Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598668 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 20, 2013, 07:43:47 öö
Yanıtla #580
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

01- Isim ve Soyad*:
    Z***** M****
02- Yaşamakta olduğunuz ülke ve şehir*:
    Azerbaycan baki
03- Doğum Tarihiniz*:
    1985
04- Eğitim Durumunuz*:
    universitet
05- Çalıştığınız Firma ve Konumunuz*:
    biznesmen
06- Cep telefon numaranız*:
    0519*****
07- Masonluk hakkindaki bilgileriniz*:
    Turkiyenin fenomen dizisi [Kurtlar vadisi] inde duydum ve bu tarihi koku olan bir yapiya saygi duyup bilinclenmek istedim
08- Dusunceleriniz*:
    Masonluk hakkinda fikirlerim onyargili deyildir herkesin inandigi bir butler vardir dinlere gore deyisir beni cok daha masonlara olan ilgim bunlardir ,akil siyaset, stratejik manevralar ve.s
09- Uyesi oldugunuz diger topluluklar:
    Facebook
10- Bildiginiz yabanci diller:
    Engilish,Turkish,Azerice
11- Internet kullanim bilgileri*:
    Ortalama 5 saat Sosyal sitelerde daha cok geziniyorum Facebook, Googlemail.
13- Sitemizi nereden buldunuz?*:
    Evet googledan buldum
14- Neden uye olmak istiyorsunuz?*:
    Masonlara olan ilgim bunu tetikledi
15- Sunduklariniz ve beklentileriniz?*:
    Azerbaycanda olan insanlarin cogunun siyonistlere, olan psikolojisinden bilgiler ve bu dine saygi ile yakinlasmasini yapa bilirim. Buyuk misyonun bir kanadi olan illuminati-yi dahili psikolijik insanlara yaya bilirim.Masonlar.org sitesinde insanlari statuslerde yorumlarim ile insanara bilinc alti psikolojik baski ile asilaya bilirim Kisaca Yeni dunya duzenine kucuk de olsa yardimim olur. Sizin bana vereceyiniz sey ise her ay kredi kartima 2000 dolar sermaye yuklemeniz talep ediyorum
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 20, 2013, 10:51:13 öö
Yanıtla #581
  • Ziyaretçi

her ay 2000 $  pazarlık payıda bırakmamış anlaşılan... :)

Saygılarımla,
418

Mayıs 20, 2013, 10:54:59 öö
Yanıtla #582
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • Mirage World Hotel

Maaş bağlıyordunuz da benim neden haberim olmadı :D

Gerci 2000 Dolar da az olmuş :)

Mayıs 20, 2013, 11:05:55 öö
Yanıtla #583
  • Ziyaretçi

iran'a staja göndermeklazım azeriler çok orda 

Saygılarımla,
418

Mayıs 23, 2013, 05:29:31 öö
Yanıtla #584
  • Ziyaretçi

maaştan benimde yeni haberim oldu. :)

insanlar neden hep fazlasını ister?

bence biraz aura ile ilgili bir durum çünkü kimisi için para önemsizdir.

kimisinin dini imanı paradır.

ikinci seçenektekiler tehlikeli insanlar oluyor çünkü kendi dininde "şükretmek" gereğini yerine getirmiyorsun en başta.

aslında para denen şey o kadar önemsiz ki, sadece yatırım amacıyla kullanılmadıktan sonra yada gösteriş için ne bileyim?

sevdiğin ve değer verdiğin dostlar kısacası parayla alınmaz bunlar.

ben bir anımı anlatiyim bu noktada;

kanlı bıçaklı olduğum kişiyi sevdim hatta oda beni sevdi.

kendisine telefonla ulaştığımda iş buldum filan bak şu mevkideyim dediğim zaman önemsemedi bile.

