Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: de_hund  (Okunma sayısı 2284 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 23, 2009, 01:36:34 öö
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Sayin Üyeler,

de_hund nickli üyemiz, Sitemizin kurallarina uygun olmayan bir uslüb ile fikir alisi verisi cizgisinden disina cikmasi sebebi ile 1 gun forumdan yasaklanmistir.

Bazi konular her ne kadar duygularinizi etkilesede, iletilerin saygi ve seviye cercevesi icinde yürütülmesi gerektigini hatirlatmak isterim. Iletiyi göndermeden, yazdiginizi tekrar gözden geciriniz ve gereken sükuneti saglayin. 

Karsilikli saldirilar, hakaretler ve buna benzer davranislar hic bir Üye icin verimli degildir. Aksine, nefretin ve öfkenin bulundugu yerde, sevgi ve saygi barinamaz.

Bu tarz yaptirimlari engellemek sadece sizin elinizde.

Sevgi ve Saygilarimla

Anatolic
« Son Düzenleme: Nisan 23, 2009, 02:22:11 öö Gönderen: MASON »
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Nisan 23, 2009, 07:32:17 ös
Yanıtla #1
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Kurallar,ilişkileri düzenlemek için vardır...Kabahat ve suçların yaptırımlarını kanunlar sağlar..Forumların kuralları elbettekı var olmalıdır ama kural ve kanunu birbirine karıştırmamak lazım gelir..Bu metni, de_hund adlı üyeye yaptırım uygulanmasından dolayı yazmadım..Yazmamın sebebi bazen kuralların , kanunlar gibi işletilmesi ve kişisel çıkarlar göz önünde bulundurularak kullanılmasını eleştirmektir..Eleştiri altında kalma ve eleştirme özgürlüğünün olduğuna inandığım bu sitede herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum..
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 24, 2009, 05:47:04 öö
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

de_hund  nickli  üye  kurallara  uygun olmayan uslub ve davranışları bana karşı da sergilemiştir yakın bir zamanda. Sn. Anatolic'in kararını  son derece  yerinde buluyorum.

Saygılarımla