Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Azerbeycan'ın ilk locasındanım  (Okunma sayısı 1976 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 20, 2012, 11:15:22 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !

Facebook' uzerinde birileri vardı bende malesef gruba girmis bulundum..
Adamın biri ben Azerbeycan'ın ilk locasındanım diyip logolar, bayraklar resimler koydu, üstünede attı tuttu..

Şimdi sualim sudur... Azerbeycan'da bir loca varmı..
Varsa ; bu kişiyi ifsa edip türk facebook gurubunda insanları kucumseyici ve onur kırıcı yazılarında dolayı şikayet etmek gerekmezmi.

Bu sahıs gercek kişi ise geregini nasıl yaptırabiliriz..

Saygı ve Hörmetlerimle..

Kerberos

Kasım 21, 2012, 02:44:56 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Anımsadığım bir kişi vardı kendisinin Mason olduğunu belirtmişti ve araştırma sonucu Sayın MASON tarafından forumdan atılmıştı.
Saygılar .

Not: Petek burda ,Bal burdu anlamadığım niçin 2 saat taşıma telaşı içindeyiz kolumuzda ... :-[
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 21, 2012, 06:34:10 ös
Yanıtla #2

Benim bildiğim kadarıyla şu an Azerbaycan'da herhangi bir loca yok. Fakat açılması için çalışmalar sürüyordu (tamamlanmış olması temennisiyle).

O gruba gelince. Saçma sapan paylaşımların yapıldığı ve kurucusunun Mason olmadığı apaçık belli olan sahte bir sayfa.

Saygılarımla.
• Laborare est Orare XXII.
• ... Bense daha önce duyulmamış, yeni şeyler söylediğim için onların ilenç ve lanetlemelerine maruz kalmaya devam edeceğim.... Simon Magus

Aralık 10, 2012, 12:08:56 öö
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

selamlar,

baküde bulunan bir arkdaşım bana bunu sormuştu ,  ben araştırdım  böyle bır locanın tanınmadıgını ögrendım sosyal medyada  oluşturulan bu gibi asılsız portalllara inanmayınız .saygılarımla...
Ey ateş! İbrahim’e karşı serin ve selamet ol ..

Ağustos 31, 2014, 09:41:11 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Aslında Azerbaycan'a masonluk çok yakışırdı. Devlet başkanı ve eşi, çocukları çok aydın görünüyorlar. Masonluk Azerbaycan'ın Aydın yüzü olabilir ve Dünyaya açar.