Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 599214 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 18, 2008, 09:10:16 öö
Yanıtla #160
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Türk Türk (belalim1989tr@{Email}

bende masonlugun nedemek oldugunu yasayarak anlamak istiyorum.
yasim 18 ve meslek yapiyorum
sadece bu dünyada ondardan baska fazla güce sahip olan olmadigini biliyorum
bir dizide ´´kurtlar vadisi´´
almanca
{Isim}
www.turkishgodfather.de.vu
her site girdigim oluyor,belirli bi site yok
googledan bulmdum

hürmetlerle

{isim}
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 18, 2008, 10:48:46 öö
Yanıtla #161
  • Ziyaretçi

meslek yapıyormus arkadas nasıl yapıyormus acaba bıraz yumurta bıraz un bıraz seker aha ıste meslek... :P :D

Mart 20, 2008, 09:07:55 ös
Yanıtla #162
  • Ziyaretçi

Meslek yapan, cümle kuramayan arkadaşın kurtlar vadisi izlediği nasıl belli oluyor değil mi?

Mart 22, 2008, 12:24:26 öö
Yanıtla #163
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Meslek yapan, cümle kuramayan arkadaşın kurtlar vadisi izlediği nasıl belli oluyor değil mi?

Gayet normal...Lakın uzucu olan bu arkadaslardan cok sayıda olması....Bır yerde bır hata yapıldı ve bu hatada sureklı devam ettırıldı..İste meyvelerı...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Mart 29, 2008, 07:40:22 öö
Yanıtla #164
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Merhaba  ben masonluğun  halk arasında kütü ve inançsız insanlar olarak  duymuştum fakat ben   google den  mason  yazdım   www.mason.org.tr ve www.mason-mahfili.org.tr siteleri   detaylı okudum masonların  inançsız ve kütü olmadığını çok ünemli  iyi niyetli inaçlı  hür namuslu şerefli  aydın iyi ahlaklı  insanlar olduğunu anladım ben   mason  olmaya karar verdim

{Isim}

{Soyad}

1978 doğumluyum

{Cep Telefon Numarasi}
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 29, 2008, 01:29:15 ös
Yanıtla #165
  • Aktif Uye

Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Mart 29, 2008, 03:07:58 ös
Yanıtla #166
  • Ziyaretçi

Merhaba  ben masonluğun  halk arasında kütü ve inançsız insanlar olarak  duymuştum fakat ben   google den  mason  yazdım   www.mason.org.tr ve www.mason-mahfili.org.tr siteleri   detaylı okudum masonların  inançsız ve kütü olmadığını çok ünemli  iyi niyetli inaçlı  hür namuslu şerefli  aydın iyi ahlaklı  insanlar olduğunu anladım ben   mason  olmaya karar verdim

{Isim}

{Soyad}

1978 doğumluyum

{Cep Telefon Numarasi}

Saygı duymak lazım ama kararlarını çabuk alan insanlar hayatta en çok hüsrana uğrayanlardır. Öğretinin getireceği yükümlülükleri ve cemiyetin ona katacağı kimliği taşımak kolay olmasa gerek.

Saygılarımla, 

Nisan 04, 2008, 11:45:13 öö
Yanıtla #167
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

fanatik005@...

1.Masonlar sitesine uye olmak istememde maksadim daha genish bilgiler kazanmak ve dunyani idare eden guc hakkinda daha genish bilgiler kazanmakdir.
2. 22 yashindayim Universite son sinif Uluslararasi Ilishkiler bolumundeyim.
3.Masonluk ve Masonlar hakda yuksek dushuncelerim var.Dunyadaki bu kadar buyuk gucu gormemek mumkin deil bence.
4.2 yil onceydi elime"Buyuk Irod"adli bi kitab gecdi.Orada isral devletinin gecmis tarihi,Israil Roma munasibetleri(Pompeyin devrine)ve Misir le Munasibetlerden bahs ediyordu.Ozamandan Masonlar haqda ilk bilgilerle tanishdim,.
5.Ingiliz (orta) Rus (iyi).Turk Azeri (mukemmel).
6.{ISIM}.
7.Kendi veb sitem yok sadece imeyl adresim var onunlada size yaziyorum.
8.internetdki zamanimin counu yeni bilgiler alabileceyim satelerde gecirmeyi tercih ederim.__
9.Masionlar yazip GOOGLE -de search verdim.Sonuc olaraq burayi buldum.
10.Kabul edilmeyecyim taktide karamsal dusunmem sadece dushuncelerimi paylashmak istedim.
{ISIM} Baku Azerbaijan.

Nisan 04, 2008, 11:47:12 öö
Yanıtla #168
  • Ziyaretçi

Sn. MASON, yoksa aqil yada Ulu Mason mu bu kişi? :)

Nisan 04, 2008, 02:58:12 ös
Yanıtla #169
  • Ziyaretçi

bana da oyle gibi geldi Sn.blossom....