Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İBRET VERİCİ OLAY  (Okunma sayısı 21182 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 27, 2007, 08:47:00 ös
Yanıtla #50
  • Ziyaretçi

@SEVIL

-Biraz daha seviye lütfen. (Kardeşim felan)

Eğer siz bir tartışma içine giriyorsanız eleştirilmeye mahkumsunuzdur.  Bu sadece burada değil her yerde geçerlidir. Yaşınız benden büyük ve toplum kurallarınıda benden öğrenicek değilsiniz.  Siz bir zemin hazırlamayında, bende polemiklere açık mesajlar atmayayım. Mesajlarım çelişkili değildir maksat ortam yumuşasın. Konuda uzamasın. Hepinizi Seviyorum Saygılar ;)

35 mesajda dahil oldugun polemik sayısıyla ..sevilin 800 r mesajda dahil oldugu polemikleri bi kıyasla istersen....az önce atlayan sen degilmiydin aladdin mesajıma cevapverdiği halde .Öyle kolay dahil oluyorsunki iki kişi arasındaki mesleye.Sevil hiç degilse kendi olaylı konusunun başlıgını kendi atardı.
   senin gibi sonradan olya balıklama dalmaz  .Asıl sen polemik heveslisisin.....

Mesaj sayısına değil üyelik tarihine bak.  Forumda bulunmak mesaj kasmak değildir.

Eylül 27, 2007, 08:49:27 ös
Yanıtla #51
  • Ziyaretçi

Bugun hepiniz yatagin ters tarafindan mi kalktiniz? Hayirdir?
Bu ikili tartismalar azalsin, seviye yukselsin diye degisiklikler yaptik, fakat hala devam ediyor ::)

Ikili tartismalara son versek ve konulari tartissak?

Eylül 27, 2007, 08:50:30 ös
Yanıtla #52

Bak büyüğün olmama rağmen göstermiş olduğun büyük saygı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Eylül 27, 2007, 09:17:29 ös
Yanıtla #53

Hazır Sayın Anatolic'i yakalamışken şu bahsettiğim önceki mesajımdaki Federatif Ceza Sistemi hakkında Sizden mümkünse biraz bilgi almak isterim.
SAYGILARIMLA

Eylül 27, 2007, 09:24:47 ös
Yanıtla #54
  • Ziyaretçi

Hazır Sayın Anatolic'i yakalamışken şu bahsettiğim önceki mesajımdaki Federatif Ceza Sistemi hakkında Sizden mümkünse biraz bilgi almak isterim.
SAYGILARIMLA
Nerede yakaladiniz? ?????

Eylül 27, 2007, 09:29:01 ös
Yanıtla #55

Bu da güzel ama bir önceki espriniz çok harikaydı Sevgili SublimePrince; itiraf edeyim çok hoşuma gitti..

Eylül 27, 2007, 09:41:15 ös
Yanıtla #56
  • Ziyaretçi

Bunu hakikaten espri olarak yapmamistim... Cidden... Bu basliga mesaj atmadi ki?

Eylül 27, 2007, 11:27:43 ös
Yanıtla #57
  • Aktif Uye

Mesaj sayısına değil üyelik tarihine bak.  Forumda bulunmak mesaj kasmak değildir.
kastim başkaydı ama boşver sen ....dediğin gibi konu uzamasın . helede konu başlangıcının sizinle uzaktan yakından alakası yokken .... herkeze sevgiler saygılar.
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ekim 01, 2007, 09:17:19 öö
Yanıtla #58

Doğrusu açmış olduğum bir konunun Hukuk Bölümüne taşınması beni çok mutlu etmişti. Ancak Hukukçu Arkadaşların Hukukla ilgili sorularımı yanıtlamamaları benim açımdan çok üzücü!...
Bu arada şunu belirtmeden yapamıcam, zaman gitgide değişiyor, Alpacinonun yaşına göre çok mantıklı hareket etmesi hayranlıkla karşıladığım bir durum. Akıllıca mesajlar yazması çok daha güzel!...

Ekim 01, 2007, 01:57:31 ös
Yanıtla #59
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. Sevil,

bir hukukçu olarak üstüme alınıyor ve soruyorum. Bu başlık atından sorduğunuz hangi soruya cevap verilmedi? lütfen belirtiniz. eğer gerçekten bir cevap verilmediyse hiç vakit kaybetmeden sorunuzu cevaplandırırız.

saygılarımla.