ben olaya bilim adamları açısından yaklaştım çoğu bilim insanı olaya şarlatanlık adıyla bakıyor ancak olayın gerçekleşe bileceği ihtimalinide değerlendirenler var. Ben (Şubat 2010 sayısında)  bilim ve gelecek derigisinde okumuş olduğum Enuma Eliş isimli ilk yaratılış destanından açıkçası çok etkilendim orda uzaylıların yani Tanrıların biz insanları kendilerine köle olarak yetiştirdikleri ve böylece evrim sürecimizi hızlandırdıklarından bahsediyordu. Sümer mitolojisi okumuş olanlar zaten yaratılışa farklı açıdan bakarlar orda yaratılışı açık açık anlatır.

Dünya'nın Durduğu Gün adlı bir film izlemiştim, şayet uzaylılar o filmdeki gibi bizi izliyorlarsa ve dinleyip verileri çalıyorlarsa savaş çıkma ihtimali çok yüksek. Ortalıkta özel hayatın gizliliğine dair hukuksal süreç başlayabilir, veya Stargate Ba'al gibi kendilerinin Tanrı olduklarını iddia edelerse o zamanda ateist ve monoteistlerin bir kısmı bunu hiç hoş karşılamayabilir.

Bunların hepsi bir varsayım tabi, esas belgesele döndüğümde ise Nasa tarafından Niburu veya planet X adlı bir gezegen bulunmadığı aslında Eris isimli bir gezegen bulunduğu onunda Zecharia Sitchin idiaları doğrutusunda olduğu gibi Dünyanın yanından geçme ihtimalinin olmadığından bahsediliyordu. Şayet Nasa Dünyamızın yanında geçecek bir gezegeni gizliyorsa ve bu gezegen geçmişte Nuh tufanına sebep olduysa Nasa'nın bu aşırı bencil tavrı ve de etikliği sorgulanmalı diye düşünüyorum.

Bu idiada bulunan Zecharia Sitchin öyle bir insan ki eski mitolojileri doğru kabul ediyor ve tunç çağı insanının zeka geriliğini göz ardı ediyor. Eminim Papua Yeni Ginelilerde bir kitap yazsa bizim hayatımızı Sümer tabletleri ve tevratta anlatılanlar kadar komik ve doğa dışı ithamlarda bulunarak anlatacaklardı. Uçaklarımıza gök gürültüsü çıkaran çelik kuşlar, laptopa ışıklı veya büyülü tablet, radio teyp'e konuşan sandık,  ipod'a müzik çalan kupuk gibi benzetmelerde bulunacaklardı. Sümerldeki zamanın Sarah Jessica Parker'ı Tanrıça İnanna ise gök sandalı(artık nasıl bir teknolojik araçsa) bu tarz bir anlatımıyla yazıldı.

Saygılarımla Escalation
« Son Düzenleme: Ekim 13, 2010, 11:03:49 ös Gönderen: Escalation »

Kasım 30, 2012, 11:00:16 öö
Yanıtla #57
  • Uzman Uye

Alıntı
2012 ‘de Uzaylılar Dünyamıza gelecekler mi?

Ne gelen Var nede giden. Ha şu var bizimkiler robotta olsa Marsa ayak bastı , hadi hayırlısı ...

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 30, 2012, 04:59:44 ös
Yanıtla #58
  • Ziyaretçi

Merhabalar saygıdeğer arkadaşlarım ;

Bütün dünya 21.aralık.2012 tarihine odaklanmış durumda.Kimileri maya takviminin son günü olan bu tarihte dünyanın sonunun geleceğine,kimileri bu tarihte dünya ve insanlık için yeni bir boyuta girileceğine,kimileride galaksimizin foton kuşağına girerek insanlığın aydınlanacağına inanıyor.
Oysa ki gerçekten araştırma yapanlar;son derece yüksek teknoloji ve bilim seviyesine ulaşmış mayaların kullandıkları takvimin 5126 yılda bir başa dönerek sıfrdan başladığını bilirler.Güneş sistemimiz galaksimiz Samanyolu içerisinde elips bir yörüngede tur atarken; galaksimizin merkezine yakın karadeliğe yakın noktadan geçerek samanyolunun dış kısımlarına yakın noktalardan geri dönerek elips yörüngesini tamamlar işte bu yörünge bugün maya takvimi olarak bilinen 5126 yılda tamamlandığıdır.
İşte mana aleminde galaksimiz içerisinde güneş sistemimizin bir turuna bir NÂKUR yılı denir. Nâkur galaksimizin merkezindeki karadeliğin Kur’anı Kerimdeki adıdır.

