Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: SublimePrince  (Okunma sayısı 22984 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 25, 2008, 10:45:55 ös
Yanıtla #30
  • Ziyaretçi

Sn. SublimePrince neden Ziyaretçi konumunda? Merakımı bağışlayın ama...

Şubat 26, 2008, 12:09:20 öö
Yanıtla #31
  • Uzman Uye

Senin de gozunden hic bri sey kacmiyor Sevgili Cicek :)

Daha bugun sitedeydi kendisi. Sanirim kendisi iptal edip baska bir isimle uye olmak istemistir.Zaten Sublime Prince rumuzu her ne kadar anlam olarak anlasilsa da Amerikan Ingilizcesini bilemeyecegim ama Ingiliz Ingilizcesinde birbirine cok da kufuv olmayan bir tamlamaydi. Yani "Sublime" tasviri kisilere kullanilmaz Ingiliz Ingilizcesinde.

Zaten yakinda Global Moderator kim olursa ihtimalle eski Sn Sublime 'in yeni rumuzlu versiyonu o olmus olur herhalde :) Biliyorsun sn Mason bu konuda ihtimalle yorum yapmaz ve sorulmasindan da haz etmiyor zaten. O acidan bosuna beklemeyin derim.

Muhabbetle
« Son Düzenleme: Şubat 26, 2008, 12:11:56 öö Gönderen: Kirlangic »

Şubat 26, 2008, 12:50:19 öö
Yanıtla #32
  • Ziyaretçi

Senin de gozunden hic bri sey kacmiyor Sevgili Cicek :)

Daha bugun sitedeydi kendisi. Sanirim kendisi iptal edip baska bir isimle uye olmak istemistir.Zaten Sublime Prince rumuzu her ne kadar anlam olarak anlasilsa da Amerikan Ingilizcesini bilemeyecegim ama Ingiliz Ingilizcesinde birbirine cok da kufuv olmayan bir tamlamaydi. Yani "Sublime" tasviri kisilere kullanilmaz Ingiliz Ingilizcesinde.

Zaten yakinda Global Moderator kim olursa ihtimalle eski Sn Sublime 'in yeni rumuzlu versiyonu o olmus olur herhalde :) Biliyorsun sn Mason bu konuda ihtimalle yorum yapmaz ve sorulmasindan da haz etmiyor zaten. O acidan bosuna beklemeyin derim.

Muhabbetle
Göz görmek isteyince illa ki görür Sevgili Kırlangıç :D Bilirsinki biz kadın kısmı çok dikkatliyizdir ayrıca :D  Ama benim araştırmacı yanımıda unutmamak lazım :D Gerçi tesadüf eseri Sn. SublimePrince' ın Ziyaretçi konumunda olduğunu öğrendim ama olsun :D Tesadüf diye birşey yoktur diyelim yinede...:) Sn. MASON' dan yanıt beklememin sebebi, bugün (dün oldu tabii :) ) muhteremin duyurular kısmında mesaj karisiklikları başlığı altındaki açıklamalarından dolayı. Burnumu sokuyor gibi olmak istemem ama merak işte... Buraya şu yakışır sanırım:
"Merak kediyi öldürdü, tatmin duygusu onu diriltti"
Sevgilerimle,

Şubat 26, 2008, 05:48:49 öö
Yanıtla #33
  • Aktif Uye

Sublime tabiri kişiler için İngiliz İngilizcesi'nde şu an kullanılıyor mu bilmiyorum ama İskoç Riti'nin 32. Derecesine karşılık gelen "Gizli Sırrın Yüce Prensi" ünvanının İngilizce karşılığı Sublime Prince of the Royal Secret olmalı... Yani demem o ki, sayın Sublime Prince bu nicki rastgele seçmemiştir heralde. Yorumlarını çok severek takip ettiğim bir üyedir kendisi. Ayrılığın temelli olmamasını temenni ediyorum =)
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Şubat 26, 2008, 08:45:46 öö
Yanıtla #34
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kisi artik forumda bulunmuyor. Uyeligi silinmistir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 26, 2008, 10:20:54 öö
Yanıtla #35
  • Uzman Uye

Sublime tabiri kişiler için İngiliz İngilizcesi'nde şu an kullanılıyor mu bilmiyorum ama İskoç Riti'nin 32. Derecesine karşılık gelen "Gizli Sırrın Yüce Prensi" ünvanının İngilizce karşılığı Sublime Prince of the Royal Secret olmalı... Yani demem o ki, sayın Sublime Prince bu nicki rastgele seçmemiştir heralde. Yorumlarını çok severek takip ettiğim bir üyedir kendisi. Ayrılığın temelli olmamasını temenni ediyorum =)

Adi ustunde Iskoc Ingilizcesi sn Veritas :)  Onlarin Ingilzcesi bizim Karadeniz Lehcesi gibi deger goruyor Ingilizler icin. Ayriyeten kendi Iskoc dilleri de mevcut zaten. Bir ara BBC'de Iskoc bir haber sunucusu vardi. Kadincagizin lehcesiyle alay ede ede sonunda aldilar isinden.

Muhabbetle

Şubat 26, 2008, 11:23:03 öö
Yanıtla #36
  • Ziyaretçi

Kisi artik forumda bulunmuyor. Uyeligi silinmistir.
Üzüldüm kendisi için... Teşekkürler Sn. MASON açıklama yapma nezaketinde bulunduğunuz için...

Saygılarımla,

Şubat 26, 2008, 11:30:50 öö
Yanıtla #37
  • Ziyaretçi

Sevgili Kırlangıç, benim İskoç bir hocam vardı dil öğrenirken. Bende kendisi ile pek bir dalga geçerdim :D Ve hatta onun aksanını taklit edeceğim diye İskoçlular gibi konuşmaya başladım İngilizce' yi :D Mesela like kelimesini bir türlü düzgün söyleyemiyordum, konuşurken "leyk" olarak telefuz ediyordum :D

Mart 02, 2008, 02:14:11 öö
Yanıtla #38
  • Uzman Uye

Gittigine cok uzuldugum, hatta oyleki "tuh ya" dedigim,  degerli bir Mason ustaddi. En son bir rahatsizlik gecirip bir donem yataga mahkum olarak kalmisti diye hatirliyorum. Ondan sonra hayatta mi, kaybettik mi bilmiyorum, haberi cikmadi. Oyle bir durum olsaydi sn Mason bildirir miydi kestiremiyorum tabi.

Baska bir secenek daha var ama onu burda ifsa edip komplo teorisyeni olmak istemem , sonra adim cikar filan, neme lazim :D

Muhabbetle...
« Son Düzenleme: Mart 02, 2008, 02:17:06 öö Gönderen: Kirlangic »

Mart 02, 2008, 02:18:13 öö
Yanıtla #39
  • Ziyaretçi

Baska bir secenek daha var ama onu burda ifsa edip komplo teorisyeni olmak istemem , sonra adim cikar filan, neme lazim :D

Muhabbetle...
Bence soylemezseniz komplo teorisyeni olabilirsiniz sevgilikirlangic :D