çünkü zamanında farkında olmadan gururunu kırmışım hatta ödemem gereken bedele hiç bir çek defteri yada maaş derman olmuyor.

konuştuğum freemason olan arkadaşlarımda var.

hatta onlar müthiş insanlar zaten yardımseverler gerçekten.

bence sevgi ve dostluk gibi değerler çok önemli sahte bir dünya yaratmak ve yalnız kalmak yerine.

asla parayla satın alamazdım bunları sonuçta ama sevilen biri olduğum için kendimle gurur duyuyorum.
« Son Düzenleme: Mayıs 23, 2013, 05:31:39 öö Gönderen: raguel »

Mayıs 27, 2013, 08:15:01 öö
Yanıtla #585
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

01- Isim ve Soyad*:
    b**** u****
02- Yaşamakta olduğunuz ülke ve şehir*:
    türkiye edirne
03- Doğum Tarihiniz*:
    ****.1984
04- Eğitim Durumunuz*:
    lise
05- Çalıştığınız Firma ve Konumunuz*:
    tekirdağa üni.
06- Cep telefon numaranız*:
    538****
07- Masonluk hakkindaki bilgileriniz*:
    youtube den araştırdım ve daha fazla bilgi almak istiyorum ve eğer kabul ederseniz aranıza katılmak istiyorum
08- Dusunceleriniz*:
    masonluğu uzun zamandan beri araştırıyorum ve hizmet etmek istiyorum
11- Internet kullanim bilgileri*:
    günde 10 saat civarı
13- Sitemizi nereden buldunuz?*:
    masonlara katılma diye google de arattım
14- Neden uye olmak istiyorsunuz?*:
    mason topluluğuna,üyelerine ve tapınak şovalyelerine katkı salayacağımı düşünüyorum etrafımdaki arkadaşlarım ve dostlarımıda aranıza katmak istiyorum bunu yapabileceğime inanıyorum ve gerçekten çok istiyorum
15- Sunduklariniz ve beklentileriniz?*:
    toplantılara ve ayinleriniza katılıp size nasıl yaralı olabileceğimi öğrenmek istiyorum istediğim şeyler ise para,kadın ve güç tabi bunlar herkezin istediği şeylerdir muhakkak iyi bir işim olmasını istiyorum öncelikle güç çok önemli ve tabiki etrafımda kız olması fena olmaz
16- Baska sitelerdeki gorevleriniz:
    ****.com da moderatörüm
17- Sizi davet eden uyenin bilgileri:
    kendim buldum
18- Diger bilgi ve yorumlar:
    size ulaşmak isterim tel no mu yazıcam 538******
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 03, 2013, 01:56:52 ös
Yanıtla #586

"para, kadın ve güç" demiş :)

300 Spartalı filmindeki Xerxes karakteri aklıma geldi.
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Haziran 10, 2013, 11:17:33 öö
Yanıtla #587
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Haziran 20, 2013, 02:11:31 öö
Yanıtla #588
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

kaptan-kral2011@*******
bundan birkaç ay önce size bir mail atmıştım hatırlıyorsanız 1.500 kişilik çok tehlikeli adamlara sahibim diye ama sallamadınız şimdi size diyorumki başbakanım hakkındaki ileri geri konuşmalarınıza dikkat edin yoksa alayınızın tüm tohumlarını dünyanın her ülkesinde zerrenizi barındırmam gebertirim beni ve adamlarımı ret ettiğiniz gün aramızdaki düşmanlık kurdelesini kesmiş oldunuz eğer bir daha tek bir yazı görürsem başbakan hakkında patronlarınızdan başlarım aşağı indirmeye.

Haziran 20, 2013, 05:21:35 ös
Yanıtla #589
  • Orta Dereceli Uye
  • **

kaptan-kral2011@*******
bundan birkaç ay önce size bir mail atmıştım hatırlıyorsanız 1.500 kişilik çok tehlikeli adamlara sahibim diye ama sallamadınız şimdi size diyorumki başbakanım hakkındaki ileri geri konuşmalarınıza dikkat edin yoksa alayınızın tüm tohumlarını dünyanın her ülkesinde zerrenizi barındırmam gebertirim beni ve adamlarımı ret ettiğiniz gün aramızdaki düşmanlık kurdelesini kesmiş oldunuz eğer bir daha tek bir yazı görürsem başbakan hakkında patronlarınızdan başlarım aşağı indirmeye.
kaptan-kral2011 :D :D aşağı indirmek :D Gebertirim :D
Fikirlerinizden nefret ediyorum. Ama onları savunabilmeniz için hayatımı feda etmeye hazırım. -Voltaire