Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Einsof  (Okunma sayısı 22409 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 03, 2007, 04:58:08 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

"Einsof" uye isimli kisi, forumda kendisi ile ilgili kufur sayilabilecek kelimeler kullanmasi nedeni ile 3 gun icin "Seyirci" statusune konulmustur. Bu sure icerisinde forumda hicbir yazi yazamadigi gibi, ozel mesajda gonderemeyecektir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 07, 2007, 05:52:31 ös
Yanıtla #1

sn admın einsof adlı kullanıcı 3 gun seyırcı kalcak dedınız ama hala seyırcı bır acıklama olcak mı?
saygılar

Haziran 07, 2007, 05:53:43 ös
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

2 saat once seyirci statusunden cikarilmistir. Suanda onceki uyeligini tekrar kullanabilmektedir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 07, 2007, 05:54:55 ös
Yanıtla #3

tesekkurler sn mason
saygılarımla

Haziran 17, 2007, 01:01:16 ös
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin Uyeler,

"Einsof" Uye isimli kisi, kisisel hakarette bulunmasindan dolayi bir hafta boyunca forumdan uzaklastirilmistir.

Saygilarimla

Haziran 17, 2007, 09:44:14 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Sayılı gün çabuk geçer. :) Allah kurtarsın. :)

Haziran 18, 2007, 03:01:21 ös
Yanıtla #6
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Einsof'da ceza üstüne ceza alıyor hayırlısı :)

Haziran 18, 2007, 03:21:56 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

O değilde postları büyük tezatlık içeriyor. Bidahaki gelişindede neyi savunacağı yahut ne olacağı meçhul. :)

Haziran 18, 2007, 04:55:48 ös
Yanıtla #8
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Simdi arkasindan konusmayalim. Cevap hakki doguruyor, ama kendisi cevap veremiyor. Her ne kadar kafa yapilrimiz uyusmasa da, hep tartisiyor olsak da, ben de ceza almis olsam arkamdan yorum yapilas kuplere binerdim.

Geri gelince (eger gelirse) cevap yazarsa o tezatlik konusunda benim de yazacaklarim var ::)
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 18, 2007, 06:10:39 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Arkasından konuşan yok ben yukarıda postlarının tezatlık içerdiğini daha önceden kendisi sitedeykende söylemiştim...