Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598678 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 20, 2007, 07:16:49 ös
Yanıtla #70
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

aynen bu cevabı aktarıyorum Thomas'a Üstadım... artık arkadaş nişantaşı nedir Burhan altintop kimdir diye sorarsa size havale ederim kendisini :)

Kasım 20, 2007, 07:19:18 ös
Yanıtla #71
  • Ziyaretçi

aynen bu cevabı aktarıyorum Thomas'a Üstadım... artık arkadaş nişantaşı nedir Burhan altintop kimdir diye sorarsa size havale ederim kendisini :)
Pekala :)

Kasım 20, 2007, 07:19:29 ös
Yanıtla #72
  • Ziyaretçi

Alıntı
"I have applied to two different Lodges and have been rejected 3 times. I believe in God, I don't have a criminal record, am a good person and work really hard for a living.

Does anyone have any idead as to why I keep getting rejected when I petition a Lodge?"

vardir bir ilgincligi elbet. duyanda sutten cikmis akkasik sanar. ben bu adamdansa Masonlarin adaletine daha cok guvenirim. 2 Locadan 3 kere ret alabilmis birini tebrik etmek lazim :D

Üstadým forumu çok özledim bi davetiye yollayýn da girelim :( Söz bu sefer uslu durucam (lütfen bu mesajý masonlar org.a gelen mailler bölümüne yazmayýnýz)

Harikaaa yaaa... CUmlenin girisine iyi bakin arkadaslar...   USTADIMMM Allah Allah beee...!  ne kadar saygili ne kadar sevecen bir kisilik bu.

Alıntı
(lütfen bu mesajý masonlar org.a gelen mailler bölümüne yazmayýnýz)

buna koptum zaten. yedigi haltida farkinda. yani resmen "siz beni oraya alacak kadar anlayisliydiniz, orda tutacak kadarda sabirliydiniz. acaba attiktan sonrada geri alacak kadar Enayimisiniz? diye merak ediyorum" diyo resmen.

Ama ise yaramamiski, afis olmus gene :)

Kasım 29, 2007, 02:26:09 öö
Yanıtla #73
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Selamun Aleykum.Ben Azerbaycandan,Bakuden size yaziyorum.Sozumue nerden baslasam diye cok dusundum ve en uygun olan yerden sizinle bir ish yapmak istiyorum kelimesinden baslamaya karar verdim !
Kisaca kendi hakkimda konusacak olursam !
Ben Bakude dogdum.
Dogum Tarihim : [silinmistir]
Sevdigim seyler : Spor etmek, Okumak
Kisaca tarihimi yazacak olursam !
Ben dunyaya geldigim zaman babam Azerbaycanda sayli zenginlerden biriydi.Bu boyle ben 12 yasima gelinceye dek devam etdi !Babam balik alis-verisi yapiyordu.Kendisi ise parasini yalnizca kendisi icin harcayan cocuklugundan buyana hic okumamis dunya gorusu olmayan bi insan.Onun boyleliyi beni git gide yormaya basladi.Ben bosh-bosh konusanlari sevmem ! Ben buyudukce Gizle Devlet ishlerine sevgim dahada artdi.Ve okumaya basladim.Babamdanda beni KKB ye bi talebe gibi salmasini rica etdim.O ise bunu yapmadi ((.(KKB ...Azerbaycanda sovet hakimyeti dovrunden qalma hokmet daxili organdi)
Sonra ise dahada buyudum ve artik boyle ishlerin hastasi haline cevrildim,yani bilsemki bana boyle seylere dair 10.000 sayfalik kitab vericekler yinede alir seve seve okurum.yani o kadar delisiyim.Artik oyle bi duruma geldimki babamla aram bozuldu.Yani artik benim icin olmusum , kalmisim bir fark etmez.Yarin obirigun evden gitmeyi dusunuyorum artik.Bilmem neden ama ben disarida zor olmasina ragmen istedigim gibi bi hayat var diye dusunuyorum.Bakin ben zaten masonlukda tek sartin dinsizligi yaymak sartinin gerektigini biliyorum bunu Azerbaycandada yapa bilirim eger bana destek olursaniz tabi.yani yarin obirigun polisler yakalamasinlar beni )..Azerbaycanda kimlerin Mason oldugunu ben cook iyi biliyorum zaten.Beni araniza alsaniz zor olan her goreve kabulluyum.Isterseniz bunu bi omur sir gibi saklarimda .Satkinciligi sevmem ! Yani ne gorev verseniz bana ister ucunda olum olsun ben bunu kabul etmeye raziyim !Eger yok bu yazdiklarimi okuyupda bize yardimci gerek digil diyorsaniz lutfen bunuda bana bildirin ben sizin e-maili beklemiyeyi bide bosu-bosuna (..Bakin ben cok citdiyim IP adresimin alindiginida biliyorum.Bide ben 3D Studio max ile calismayi beceriyorum 5 yildirki o programla calisiyorum.bi seyi aklima takdiysam yapmasam olurum !Sizden mektupunuzu bekliycem.Lutfen gec yazmayin cunku gunler daraliyor
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 29, 2007, 02:37:08 öö
Yanıtla #74
  • Orta Dereceli Uye
  • **

;D ;DBakin ben zaten masonlukda tek sartin dinsizligi yaymak sartinin gerektigini biliyorum bunu Azerbaycandada yapa bilirim eger bana destek olursaniz tabi.yani yarin obirigun polisler yakalamasinlar beni  ;D ;D :D ....şaşkın ya!!
aman hemen bi mektup yazın arkadaşın vakti yok bekleyemez sizi :o :D

Kasım 29, 2007, 11:39:26 ös
Yanıtla #75
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Yazik, gercekten cok yazik. Kafa sallamaktan baska bi sey gelmiyor icimden.
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Kasım 30, 2007, 05:07:26 ös
Yanıtla #76
  • Seyirci
  • Aktif Uye

bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :o
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Kasım 30, 2007, 05:09:04 ös
Yanıtla #77
  • Seyirci
  • Aktif Uye

bu mesajın sılınmesını ıstıyorum mumkunse hemen....! 
SILINDI
« Son Düzenleme: Kasım 30, 2007, 05:47:52 ös Gönderen: MASON »
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Kasım 30, 2007, 05:11:49 ös
Yanıtla #78
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Azerbaycan menşeli mesajlarda dikkatini çektimi bilemeyeceğim benzer tümceler ve benzer dilekler bulunuyor. Sanki bir inatçı arkadaş o mailden kabul etmediler belki bu mailden ederler diye düenli yeni mail adresleri alarak ileti gönderiyor gibi :)

insan okurken gülüyor, bu kadar da olmaz diyerek şaşırıyor, ama mutlaka en sonunda bir dumur hadisesi yaşanıyor, bahsettiğim menşeili mesajlarda.

Tanrı akıl fikir versin diyorum :)

Kasım 30, 2007, 05:13:35 ös
Yanıtla #79
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

bu mesajın sılınmesını ıstıyorum mumkunse hemen....! 
SILINDI

azizim,

zaten heç bir şey anlamadık bence de silinsin :)
« Son Düzenleme: Kasım 30, 2007, 05:48:32 ös Gönderen: MASON »