Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Einsof  (Okunma sayısı 22415 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 06, 2011, 03:52:59 ös
Yanıtla #40
  • -M-
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Bu hasta ruhlu insan hiç vazgeçmeyecek galiba Sn MASON :)
İmza -M-

Ocak 06, 2011, 04:10:24 ös
Yanıtla #41
  • Ziyaretçi

Sayın MASON, bu kişi açıkça sizleri tehdit ediyor, savcılığa şikayet etmeyi düşünmüyor musunuz ?

Saygılarımla

Ocak 06, 2011, 07:13:29 ös
Yanıtla #42
  • Aktif Uye

Silencer - The Slow Kill In The Cold

Ocak 06, 2011, 07:23:42 ös
Yanıtla #43
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ne diyeceğimi şaşırdım.Maddiyata göre üyelik alındığını söylüyor .Benim ne kazandığımı kim nerden bilebilir.Bu siteye üyeliğimin beni maddi açıdan durumum iyi görüldüğü için alındığını zannetmiyorum.Eğer öyle ise durumm iyi değil şimdi siteden uzaklaştırılacakmıyım.Piyasada seviyeli seviyesiz pek çok site var esas olan bu sitenin üye olmasanda konularının görünebilir olması.Üye olmadanda konular görünebiliyor .Gerçekten bazı şeylerden sıkılıp seviyeli paylaşımların olduğu ve bu paylaşımlara katılım yapılması benim en çok aradığım sitelerin başında öncelikli olarak bu siteyi öne getiriyor.Siteye facebook sayfasından ulaştım iyide oldu .Ben sitede bulunmaktan diğer arkadaşlarımın paylaşımından memnunum .Sitede yorum olarak benim psikolojime zarar getirecek yorumlar kişilerle beraber silinmesi bizlere olan saygıdandır.Be açıkçası ssygının ben bu platformda olduğum sürece baki kalmasından yanayım.SAYGILAR SEVGİLER
(paramı insanları değiştirir yoksa insanlarmı parayı ?)
MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US...

Ocak 07, 2011, 04:48:10 öö
Yanıtla #44
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Allah'ın sopası yok. masonları sevmem. fakat katillere düşmanımdır. inşallah o bomba senın kucağında patlar.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Ocak 08, 2011, 04:08:19 öö
Yanıtla #45
  • Aktif Uye

Dengesi şaşmış :D saplantılı insan bence psikiyatriste  gitmesinde yarar var.

Ocak 27, 2011, 06:08:18 ös
Yanıtla #46
  • Ziyaretçi

Mart 17, 2011, 09:28:03 ös
Yanıtla #47
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Pagan Uye isimli kisi, daha onceki uyeliklerinden dolayi yine seyirci statusune alinmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 18, 2011, 10:59:38 ös
Yanıtla #48
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Uyeligini alir almaz bana avatarimdan dolayi kufurlu ozel mesajlar gonderiyor. Bu kisinin ciddi beyinsel sorunlari var. Tedavi olmasi gerekiyor, tabi eger cozumu varsa. Ben bu kisiye elektrikli sok tedavisi yapilarak uyandirilmasi gerektigini savunuyorum. Tahminen halk ve ailesi tarafindan ezilmis, gercek hayatta hicbir degeri olmayan, fakir, cahil, ozenti bir cocuk. Ulkemizde bunlardan cok var. Hasta. Tedavi edilmeli. Tedavi edilemiyorsa normal insanlardan uzak tutulmali bence.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Mart 19, 2011, 05:54:54 ös
Yanıtla #49
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Takdir etmemek elde degil. Gercek yasantisinda da boyle dirayetli biriyse tebrik etmeli. Tabi dirayetle saplantiyi da birbirine karistirmamali.

İnatci sevgilerimle.
Girdik susanlar arasına yattık uyuduk
Çığlığımız sınırları aştıydı nasıl olsa.