Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: SublimePrince  (Okunma sayısı 22989 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 28, 2007, 02:50:19 ös
  • Ziyaretçi

Bu sayfaya kidemli uye ve moderator SublimePrince hakkinda dusunduklerinizi, yapici elestirilerinizi, takdir ettiginiz ozelliklerini yazabilirsiniz.

Kasım 28, 2007, 04:53:20 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Bu sayfaya kidemli uye ve moderator SublimePrince hakkinda dusunduklerinizi, yapici elestirilerinizi, takdir ettiginiz ozelliklerini yazabilirsiniz.
Fikirlerini yazacak olan herese simdiden tesekkur ve teessuflerimi bildiririm :)

Kasım 28, 2007, 05:28:28 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Ingilizcesini ve Turkcesini kaliteli buldugum, demokrat kimligini tam anlamiyla kendisinde toplamis, her mezvuda soyleyecek bir seyi olan,  kendisiyle tanismayi cok istedigim, tanidigm en renkli ve zevkli Mason olan sitemizin kidemli uyelerindendir...

saygilar

Kasım 28, 2007, 05:34:51 ös
Yanıtla #3
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Kendisini fazlaca tanımadığım için hani ben "tanıdığım en renkli ve zevkli Mason" ibaresini kullanamayacağım. Benim tanıdığım en renkli ve zevkli mason... bana kalsın :)

Sn. Sublime, gerek hayata bakışı, gerek konuştuğu zaman konulara vakıf olması ve kimi kez en sert ortamlarda bile insanları durup düşünmeye sevk edebilmesi yönlerinden takdir ettiğim sn. sebnem'in de ifade ettiği üzere demokrat bir kişiliğe sahip olduğuna inandığım saygın bir kişilik... elbetteki tanışmayı istediğim kişilerden birisidir de...

p.s.: Azizim teessüfleriniz var ise özelden belirtiniz, teşekkürlerinizi dostlarınızla paylaşınız :)

Kasım 28, 2007, 05:50:43 ös
Yanıtla #4

Sublime üstadım katılımı ile forumun temposunu 0 dan 100km 3sn de çıkartan  :) yazılarından ve esprilerinden çok keyif aldığım ve olmadığı zaman eksikliğini çok fazla hissettiğim forumun önemli demirbaşlarındandır.
Omnia mors aequat

Kasım 28, 2007, 06:47:44 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Cok tesekkur ediyorum sevgili dostlar :)
Ben de uzun sure ayri kaldigim zaman eksiklik hissediyorum.

Kasım 28, 2007, 06:56:09 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Aktif Uye

O bir mason olmasının yanı sıra, bır o kadarda yazı ve hosgorusuyle kalblerı fethetmıs ıyı bır dost,bir agabeydir...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Kasım 28, 2007, 08:04:44 ös
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Aktif Uye

"Sublime üstadım katılımı ile forumun temposunu 0 dan 100km 3sn de çıkartan  Gülümseme yazılarından ve esprilerinden çok keyif aldığım ve olmadığı zaman eksikliğini çok fazla hissettiğim forumun önemli demirbaşlarındandır."

AYNEN  katılıyorum.

Not: Alıntı yapma gibi fonkyinonları kullanamıyorum Sn. Mistik in yazısını kopyalabildim ancak.
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 28, 2007, 11:39:26 ös
Yanıtla #8
  • Aktif Uye

Bana kişiliği ile masonları taktir ettiren isimlerden biri ...Özellikle radikal mevzulardaki karmaşalara yaptıgı  müdahale ve katılımları çok yerinde ve etkili olurdu ,ama songünlerde fazla katılamıyor sanırım forma.
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Kasım 28, 2007, 11:48:47 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Tesekkurler, mahcup ediyorsunuz.