“fe izâ nukıra fin nâkûr” Müddesir suresi-8

Her ne kadar mealciler bu ayette geçen nâkûr kelimesine sura üfürülme anlamı vermişlersede sur kelimesi Arapçada da aynen sur olarak geçer buradaki nâkûr kelimesi şiddetli bir güç tarafından emilmeyi kasteder.

İşte bundan yaklaşık 5120 yıl önce Zülkarneyn as  yaşadığımız zamanda olduğu gibi dünyanın ahlak ve inanç bakımından çöktüğü bir dönemde geldi ve insanları karanlıktan aydınlığa çıkarmak için uyarıcı görevi yaptı. Zülkarneyn şu anamla gelir.

ZÜL= sahibi

KARN= zaman

EYN= iki

Yani Zülkarneyn yüce yaradanın Dehr sıfatıyla tecelli ettiği kendi zamanının sahibi ve dünyaya hakim olmuş iki zamanlı Kutbul Aktaptır. O dönemin düzelticisidir. (Mehdisidir) yaşadığı dönemde doğuyuda batıyıda ahlaken ve ilmen zirveye ulaştırmıştır ilme kavuşturduğu kavimlerden biride Mayalardır.

“Biz ona seferi kolaylaştımak suretiyle kudret verdik kendisine her şeye tesir etme gücü verdik. O bir yol tutu nihayet güneşin battığı yere vardı. Onu kara çamurlu bir yere batar buldu” Kehf suresi- 84-85-86

İşte o zamanlarda batıda yaşayan o kavim kara cehalet ve insana yakışmayan hallerde yaşarlarken Zülkarneyn yüce yaradanın kendisine verdiği güç ve selahiyetle o toplumu insanlığın ve bilimin en seviyelerde yaşandığı hale getirmiştir verdiği bilimler içerisinde İahiyat, sosyal paylaşım, matematik, astronomi, tıp ve çeşitli  teknolojilerdir. Bu sebepten Zülkarneyn as nin öğrencileri olan Mayalar bugünkü bilimin hayrete düştüğü Matemetik ve astronomi ilmine sahiptiler ve 2012 yi rahatça hesapladılar.

İçinde bulunduğumuz zamandada ahlakın çöktüğünü, insanlığın azaldığını, bencilliğin arttığını, dinin ucuza satıldığını, cemaatlarin çokluğu karşısında ilmin azaldığını, manevi değerlerin yitirildiğini açıkca izlemekteyiz. Dolayısıyla Dünyamız üzerinde Hz.Muhammed (sav) hadisi şeriflerinde bildirdiği son zor günler yaşanmaya başlanmıştır. Bunlardan birkaçıda çeşitli depremler, küresel olaylar,gökten gelecek sesler ve dünyamızı etkileyecek göksel olaylardır.

İşte bu göksel olayların en büyüğü 2011-2012-2013 yıllarının içersinde güneş sistemimizin galaksimizin merkezindeki karadeliğe yani Kur’anı kerimde bildirilen

Nâkur a yakın geçmesinden doğacak çekim gücünün etkisiyle oluşacak çeşitli deprem,tabiat olayları ve Nâkur un duyulacak   muhteşem sesidir.

Bu devirde Zülkarneyn as ın yaptığı görevi Mehdi yapacaktır.Bu bakımdan Zülkarneyn as ile Mehdi arasında icraat bakımıdan büyük benzerlik vardır. ikisininde en büyük özelliği sahip oldukları ilmin diğer İnsanlar tarafından duyulmamış ilimler olacağıdır.

5126 yıllık süreç Nâkur yılı bitmek üzeredir bu olay felaketlerle başlasada  geleceğin insanlarını ahlaken ve ilmen zirveye çıkaracak bir dönemin başlangıcı olacaktır.

