Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: GÖZ  (Okunma sayısı 5747 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 09, 2018, 08:10:34 ös
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

Net olarak aciklasan? Ne dedigin anlasilmiyor... Göz ne? Hangi acidan göz?
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Haziran 10, 2018, 03:53:11 öö
Yanıtla #11
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayın Mut,

Konunun masonluk ya da masonlarla ilgisi yoktur. Sorularınızın cevaplarını yanlış yerde aramaktasınız. Parapsikoloji, metafizik ile ilgilenen farklı forumlar mutlaka vardır. Onlara üye olmak sizler için daha doyurucu olabilir.

Sevgilerimle...

Temmuz 23, 2018, 07:30:59 ös
Yanıtla #12
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Masonlukla ilgisi olmayan bir suru konu bu formlarda paylasildi ..Bilmiyoruz ilgi alanimiz degil  diyerek kestirip atmak baska ..arastirip tartismak ..sorgulamak baska...daha aktif olunabilirdi..form gittikce vasatlasmis hayret .

Temmuz 24, 2018, 12:51:09 öö
Yanıtla #13
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hayatımda hala garip şeyler yaşıyorum.Kuşadasında meryem ana klisesi var oraya gitmiş o gece uyuduğumda cennetin oğlu diye bir ses ,uyku ile uyanıklık arasında rüya değildi eminim,beyaz bir ışık aralandı sarı bir kapının içinden sadece aralık olarak gördüm.Aradan 2-3 yıl geçti,geçenlerde yanlız başıma yürüyüş yaparken biranda aklıma geldi bu forumdada ışıktan çok bahsedilir bilirsiniz.Kendi kendime düşündüm ışığı gördüm ve içeri girmedim kafamı öylesine sağ tarafa çevirdim ve duvara sprey boyayla yazılmış evet yazısı gördüm.Daha önce de Hz. Nuh yerine Nuh dedim diye uyarıldım.10 dakika boyunca bir insanın donduğunu gördüm bir lokantanın mutfağında yemek pişirirken.Hep yanlızken yaşadım ve hala yaşamaktayım.Bazen yeri geldi teknolojik cihazları bile bozduğum oldu.Düşüncelerimle bunların hepsi bu hayatta hiçbirşeyin tesadüf eseri olmadığına inanmamdan kaynaklı başka biri olsa tesadüf der geçer,doktora giderim algıda seçicilik der. yorum size kalmış...
Hakikate inanıyorsan tesadüflere inanmayı bırak gerçekleri   G<ör

Temmuz 24, 2018, 12:52:54 öö
Yanıtla #14
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hayatımda hala garip şeyler yaşıyorum.Kuşadasında meryem ana klisesi var oraya gitmiş o gece uyuduğumda cennetin oğlu diye bir ses ,uyku ile uyanıklık arasında rüya değildi eminim,beyaz bir ışık aralandı sarı bir kapının içinden sadece aralık olarak gördüm.Aradan 2-3 yıl geçti,geçenlerde yanlız başıma yürüyüş yaparken biranda aklıma geldi bu forumdada ışıktan çok bahsedilir bilirsiniz.Kendi kendime düşündüm ışığı gördüm ve içeri girmedim kafamı öylesine sağ tarafa çevirdim ve duvara sprey boyayla yazılmış evet yazısı gördüm.Daha önce de Hz. Nuh yerine Nuh dedim diye uyarıldım.10 dakika boyunca bir insanın donduğunu gördüm bir lokantanın mutfağında yemek pişirirken.Hep yanlızken yaşadım ve hala yaşamaktayım.Bazen yeri geldi teknolojik cihazları bile bozduğum oldu.Düşüncelerimle bunların hepsi bu hayatta hiçbirşeyin tesadüf eseri olmadığına inanmamdan kaynaklı başka biri olsa tesadüf der geçer,doktora giderim algıda seçicilik der. yorum size kalmış...
Bir insanın olumsuz davranışını görüp gözümle adama baktım adam kusmustu.Daha birçok şey var ama hala cevap bulamadım.
Hakikate inanıyorsan tesadüflere inanmayı bırak gerçekleri   G<ör

Temmuz 26, 2018, 06:41:21 öö
Yanıtla #15
  • Aktif Uye

@Mut yaşadıklarıni yaşa cok fazla anlamlandırma. Sadece kendine şunu sor egom icin mi yaşıyorum yoksa tek bir amacım var o da bir yolda tutunmak mi? Sen kendini tani önce. Zaten ne olmasi gerekiyorsa o olacaktir.
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Temmuz 30, 2018, 11:47:57 ös
Yanıtla #16
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Yol ....herkes bir yolda gidiyor ...kimi bata cika ..kimi yokus yukari ..kimi dolambacli ...yolmu onemli yolun sonu mu ?