Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: AHMET KAYA  (Okunma sayısı 2717 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 22, 2017, 09:53:24 ös
Yanıtla #10
  • Uzman Uye

Bugüne kadar sayin malang´la hic bir tartismaya girmedim, hatirladigim kadariyla yazdigi hic bir iletiye cevap vermedim veya yorumda bulunmadim, istisna olabilir ama ben hatirlamiyorum.

Sayin malang bu forumun üyesidir ve forumda herkes kadar degerli veya degersizdir.

Buna ragmen karahan´in kalkipta beni sayin malang´la kiyaslamasi pekte anlasilir degil, ne yapmak istedigini anlamadim.

Neden acaba?

Kasım 22, 2017, 10:28:12 ös
Yanıtla #11
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Aslında ben cevabı verdikten sonra konu kapanır sanmistim ne yazık ki öyle değilmiş. Tekerrür ediyorum!! Size video linki de verdim, en iyi şekilde anlattığımı zannediyorum. Benim için birey değil ne yaptığı ne verdiği önemlidir. Ben bu konu ile ilgili sadece görüşlerimi verdim. Onay vermek ya da vermemek siz değerli üyelerindir.

Saygılarımla.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Kasım 22, 2017, 10:52:54 ös
Yanıtla #12

Sn. Karahan,

PKK Terör Örgütüne konser veriyor, kürdüz ölene kadar diyerek ırkçılık yapıp üstüne '' vallahi apo'yu özledik '' diyerek Bebek,polis ve asker katili Öcalan'a hitap ederek sevgisini ve özlemini belirtiyor.. Bu hain terör sevici üstelik utanmadan barışı ve dostu özledik diyor..

Şimdi Ahmet Kaya denilen teröristin bir videosunu izleyerek olayı net olarak görebilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=FuJh2YLjXpE

Sn.Malang
Bu iki gazete manşeti de yanlıştır.
Maksatlıdır ve kanıtlanmış yalan haberdir.
Ahmet kaya terörist değildir ama bu manşeti atan Ertuğrul Özkök bir terörist ve katildir.

O yüzden Kaya nın o sözündede bir sıkıntı yoktur.
Yasarken tanışıp bir kahve lik muhabbet ettiğim bu insan büyük bir sanatçıdır.

Bir foto daha vardır hürriyetin güya berlinde pkk ve apo posteri altında resmi olan oda uyduruktur.
O tarihte ve o yol almanyaya hiç gitmediği ve konser vermediği belgelidir.
Dünya tatlısı bir adamdı toprağı bol olsun.
Iğrenç bir gazetenin iftirası sonucu vefat etmiştir.

Yukarıda Allah var !!! Sevgili Ahmet KAYA güzel söylemiş.Sayın malang sayenizde bu güzel şarkıyı keşfetmiş olduk.Rahmeli Nur içinde yatsın.Sevgili Ahmet KAYA bu holiganların,radikallerin,şovenlerin dünyasında açan bir kardelen gibi geldi-geçti.Umuyorumki onun niyeti de öyle veya böyle yollar ile kardeşliğimiz arasında bir orta yol bir köprü kurmaktı.

Konuyu şu şekilde özetliye biliriz: "Niyet iyi ve yürekten ise,menzile giden her yol mübahtır ve bu yolculukta en güzel ve kutsal yol sanattır"     Tabiki yine aslolan "niyettir"...

Saygılar
Sen Özelsin

Kasım 22, 2017, 11:02:40 ös
Yanıtla #13
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Bugüne kadar sayin malang´la hic bir tartismaya girmedim, hatirladigim kadariyla yazdigi hic bir iletiye cevap vermedim veya yorumda bulunmadim, istisna olabilir ama ben hatirlamiyorum.

Sayin malang bu forumun üyesidir ve forumda herkes kadar degerli veya degersizdir.

Buna ragmen karahan´in kalkipta beni sayin malang´la kiyaslamasi pekte anlasilir degil, ne yapmak istedigini anlamadim.

Neden acaba?
Size bir çeşit ilgim var diyelim o zaman.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 22, 2017, 11:29:56 ös
Yanıtla #14
  • Uzman Uye

Alıntı

İlahi Karahan  :D :D :D
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 22, 2017, 11:31:26 ös
Yanıtla #15
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Susuyorum..
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Kasım 22, 2017, 11:41:28 ös
Yanıtla #16
  • Uzman Uye

Alıntı
Buna bir diyecegim yok.