BEKLENEN NAKUR HADİSESİ BAŞLADI VE DÜNYANIN HER TARAFINDA KOZMİK ANORMALİLER MEYDANA GELMEYE BAŞLADI.

NASA güneş sistemini sarmalayan garip foton bulutunu saklamasına rağmen, bu dünyaya bazı bilim adamları tarafından sızdırıldı.
Ve şimdi, kaygı verici bulut yaklaşırken, güneşi ve gezegenleri ölçülebilir şekillerde etkiliyor.
Şaşırtıcı bir şekilde tuhaf enerji uzayımızı istila ederken, dünyanın ba...zı en ünlü piramitleri yoğun enerji üretiyor.

Gökyüzüne doğru, yabancı foton bulutuna doğru yükselen birçok inanılmaz görülebilir güç ışınları olayları iyi dökümante edildi. Aynı zamanda tüm dünyadaki insanlar korkutucu sesler – gürültüler duymaya ve kaydetmeye başladılar, sanki Dünyanın kendisi inliyor ve ağlıyor.

Tüm bu fenomenler – buna çalkantılı güneşin daha önce hiç görülmemiş devasa elektriklenmesinin ölçümleri de dahil – foton bulutuna merkezlenmiş görünüyor. Kadim piramitler yüzyıllar, binyıllar süren uykudan uyanıyor

Maya piramidi gürlerken turistler çığlık atıyor, diğerleri kameralarıyla videolar çekiyor. Ama arkasından deprem olmuyor, bunun yerine parlak ışık demetleri gökyüzüne, uzaya doğru atış yapıyor. Ama uzaya inanılmaz bir enerji sütunu gönderen Maya Kukulkan piramidi, bunu yapan en son piramit idi.

Bosna Piramidi

2009 ve 2010′da Bosna güneş piramidi uzaya doğru kurşunkalem kalınlığında saf enerji ışını ışınladı. Son zamanlarda Çin hükümeti Xianyang piramidini aktivite işaretleri için yakından incelemeye başladı. Geçen yıl bir bilimadamı ekibi piramidi araştırdı ve onun dünya dışı orijinleri olabileceğine inanıyorlar.

Bu inanılmaz olayı vorteks patlaması izledi – buna tanık olundu ve filme çekildi – Meksika, Teotihuacan’daki ünlü Aztek Ay Piramidinin zirvesinden atış yaptı. Yoğun gücü olan enerji ışınları, vorteksler, kasırgalar… bu ne anlama geliyor? Enerji nereye yönleniyor ve neden? Yüzyılların geçişini sessizce işaret eden bu sessiz taş gözcülerin gizemli gücünü aktive eden neydi?

Aztek Ay Piramidi

Onları hayata getiren şey belki piramitlerin eylemlerinden çok daha inanılmaz olan bir şeydir: şu anda güneş sistemini sarmalayan galaktik boşluktan gelen bilinmeyen kuvvetin gelişi.

Foton Kuşağı

NASA ve Avrupa Uzay Ajansı iki yıldır dünyayı 2012 – 2013 sırasında ortaya çıkabilecek yaklaşan felaketler hakkında uyarmakta. Şimdi seçkin astrofizikçi Alexey Demetriev, gerçekleşmekte olan şeyin daha kötü – NASA ve Avrupa Uzay Ajansının uyarılarından çok daha kötü – olduğunu iddia ediyor. Tüm güneş sistemimiz yoğun, potansiyel olarak ölümcül, yıldızlararası enerji bulutuna girdi.

Piramitler bilinmeyen, yabancı buluta tepki veriyor

Dr. Demetriev hem Voyager 1 hem de Voyager 2 roketlerinin tüm güneş sisteminin risk altında olduğunu bildirdiğini ortaya çıkardı. George Mason Üniversitesinden NASA Heliofizik misafir araştırmacı Merav Opher bu yıldızlararası enerji bulutunun istikrarsız ve çalkantılı olduğunu iddia ediyor.

