Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Hür Köşe  (Okunma sayısı 11598 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 23, 2011, 08:34:59 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Hür Köşe, ismi ile Masonlar.org kose yazilari bolumu resmi olarak acilmistir. Mevcut yazarlarimiz Sayin skullG, Sayin Isis ve Sayin Nomen est omen`dir. Sitemize yakisabilecek her konuda sklikla yazilarin yayinlanacagi bu bolum sitemizin baki kalacak temel taslarindandir.

Hür Köşe`de yazar olmak icin Mason olmak zorunda degilsiniz. Ilgili basvuru formunu doldurarak basvuruda bulunabilir, secilmeniz durumunda yazilarinizi yayinlamaya baslayabilirsiniz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 23, 2011, 09:30:20 öö
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Sn Mason,

Sn Nomen est omen'in yazisini goremiyorum, acaba teknik bir ariza mi?

Şubat 23, 2011, 09:54:13 öö
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin Isis,

Kisi ilk yazisini daha yayinlamadi.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 23, 2011, 11:08:04 öö
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Sn Mason,

Bir baska sorum daha olacakti. Hur Kose'yi  forum ziyaretcileri de gorebiliyor mu?

Şubat 23, 2011, 11:10:59 öö
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Evet. Bolum herkesin gorunumune acik.

Şubat 23, 2011, 11:04:33 ös
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hayırlı ve Bilgelik dolu olması dileğiyle...

Şubat 24, 2011, 09:19:44 öö
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Çok güzel bir fikir. Bende çok beğendim. Başarılar dilerim.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Şubat 25, 2011, 05:14:44 ös
Yanıtla #7
  • Uzman Uye

Sn Yoneticiler,

Hur Kose yazarlarinin yazilarinin altina yorum yapmak icin bir opsiyon var mi yoksa ben mi goremiyorum?

Şubat 25, 2011, 09:51:11 ös
Yanıtla #8

Üyelik bilgilerimizle buraya giris yapamiyoruz,hür köse icin tekrarmi basvuruda bulunmaliyiz?
Bir güzel söz söyleme sanati varsa;birde güzel dinleme ve anlama sanati vardir..

Şubat 25, 2011, 11:04:59 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Üyelik bilgilerimizle buraya giris yapamiyoruz,hür köse icin tekrarmi basvuruda bulunmaliyiz?