Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598936 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 08, 2017, 03:12:26 ös
Yanıtla #830
  • Uzman Uye

hemen havalemi ,EFT mi istersin  >:(
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mart 08, 2017, 03:48:01 ös
Yanıtla #831
  • Aktif Uye

Hayırlısı be gülüm  8)
Sonsuz ışığa kavuşabilmek için...

Mart 17, 2017, 08:08:30 ös
Yanıtla #832
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kimden: Y***** K***** <********@gmail.com>
Konu: Düşüncem

İleti Gövdesi:
Merhaba ismim ***** ******.
Sizlerle bir düşünce mi paylaşmak istiyorum.
İnsanı sürekli öfkeli ve içinde ki öfke hormununu sargılayacak ve aktif tutan bir madde bulsanız ve bunu tüm insanlara bir şekilde enjekte etseniz ve enjekte ettikten sonra özenmeyenleri bile özendirecek bir filim yapsanız.
Filimin başro oyuncularının egoist,kibirli,asi, hırçın ve ataist olacakları tutkulu ve serseri yaşantılı bir aşk konulu olsa ve bunu inanılmaz repliklerle tamamlarsanız.
Bence insanlar sizin istediğiniz gibi ilerler ve istediğiniz kıvamda olurlar bence saygılarımla.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 17, 2017, 08:38:35 ös
Yanıtla #833

Bir milyon TL.ile Yurtdışında dört insanın Mastır, Doktora eğitimi masrafı demek.En azından dört insanın topluma faydası olur demek.Saygilarla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Mart 17, 2017, 08:39:49 ös
Yanıtla #834

İlgimi çeken bir konu daha var.Sayfayi sanki insanlar iş,aş, çıkar ve fayda için bakılıyor gibi hissettim.Saygilarla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Temmuz 25, 2017, 08:42:54 ös
Yanıtla #835

Kimden: Y***** K***** <********@gmail.com>
Konu: Düşüncem

İleti Gövdesi:
Merhaba ismim ***** ******.
Sizlerle bir düşünce mi paylaşmak istiyorum.
İnsanı sürekli öfkeli ve içinde ki öfke hormununu sargılayacak ve aktif tutan bir madde bulsanız ve bunu tüm insanlara bir şekilde enjekte etseniz ve enjekte ettikten sonra özenmeyenleri bile özendirecek bir filim yapsanız.
Filimin başro oyuncularının egoist,kibirli,asi, hırçın ve ataist olacakları tutkulu ve serseri yaşantılı bir aşk konulu olsa ve bunu inanılmaz repliklerle tamamlarsanız.
Bence insanlar sizin istediğiniz gibi ilerler ve istediğiniz kıvamda olurlar bence saygılarımla.

Kingsman: Secret Service filminden esinlenmiş arkadaş herhalde. :D
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Mayıs 25, 2018, 12:48:53 öö
Yanıtla #836
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Yazar: *****8 Hospital (IP: 185.18*****)
E-posta: ****[email protected]
Adres:
Yorumlar:
Benim adım ***** Hastanesi Dr ****** Jones, organ cerrahisi uzmanıyım ve satmak isteyen insandan organ alımı ile uğraşıyoruz, Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa, lütfen geri dönmekten çekinmeyin. Bizi daha ileriye taşıyabiliriz. Ve böbrekinizi satmaya hazırsanız, bu bizim E-postamız.

******[email protected]
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 25, 2018, 01:02:07 öö
Yanıtla #837
  • Yeni Katilimci
  • *

Bu talepte bulunan insanın düşünceleri bi teze konu olmalı, ardından da hakkında bir kitap çıkarılmalı :)
DÜNYA İKİ GÜNDÜR.
DOĞDUK İLK GÜN, ÖLDÜK İKİNCİ GÜN!

Mayıs 25, 2018, 03:50:30 öö
Yanıtla #838

Sayın @MASON ,Jank mailler olabilir.Masonlar organizasyon sitesi sürekli reklamlar veriyor.Google'dan sürekli gormek istemediğim reklamlara maruz kalıyorum.Acikcasi sitenize girmek için reklam önleyici antivirüs programına geçtiğim halde reklam ve spamlara karşıma çıkmaya devam ediyor... Konuya gelecek olursak;Bu tarz mail atan bir insanın psikolojik sorunları olabilir.Yada klâsik dolandırıcı, sahtekâr tiplemesi.. Saygılarımla.

Mayıs 25, 2018, 02:14:08 ös
Yanıtla #839
  • Uzman Uye

Reklam gelmesi son dönemde arttı ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus