Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: REZALET ORTAMI ...  (Okunma sayısı 1431 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 30, 2017, 10:28:53 ös
  • Uzman Uye

“Adnan Hoca” olarak anılan Adnan Oktar'ın kedicikleriyle yaptığı kutlama gündeme oturdu.

Kartal Dragos'ta bulunan lüks bir villada gerçekleşen kutlamada, Cemaatteki kedicikleriyle yemek yiyen Oktar daha sonra havuz başına geldi. Burada kedicikler havuza girerken, Oktar onlarla poz verdi.

İşte o kutlamadan görüntüler:

http://odatv.com/images/resimler/kedi-2(1).jpg

http://odatv.com/images/resimler/kedi-3(1).jpg
http://odatv.com/images/resimler/fot-4(116).jpg
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 30, 2017, 10:44:37 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Hani kutsal kitaplarda "Cennet" anlatılır ya!. Acaba diyorum?.
          Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Aralık 01, 2017, 04:15:48 öö
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

« Son Düzenleme: Aralık 01, 2017, 04:20:36 öö Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Aralık 01, 2017, 03:39:59 ös
Yanıtla #3
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Kıskanmayın.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Aralık 01, 2017, 07:09:15 ös
Yanıtla #4

Adnan Oktarda ( sebatisyan ) Yahudidir.Bu düzenbazın Müslümanlıkla alakasi yoktur.Kitaplarini dahil Avrupa'da akil hocalari yazıp ismini verdi..Dini versiyon kitaplari da sağdan soldan toplama bilgilerle düzenlenmiştir.Adnan Oktar Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları ( Tımarhane ) Hastanesine yatırılması lazim..Yanindaki kadinlar  ünlü insanları ağına düşürmek icin eskort kadınlar.Şantaj yapmak icin kulaniliyorlar.Resimden bakılırsa zaten o tarz bayanlari andırıyorlar.Bunlar hepsi cehennemin şeytanın uşakları... Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Aralık 01, 2017, 07:13:40 ös Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Aralık 01, 2017, 08:08:45 ös
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Anlatım tarzı mükemmel ötesi.. Din ve Politika vs. Biz isteriz ki sadece İslam'ı değil. Hıristiyanlığı, Yahudiliği diğer dinler olan Budizm vb. gibi dinleri anlatması gerekiyor. Aynı coşku ve sevgi ile.. Yoksa kaybedenlerden olacaktır. Daha canlı olması gerekiyor.. Şuan da herhangi bir canlılık yok. Din alimlerini ve peygamberleri, tanrı'yı daha açık ve içten anlatmalıdır. Hatalaları da vardır, yok değil. Umarım yakında düzeltir..

Saygılarımla.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Aralık 01, 2017, 08:18:04 ös
Yanıtla #6
  • Uzman Uye

Sayın karahan dostum haklı mı acaba!!!. ;D ;D ;D
      Saygılar-sevgiler. 
"Vur ama dinle beni"

Aralık 01, 2017, 11:48:19 ös
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hergün medyada ; kafa kesen , bomba patlatan , adam öldüren müslüman haberleri gördükçe , bu adam  sempatik geliyor.
Denemeyi bilene imkansız yoktur / Büyük İskender

Aralık 02, 2017, 05:47:50 ös
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Zenginliğini kendine göre kurmuş. Pek bir şeyi yok bu adamın. Bakırköy'de yatmış evet kadir mısıroğlu gibi biri. O etrafına dincileri toplamış bu da sözde modern müslümanları(!)
Öldükten sonra yaşamak istiyorsanız;
Ya okumaya değer şeyler yazın ya da yazılmaya değer şeyler yaşayın!