Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Egemen Bağış KKTC vatandaşı oldu  (Okunma sayısı 1044 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 16, 2017, 06:38:49 öö

Ülkemizde  hırsızlar neden korkuyorsa Kuzey Kıbrıs Türk Vatandaşı olmuş:)).Kuzey Kıbrıs Vatandaşı olmak Uluslararası yargılamaya engel değil.Abd yargisi,BM yeterki birini istesin Interpolle  aninda alırlar.Not: Zerra Rezap bildiklerini anlattığı için ozel Interpol tarafindan korumaya alındı.Tutuşan tutaşana.... Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış, KKTC vatandaşı oldu. Bağış’a vatandaşlık teklifini bizzat KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün’ün yaptığı öğrenildi. Bağış vatandaşlığının kabul edilmesi üzerine yakın dostlarına, ‘’Uzun yıllar ABD’de yaşadım, sadece TC vatandaşlığım var. İlk kez bir başka ülkenin, yavru vatanın vatandaşı oldum’’ dedi.
Egemen Bağış, KKTC Bakanlar Kurulu kararıyla vatandaş yapıldı ve karar 12 Kasım tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı. Bağış, Bakanlar Kurulu'nun 10 Kasım tarihli toplantısında Yurttaşlık Yasasının 9. maddesi uyarınca vatandaşlığa alındı. Bu madde, “Yurttaşlığa alınması Bakanlar Kurulu'nca zorunlu görülenler” hükmünü taşıyor.

Bağış'ın KKTC vatandaşlığı alması sürecinin KKTC Başbakanı Hüseyin Özgür'ün teklifi üzerine gerçekleştiği öğrenildi. Bağış yakın çevresine, “Adadaki Uluslararası Aydın Üniversitesi Mütevelli heyetinde görev aldım, sık sık KKTC'ye gidiyorum. Vatandaş olma önerisini de Başbakan Hüseyin Özgürgün yaptı, ben de memnun oldum” dedi. Bağış bir süre önce Kıbrıs ile ilgili bir yazı kaleme almış ve ‘'Kıbrıs Türk yurdudur ve her zaman dış politikamızın vazgeçilmezi olacaktır'' demişti.
Kaynak: Sözcü Gazetesi
« Son Düzenleme: Kasım 16, 2017, 06:43:20 öö Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Kasım 16, 2017, 06:56:45 öö
Yanıtla #1

Hani dolar düşecekti.Dolar almiş başını gidiyor.Yalanlarla ancak aptallari kandırırlar.Konustukça batarlar! Etme bulma dünyası.Atatürkçü Komutanlari iftira ile içeri atarlarsa,masum insanları isinden gücünden ederseler aynısını bu dünyada yaşamadan gitmezler.Bundan o kadar eminim."Ne edersen kendine,edersin kendi kendine".Para bittimi dostlukta biter.... Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Kasım 16, 2017, 07:00:15 öö Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Kasım 16, 2017, 01:24:22 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Baştaki şahıs gibi FIRILDAK gibi dönüyor .Yazık bu ülkeye ama bir bakımada iyi oluyor 1994 , 2001 krizi KRİZ yaşayalımki belki aklımız başımıza gelir .
Ya neyse bir zamanlar Özal vardı  ne oldu ....

https://www.facebook.com/ilberortaylihayranlar/photos/a.1768217780056891.1073741827.1768198410058828/1980730232138977/?type=3
« Son Düzenleme: Kasım 16, 2017, 02:06:28 ös Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus