Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: HANİ TERÖR BİTECEKTİ ...  (Okunma sayısı 974 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 02, 2017, 01:56:01 ös
  • Uzman Uye

Hakkari'den şehit haberi
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, Türkiye'ye sızmak isteyen teröristlerle çıkan çatışmada şehit sayısı 8'e yükseldi.

Bu sabaha karşı Türkiye'ye sızmaya çalışan bir grup PKK'lı terörist ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde çıkan çatışmada, ilk belirlemelere göre, 2 asker ile 2 güvenlik korucusu şehit oldu. Çatışmada 4 PKK'lı terörist de ölü ele geçirildi. Bölgede helikopter desteginde kapsamlı operasyona başlandı.

Çatışmada yaralanan askerlerden bir kısmı kurtarılamadı. Şehit sayısı 8'e yükseldi.

TSK’DAN AÇIKLAMA

Türk Silahlı Kuvvetleri’nden yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı:

"02 Kasım 2017 Perşembe günü Hakkari ili Şemdinli ilçesi Ortaklar bölgesinde, bölücü terör örgütü tarafından yoğun sis ve kötü hava koşullarından faydalanarak gerçekleştirilmeye çalışılan saldırı girişiminin tespit edilmesi sonucunda meydana gelen çatışmada 6 kahraman silah arkadaşımız ile 2 güvenlik korucumuz şehit olmuş, biri ağır olmak üzere 2 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Yaralılar derhal hastaneye sevk edilmiş olup tedavilerine devam edilmektedir. Çıkan çatışmada 5 bölücü terör örgütü mensubu etkisiz hale getirilmiştir. Bölgedeki operasyonlara devam edilmektedir."

Odatv.com

İÇİM  YANDI. BECEREMİYORSAN İSTİFA EDİP  YÖNETİMDEN GİDERSİN ...
« Son Düzenleme: Kasım 02, 2017, 02:28:13 ös Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 02, 2017, 02:04:38 ös
Yanıtla #1

Vatanımızı bu eşkiyalardan Allah kurtarsın! Şehitlere Allah'tan rahmet diliyorum.Mekanlari cennet olsun... Ülkemizi askeriyeyi dagitanlari da Allah'a havale ediyorum.Hepsi Allah'in adaletinden bulsun! Saygılarımla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!