Rus bilimadamı bu fotonik enerji bulutunun gezegenlerin ve özellikle güneşimizin atmosferlerini uyardığını ileri sürüyor. Bu yıldızlararası enerji bulutu güneşimizi uyarmaya ve onunla etkileşmeye devam ederken, güneşin daha aktif olmasına neden oluyor, bu da daha büyük faaliyet ve istikrarsızlık ile sonuçlanıyor.
Manyetik akış, güneş manyetosferi ve Yerküre’nin jeomanyetik alanları ile etkileşim çekirdek mutasyonlara, anormal alan vortekslerine ve süper fırtınalar, çılgın iklim salınımları ve – hepsinin en şaşırtıcısı – tüm gezegende duyulan atmosferik ve yeraltı armoniklere neden olabilir.

Piramitler gezegenin manyetik kuvvet alanından yararlanmak için tasarlanmış yerküre enerjisi ve ileri kapasitörlerin doğal rezervuarları savunmasız gezegen sistemimizi yutan sürüklenen uzay bulutuna saf enerji salıveriyor ve püskürtüyor.

Tahmin edilmiş armonikler 2011’in baharından beri duyuluyor, kaydediliyor ve tartışılıyor.

Son zamanlarda, Youtube’ta tüm dünyadaki ülkelerden gönderilen bazı kayıtlar ortaya çıktı, bunlar insanları şaşırtıyor, bazen da korkutuyor, seslerin ne olduğunu bilmek istiyorlar. Bunların bazıları sahte olsa da, diğerleri yeraltı ve atmosferik armoniklerin hakiki kayıtlarıdır.

Garip yerküre armonikleri ile ilgili Geochange Dergisine verdiği son röportajında seçkin bilim adamı Profesör Dr. Elchin Khalilov şu analizi verdi:

“Bu seslerin olası nedeni Yerkürenin çekirdeğinde yatıyor olabilir. Gerçek şu ki, Yerkürenin kuzey manyetik kutbunun sürüklenmesinin hızlanması 1998 ve 2003 arasında beş kattan fazla arttı ve bu günkü aynı seviyede Dünyanın çekirdeğindeki enerji süreçlerinin yoğunlaşmasını gösteriyor, çünkü bu Yerkürenin jeomanyetik alanını oluşturan iç ve dış çekirdekteki süreçlerdir. “

“Bu arada daha önce bildirdiğimiz gibi, 15 Kasım 2011’de Yerkürenin yerçekimi alanının üç boyutlu varyasyonlarını kaydeden tüm ATROPATENA jeofizik istasyonlarında neredeyse aynı anda güçlü bir yerçekimsel impals kaydedildi. İstasyonlar İstanbul, Kiev, Bakü, İslamabad ve Yogyakarta’da yayıldı, ki İstanbul ve Yogyakarta arasındaki mesafe 10,000 km . Bu tür bir fenomen sadece eğer bu yayılımın kaynağı Yerkürenin çekirdek seviyesinde ise mümkündür. Bu yılın sonunda Yerkürenin çekirdeğinden bu muazzam enerji salıverilmesi, Yerkürenin içsel enerjisinin yeni aktif bir aşamaya geçişini gösteren bir tür başlama sinyaliydi” [Geochange Dergisi]
Ve profesörün teorileştirdiği gibi armonikler Yerkürenin çekirdeğinden yayılıyor. Benzer sesler bazen büyük depremlerden önce işitiliyor.

Ancak bu kez, sesler çok büyük depremleri haber vermiyor, bükülen manyetik alan ve dönen Yerküre çekirdeğinin titreşim değişimleri tarafından üretiliyor. Her şey Samanyolu Galaksisinin bizim bulunduğumuz bölgesini istila eden muazzam fotonik bulutun gelişine tepki veriyor.

Ne beklemeli

Demetriev en kötüsüne hazırlanma uyarısı yapıyor. “On yıl sonra değil, birkaç yıl içinde

Kasım 30, 2012, 07:35:21 ös
Yanıtla #59
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Ne gelen var ne giden muhtemelen 21 gün sonrada böyle olacak.
2000 yılına girilirken en başta bilgisayarlar olmak üzere bir sürü spekülasyonlar yapıldı.
Mayalardada buna benzer bir hikaye var oda gidişleri bekledikleri tanrı gelmeyince birdenbire ortadan kayboluyorlar çok gülmüştüm ozamanda.

21 gün sonrada aynı şekilde güleceğim işte tüm olanlar yada olacaklar bundan ibaret.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo