Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Kiz kardesleriniz yok mu sizin?  (Okunma sayısı 24858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 31, 2008, 02:18:10 ös
Yanıtla #20
  • Ziyaretçi

Sayın shine...
       Ben sadece bir cümleyi yanlış anladım ve ona mukabil yanlış bir yorum yaptım.Ben masonlar hakkında hiçbir ithamda bulunmadım,masonluğun ne olduğunu gerçek anlamıyla bilmiyorum,bu yüzden ithamda bulunmamda mümkün değil.Keşke herkes masonlar kadar birbirine saygılı,hoşgörülü ve gerçek olsa demişsiniz bu keşke herkes mason olabilse anlamına geliyor işte bende aynen onu söylüyorum. :) Asıl ben sadece bir cümleyi yalış anladığım için sayın Bilgi tarafından politik feminist ilan edildim ve düşüncelerime tahammül edemediğini söyledi.Şimdi ben artık bu konuda yazacak bir şey bulamıyorum çünkü devam etmek günah keçisi ilan edilip bütün şimşekleri üzerime çekmekten başka bir işe yaramayacak ve buna ihtiyacım yok olumlu deneyimlere ihtiyacım var ve bu burada benim için mümkün değil gibi görünüyor.Bu forumdan edindiğim her bilgi ve beni üyeliğe kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.Hepinize çalışmalarınızda başarılar dilerim.Hoşçalakın.

Kasım 06, 2008, 10:17:44 ös
Yanıtla #21
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayin eagle
Bana küsüp forumu terk etmediniz insallah zira benim tahammul edemedigim asla siz veya sizin dusunceleriniz degil (idi)...
Agresifim psikopatım kompleksliyim ama boyle giderim gelmem denince uzulurum kedi gibi kendimi bırakırım
Tekrar gorusmek umidi ile
Sevgi ve Işıkla Kalın
...Söyleceklerimi yukarda söyledim zaten...

Mart 03, 2009, 10:32:46 ös
Yanıtla #22
  • Ziyaretçi

bu mantık yanlış bir mantık değilmi neden kızlar mason olmasınki o zaman masonluk erkek egomanyası olan bir kuruluş

Mart 03, 2009, 11:58:21 ös
Yanıtla #23
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

Sn. hewal73 egomanya değil hegemonya demek istediniz sanırım. Cümlelerinizi güzel Türkçe' mizi düzgün yazarak kullanırsanız eminim daha ciddi bir tavır sergilemiş olursunuz.

Saygılarımla,
Tempus fugit...

Mart 04, 2009, 10:51:05 öö
Yanıtla #24
  • Ziyaretçi

sayın Omnia Tempus Alit  özrünüze başvurarak ben  kürdüm ve türkçeyi güzel kullanmamam doğal bir şey olarak değerlendiriyorum çünkü biz encok ana dilimizi kullanırız

Mart 05, 2009, 12:01:21 öö
Yanıtla #25
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayin Hewal,

Etnik kimliginiz bu forumda kimseyi ingilendirmeyecektir. Laz, Kurt, Cerkez, Bosnak ya da Turk olabilirsiniz. Eger bu ulkede dogmus ve bu ulkede egitim aldiysaniz size imla kurallari ile hitap konusunda egitimler verilmistir. Inkar edip kabul etmediyseniz o sizin bileceginiz bir is tabii ki. Ama size defalarca hatirlatilan kurallar konusunda biraz daha dikkatli olursaniz ahengi bozmamis bir uye olarak meraklarinizi giderir, degerli fikirlerinizden de bizi mahrum birakmamis olursunuz.

Saygi ile...
Bakmak yetmez, gormek gerek...