Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Bakmak ve gormek !  (Okunma sayısı 5813 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 31, 2007, 08:34:59 ös
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Her gun bınlerce seye bakıoruz,beynımızde sekıllendırıyoruz bunlardan bazılarını gereksız gorup hafızamızı bıle yormuyoruz oysakı uzun sure bakarak beynımızı bıle yormadıgımız nesneler ya bızım ıcın gereklıyse.......Bakarak goremedıklerımız harıç..........Bu topıce sadece yazın sızlerden bır seyı yorumlamanızı ıstemıyorum...Bakarak deger vermedıklerımızı yazın...Çünkü bakarak göremediklerimizi zaten gormemısızdır...Saygılarımla
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Mayıs 31, 2007, 08:58:52 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Her gün aynaya bakıyorum ama kendimi bir türlü göremiyorum..Bakıp da göremediklerim listesinin başına kendimi koymak istiyorum!

Mayıs 31, 2007, 09:07:22 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Aktif Uye

ooo vincent cok guzel olmus...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Mayıs 31, 2007, 09:33:14 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bakarak değer vermediklerim...

Çarşaflılar ,  cüpbeliler, sarıklılar!!!!

Bir gün vize almak için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gittim ordan Fatih'teki dostumun yanına uğradım  gitmez olsaydım....
Orası Türkiye olamaz  İran olmalı dedim kendime!!!
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 31, 2007, 11:36:55 ös
Yanıtla #4
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Ozenti ve yalakalara deger vermiyorum. Saksakcilara deger vermiyorum. Sirf onemli gorunmek icin bos laf edenlere deger vermiyorum. Birinden duyduklarini, bir yerden okuduklarini kendi fikirleriymis gibi, hayati boyunca o felsefeyle yasamis gibi gosterenlere deger vermiyorum.

Dindar insanlara deger veriyorum. Dinini DINI oldugu icin  savunanlara deger veriyorum.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 01, 2007, 02:54:46 öö
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Sn Asi, ben de size katiliyorum.
Belki forum amma da ters oldu diyeceksiniz ama, lutfen kullandiginiz tarz kelimeler kullanmayin ki forumdaki yazi seviyesi dusmesin.
Anlayacaginizi tahmin ediyor ve simdiden tesekkur ediyorum.

Sevgiler saygilar.

Haziran 01, 2007, 02:56:08 öö
Yanıtla #6
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Sn. Sublime Prince cok iyi anliyorum, merak etmeyin.
Bundan sonra daha dikkatli olacagim. Saniyorum kahve agziyla mesaj yazilmasini istemiyorsunuz :)
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 01, 2007, 02:58:43 öö
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Cok Tesekkurler.Bazi uclarda oldugunuza dikkat ettim. Bu fikirlerinizi savunmakta ozgursunuz, fakat bunlari yaparken hickimseye saygisizlik etmediginiz surece cok daha fazla deger gorur mesajlariniz.

Sevgiler, saygilar.

Haziran 01, 2007, 03:03:14 öö
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bende tesekkur ederım ama bu topıcın mulkı hakları bana aıttır.Coprıght 2007 yanii konu dagılmasın hepınıze tesekkurler...:D yanlıs anlamayın sadece sakaya benzer bır sey yapmak ıstedım..ıstedıgınız gıbı takılın..
« Son Düzenleme: Haziran 01, 2007, 03:06:46 öö Gönderen: Itzhak »

Haziran 01, 2007, 03:09:51 öö
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Haklisin. Topigi dagitmak degildi amacim. Yumusak bir ortamda tavsiye vermekti.
Topige geri donelim.