Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: HOŞGELDİNİZ ADAM  (Okunma sayısı 3430 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 04, 2017, 10:03:47 ös

Hoşgeldiniz @ADAM,Sizi aramızda görmekten onur duydum.Unutmayin daha yolun başındayız.Saygilarimla.
« Son Düzenleme: Kasım 04, 2017, 10:08:02 ös Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Kasım 05, 2017, 10:33:13 öö
Yanıtla #1
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. @ADAM'sız platform boş kaldı. Hoşgeldiniz..
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Kasım 05, 2017, 08:48:56 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Giden gitmiştir.
Gideni yaptıkları ile anmak bize,gidene de bıraktıkları yaraşır.
Gidene dön demek acziyeti
Dönenede sevimsizliği gösterir.

Sn.adam 'ın gitmesi için bir sebebi yoktu.
Aynı şekilde dönmesi içinde bir sebebi yok.

Forum geride bıraktıklarına değil kendisini daha ileri götürecekler ile yoluna devam eder.
Bu forum verme yeridir,herkes bilgisini verir ve dahi verir kende alır.
Biz burada paylaşır her tür bilgiyi bir şey beklemeksizin.
Sn.adam veri,vermiş,vermiş ve artık verecek bir şeyi olmadığını düşünmüş olmalı.

ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 06, 2017, 08:10:59 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn Karahan kendi adına çok konuştun ama boş konuştun.
sn Adamın bu forumda çok emegi var .senin için önemli olmayabilir.....onun sevenleri var ,takipçileri var.
 gittiginden buyana foruma bak aradaki farkı gör..görebilirsen tabi..

Kasım 06, 2017, 08:48:21 ös
Yanıtla #4

Sayın @ADAM çoğumuzun eksik taraflarını tamamlıyordu ve keş ki bizimde ona bir katkımız olabilse idi.
Sen Özelsin

Kasım 06, 2017, 09:50:56 ös
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Uzman Uye

sn Karahan kendi adına çok konuştun ama boş konuştun.
sn Adamın bu forumda çok emegi var .senin için önemli olmayabilir.....onun sevenleri var ,takipçileri var.
 gittiginden buyana foruma bak aradaki farkı gör..görebilirsen tabi..
Keşke doğru üslup ile konuşsa idin.
Boş konuşan biri değilim.
Onun değerini bilecek kadar bu forumdayım
Tu kaka yapılabilecek biri değilim.Bunu anlamalısın.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 06, 2017, 10:09:19 ös
Yanıtla #6

Yetişkin bireyler icin uslupta cirkinleşmek itici boyuta geliyor.Neyi neye göre paylaşamiyoruz.Bazen yazilanlari sadece hayretle okuyorum...Sayin @ADAM siteye neden gelmediğini ne gibi problemleri görüpte uzaklastigini kendisi paylaşımi  görürse cevap verirse sevinirim... Not:Toplum olarak her şeyi yanlis algiliyoruz.Sayin ADAM'in ailesinden bireyler hasta olabilir.Yurtdisinda yada daha onemli konularla ilgileniyor olabilir.Tek düze bakış açısı değil de birde Sayın ADAM'ın bir ailesinin olduğunu unutmayalım.Saygilarimla.
« Son Düzenleme: Kasım 06, 2017, 10:26:29 ös Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Kasım 06, 2017, 10:42:32 ös
Yanıtla #7
  • Uzman Uye

Sitemizin önde gelen ustası sayın ADAM'a ben de hoş geldiniz diyor, değerli katkılarını bekliyorum.
    Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Kasım 06, 2017, 10:43:56 ös
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Yetişkin bireyler icin uslupta cirkinleşmek itici boyuta geliyor.Neyi neye göre paylaşamiyoruz.Bazen yazilanlari sadece hayretle okuyorum...Sayin @ADAM siteye neden gelmediğini ne gibi problemleri görüpte uzaklastigini kendisi paylaşımi  görürse cevap verirse sevinirim... Not:Toplum olarak her şeyi yanlis algiliyoruz.Sayin ADAM'in ailesinden bireyler hasta olabilir.Yurtdisinda yada daha onemli konularla ilgileniyor olabilir.Tek düze bakış açısı değil de birde Sayın ADAM'ın bir ailesinin olduğunu unutmayalım.Saygilarimla.
Ne konuştuğunuzu duyduğunuzdan emin değilim. Benim bir insana fikirleri fikirlerini yazdı diye boş konuşuyorsun derseniz alacağınız cevap ve tavır bu olur kaldı ki itici olacak en ufak bir sözüm yok . Sanırım kendi yazdıklarınızı Çok doğru görüyorsunuz

EDMUND BURKE

Kasım 06, 2017, 11:00:14 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye

ADAM abi bir yerlere mi gitmisti?