Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Gizemli Cizvit rahipleri ve Papa`nın sırrı  (Okunma sayısı 8223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 15, 2007, 03:44:42 öö
  • Seyirci
  • Aktif Uye

İçinde `PAPA seçimleri` geçen her cümle beni ilgilendiriyor. Nedeni malum, Washington ve Telaviv ittifakıyla şekillendirilen `yeni dünya düzeni planlarının` kaderini belirleyecek en etkili `karşı duruşa` Katolik konsilinin sahip olması. Yeni Papa bu planlara yeşik ışık yakarsa, vah Ortadoğu `ya, vah masum Müslüman alemine...

Papa seçim kulislerinde yoğun faaliyet gösteren grupların başında `masonik locaların` yer aldığını tahmin ediyorsunuzdur mutlaka. İlginç bir analizi okudum dün, şöyle ki; `Papa 2. John Paul , Masonlarla iyi geçinmesi gerektiğini çok iyi biliyordu, bu yüzden Vatikan `ın içinde kurulmuş gizli Opus Dei mason locasını yıllar önce resmi olarak tanıdı, gel gör bir gün gelip de bu gizli masonik grupla ters düşünce, sert biçimde `uyarılıverdi` (sert uyarının bir Türk aracılığıyla gerçekleştirildiği iddiasıyla da kastedilenleri eminim anladınız ey okur!)

Katolik dünyasının `yönetim kurulu` pardon Vatikan Konsili içinde yüzyıllardır varolduğu iddia edilen `gizli masonik grupların` etkisi söz konusu olunca. P2 mason locasıyla da gizli bağlantıları olan rahipler, aklanan mafya paralarına dair iddialar hiç bitmez. Vatikan Bankası `nın kontrolünde 2 milyar sterlin (3.7 milyar dolar) olduğu tahmin ediliyor. Kar ve gelirleri hakkında bir açıklama yapmaktan ısrarla kaçınan kuruluş, bugün dünya borsalarının en hatırı sayılır müşterilerinden biri olarak tanınıyor. Mal varlığının büyük kısmını altın rezervi olarak saklayan Vatikan , bu servetin büyük kısmını ABD `de merkez bankasında tutuyor. Kilise ayrıca Shell , General Motors , Bethlehem Steel , General Electric gibi büyük şirketlerde de hisse sahibi, daha ne olsun?

Vatikan `ın sözde gizli masonik locaları deyince birden aklıma şu günlerde rekor kıran, yüzyıl önce yazılmış `Siyon Protokolleri ` geldi, ana konuyla da ilgili, umarım çok kem-küm demeden anlatabilirim; `Kimliği meçhul Yahudi bilgelerinin talimatlar doğrultusunda `Yahudi ulusunun Dünya egemenliğini sağlamak` için oluşturulan `el kitabı` olduğu ileri sürülen `Siyon Protokolleri `ne zoom yapalım ve kitaptan bir-iki altın kural sunayım, der ki; `Bize kimse bir şey yapamaz çünkü biz GÖRÜNMEYİZ.

Siyon (aslında SİON olmalı) Protokollerinden bir başka kural; `Halkı devamlı yeni şeyler aramaya alıştırın. Münakaşasını üzerlerine aldıkları meselelere dair, en ufak fikir sahibi olmadıklarını dahi anlamaya muktedir olmayan beyinsiz servet dağıtıcıları, bu münakaşaların üzerine kendilerini atacaklar, oyalanacaklardır. Suni münakaşalarla halkı oyalayın... Ve bir kural daha; `her görüşten, arisrokrat, cumhuriyetçi , devrimci hatta anarşist gazetecilerimiz olacak ve de en önemlisi muhalefetimizi de biz yaratacağız ve bunlar üzerinden görünmeyen el ile halkta yeni arzuları da biz uyandıracağız.`

En kritik detaya gelelim şimdi; Yahudi alemi çok uzun yıllardır şiddetle Siyon Protokollerinin kendi cemaatlerine ait olmadığını, sahte bir kurgu ile kendilerini, Yahudi dünyasını karalamak amacıyla, ters manipülasyon yapılarak hazırlandığını söylüyor, `bu kitabı asla biz hazırlamadık` diyorlar ki haklılar, bence de SİYON PROTOKOLLERİNİ Yahudi ustalar hazırlamadı. Ve bir başka iddiaya göre işte o arkadaki `akıllı elin` sahibi aslında KATOLİK CİZVİT RAHİPLERİ` .

Cizvit Rahipleri, Katoliklerin ezoterik sırlarda en donanımlı grubu. 6 ay önce Sicilya gezim sırasında ilk defa `Cizvitler ` haklarında bilgi sahibi olma gereği duydum, yaklaşık 1000 civarı mumyalanmış Cizvit rahibinin olduğu kiliseyi gezdim. Cizvitlerin masonik cemaatlerle kavgalarını, 1872 yılında büyük bir kıyama uğradıklarını, günümüz siyasetindeki etkilerini de ilk defa o zaman öğrendim. CİZVİT rahipleri bugün entelektüel alandaki başarılarını politik alandaki yetenekleriyle birleştirip, özel itaat yeminleri ile de ürkütücü bir teşkilatlanma yapısına sahip olmuş çok güçlü bir cemaattir.

Sanırım çoğunuzun haklarında çok az şey bildiği ama bence `dünyanın

asıl güç dengelerinin başında` yer alan `KATOLİK CİZVİT RAHİPLERİ, Avrupa Birliği Parlamentosu `ndan tutun da aklınıza gelebilecek her türlü ekonomik ve politik cephede son derece belirleyici-söz sahibi konumundalar.

Önümüzdeki günlerde belirlenecek PAPA seçimleri, katolik CİZVİT `lerin ve de masonik locaların kıyasıya rekabeti sonucu şekillenecektir ey okur... Ve CİZVİT `ler ile masonik locaların rekabeti yakın geleceğimizde önemli dengelerin değişmesine de neden olacaktır. Bizi, bölgemizi çoook yakınan ilgilendiren yeni dünya düzeni planlarının arka cephesine `Katolik -Yahudi çekişmesi` boyutunda `gizemli Cizvitlerin ` izlerine dikkat çekmek istedim, ilginizi çekebildim mi?!

Farklı bir not

Sürpriz bir ortamda, Sümerbank `ın eski patronu Hayyam Garipoğlu ve eşi Ayfer Hanım `la konuştum, Hayyam Garipoğlu tüm sohbetimiz boyunca ısrarla `mağdur olduğunu` söyledi; ` Tüm bu olaylar Yılmaz döneminde Petrol Ofisi `ni almaya kalkınca başıma gelmeye başladı. Ben Sümerbank `a para yatıranların ve de devletimin tek kuruşuna dokunmadım, bana kendimi kamuoyuna ifade edecek fırsat verilmiyor, sadece sessiz çığlıklar atıyorum, ben mağdurum, mağdur, mağdur...` diyor. Hayyam Bey `in yüksek sesle konuşmasına izin vermek zorundayız...

Güler Kömürcü - AKŞAM
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...