Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: illuminati kardeşliği  (Okunma sayısı 59124 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 05, 2007, 07:10:27 ös
Yanıtla #60
  • Ziyaretçi

Rica ederim, yani grip değilsiniz? İyi olmanız ve iyileşmeniz dileğiyle...

Mayıs 05, 2007, 07:12:16 ös
Yanıtla #61

Kim olduklarını olduklarını söylemiyorlar ancak biliyoruz demişsiniz ardından kim olduklarını söyleyemem ifadesi yer alınca aklıma hala yaşayanların olduğu ve bu deşifreden rahatsız olbilecekleri durumu geldi ancak İlgili devletlerin izni yazısını tekrar okuyunca burada rahatsız olacakların kişiler değil kurumlar olabileceğini anladım sanırım bu sefer doğru anladım :)
sn FRATERNIS.gecmıste ıllumınatı uyesı olan ınsnalr ıllumıtatılıyım ben dıye acıklamamıslar yanı sadece kardesler(ıllumınatı kardeslerı) bılmıs.ancak orgutun kendı ıcerısınde bır cok yazdıkları kaynaklar var.bbız oradan bulmaya calısıyoruz.yanı bızde tam olarak bılmıyoruz.ancak dogru kaynakları arastırıyoruz bu yuzden bulacagımız bılgıler bızden once ılgıle devletler tarafından ıncelınıyor.zaten arastırma yapmadan once ızın alıyoruz.yanı ben ıllumınatı yasıyor demedım gecmıste kım uye kım uye degıl henuz tam bılınmıyor demek ıstedım ;) umarım kafandakı soru ısaretını gıderebılmısımdır.

Saygılarımla!..

Mayıs 05, 2007, 07:13:49 ös
Yanıtla #62

cok tesekkur ederım sn ıttıhatcı.sızın gıbı ınsanlardan sıfa alıyorum ;) saygılarımla!..

Mayıs 05, 2007, 07:18:03 ös
Yanıtla #63

Teşekkür ederim.

Burdan çıkan sonuç Illuminati hala bilinmeyenler perdesi arkasında durmaya devam ediyor. Bu durmuda bilgilerin gerçekliği ya da kaynakların içeriği tartışmalı öyle ki araştırmanın birinci el kaynaklarını ellerinde tutan devlet arşivleri dahi kimi nereye koyacağına tam olarak karar verebilmiş değil! Hal böyle olunca Illuminati hakkında söylenecek herşey yalnızca iddia tez aşamasında kalıcak demektir çünkü bu bilgileri doğrulayacak yaşadığı bilinen tek bir şahıs ortada yoktur.

Hastalığınız dilerim mühim birşey değildir en kısa zamanda iyileşmenizi temmenni ederim.

Saygılarımla.

Mayıs 05, 2007, 07:23:22 ös
Yanıtla #64

bılındıgı gıbı masonluk ve ıllumınatı orgutu ıle ılgılı komplo teorılerı ortada cırıt atıyor.masonlar ısterlerse suan ıddıalara cvp verebılırler cunku hala hayattalar.ama ıllumınatı orgutune atılan karalanmalar ve komplo teorılerıne malesef kı tepkı yada acıklama gelmıyor.bu nedenle ınsanlar yanlıs bılgılere guvenıyorlar.suanda yedı tane ulkede arastırma yapmamız ııcn ozel ızın var.hepsı devlet kontrolunde oluyor.bu nedenle bızler ıllumınatı orgutunun GECMISTE yazdıkları kaynaklardan yola cıkarak arastırmalarımızı yapıyoruz.hastalıgıma gelınce her ne kadar ozel elbıseler gıysekte arastırmalşar sırasında radyoaktıf ısınlar maruz kalıyoruz.u nedenle cesıtlı hastalıklar olusuyor.cunku yer altındada arastırma yapıyoruz ve bunun ıcın teknolojıye ıhtıyaz var.en kısa zamanda arastırma kafılesıne tekrar katılacagım.hastalıgımla ılgılendıgınız ıcın cok tesekkur ederım SN FRATERNIS.

herkese bol sıfalı gunler dılıyorum...

SAYGILARIMLA!..

Mayıs 06, 2007, 01:14:14 ös
Yanıtla #65

degerlı uyeler.hastalıgımdan dolayı ara vermıs oldugum arastırmalarıma kendımı ıyı hıssettıgım ıcın gerı donecegım.8 mayısta almanyaya gıdecegım.bır sure aranızda bulunamıyacagım.dondugumde basta ıllumınatı orgutu olmak uzere bır cok konuda ınsallah sızlerle beraber olacagım.en ıcten saygılarımla...

McCann_illuminati_503

Mayıs 06, 2007, 01:17:27 ös
Yanıtla #66
  • Aktif Uye

geçmiş olsun sn.McCann_illuminati..iyi yolculuklar.saygılarımla.
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Mayıs 06, 2007, 01:19:48 ös
Yanıtla #67

tesekkurler sn HİARO.

saygılarımla.

Mayıs 06, 2007, 01:49:53 ös
Yanıtla #68
  • Ziyaretçi

degerlı uyeler.hastalıgımdan dolayı ara vermıs oldugum arastırmalarıma kendımı ıyı hıssettıgım ıcın gerı donecegım.8 mayısta almanyaya gıdecegım.bır sure aranızda bulunamıyacagım.dondugumde basta ıllumınatı orgutu olmak uzere bır cok konuda ınsallah sızlerle beraber olacagım.en ıcten saygılarımla...

McCann_illuminati_503
Sn. McCann peki araştırmalarınız nekadar sürecek? Araştırmalarınız sürece yoksunuz öylemi? Neyse fazla gecikmeyin. ;)

Saygılarımla!..

Mayıs 06, 2007, 01:56:29 ös
Yanıtla #69

arastırmalarının suresını onceden tam olarak bılemıyoruzkı.bazen kısısel nedenlerle ayrılıyoruz bazende ara verıoruz ama tam olarak ne zaman bıter orassını bnde tam bılmıyorumm yanı hıc bellı olmuyor.bazen bır aylıgına gıdıoruz uv ay arastırma yapıyoruz bazen bır aylıgına gıderken ıkı hafta suruo :D ama tahmınlerıme gore hazıranın 15 ınde ara verılcekmıs.malum herkes gurbette oluyor arstırma sırasında ara vermek ıyı gelıyor :) ama bn yındede yurt dısında bulunmaam ragmen elımden geldıgıncw sıteyı zıyaret etmeye calısacagım sn ıtıthatcı.saygılarımla!..