Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598926 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 09, 2007, 04:13:51 ös
Yanıtla #50
  • Aktif Uye

Sanıyorum sn ulu mason bahsetmişti daha önce azerbeycanda yeni yapılanmaya başlayan bir örgütleri varmış .Tabi muntazamlıkları konusunda henüz bi gelişme yok sanıyorum sevil ..
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Kasım 09, 2007, 04:17:53 ös
Yanıtla #51

Ciddi olamazsın Sevgili Paragon; gerçekten mi? Tam isabet attım tuttu :D
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 10, 2007, 02:23:26 ös
Yanıtla #52
  • Ziyaretçi

Sn. Mason,  bu mailleri uyeligini kabul etmediginiz kisilerin mailleri olarak mi algilamaliyiz? Zira uyeligi kabul edilen uyelerin sonradan bu baslik altinda kendi maillerinin ifsa edildigini gorup rencide olmamasi icin saniyorum bu mail sahiplerini siteye almiyorsunuz, yaniliyor muyum?Yani siteye alinmama tabi ki mailleri gorup uzulmesinler diye degil, umarim anlatabilmisimdir:)

Bu arada Azeri kardeslerimiz aslinda hakiki Turkceyi kullaniyor dahi olsalar ne hikmetse okuyunca mizahi yonunu hissettgimden gulumsemeden kendimi tutamiyorum..Umarim bu durum sadece bende olmuyordur:)
« Son Düzenleme: Kasım 10, 2007, 02:31:52 ös Gönderen: Sebnem »

Kasım 10, 2007, 02:32:40 ös
Yanıtla #53
  • Aktif Uye

Sn mason genelde masonlara karşı oluşan önyargıyı göstermek amaçlı ibretlik  ve traji komik mailleri burda yayınlıyor sebnem hanım .....

Kasım 11, 2007, 02:35:54 öö
Yanıtla #54
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Aslında yayınlamayacaktım ama bu bana gelen bir özel mesaj aynı şahısdan buna benzer PM ler devamlı geldiği için yayınlayayım dedim epeyce güldürdü beni  :D

"bu forumun admini devamlı değişiyor ve sende bence masonların adamısın bu konuştuklarımız aramızda kalsın bu forumda pis işler dönüyor!!!"
« Son Düzenleme: Kasım 11, 2007, 02:38:07 öö Gönderen: LuckyEye2 »
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 11, 2007, 02:39:42 öö
Yanıtla #55
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Sn. LuckyEye2,

gercekten cok güzel bir PM. Bunu mizah bölümüne alsak olur bence.:))
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Kasım 11, 2007, 02:41:48 öö
Yanıtla #56
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Haklısınız Sn. Anatolic :)

Bilhassa bu forumda pis işler dönüyor kısmı epey ilginç bir tespit :D
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 11, 2007, 02:44:12 öö
Yanıtla #57
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Bu pis isler nedir bir örnek isteyin bence bi dahakine. Böylece arastirma komisyonu kurup DNA analizleri sonucu suclulari tespit ederiz. Sn. SkullG ile ben bu sitede tek hukukcuyuz, yargi islemlerini adil bir sekilde gerceklestiririz.:)
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Kasım 11, 2007, 12:15:33 ös
Yanıtla #58

Birşey söylicem gene kendimi tutamadım tabi, şimdi anlamadığım tek nokta bu forumda nasıl pis şeyler dönüyor? Bir türlü anlam veremedim. Allah'ınızı severseniz bu konuda biri bana bu konu hakkında açıklama yaparsa sevinirim.

Bu arada ben bir şeye daha dikkat çekmek istiyorum; 'Güneş Balçıkla Sıvanmaz' Her ne kadar Altını Çamura da batırsan Altın gene Altındır. Önemli olan gerçeği bir tek O'nun bilmesidir. Hala bu tip şeyleri gördükçe İnsanlık adına üzülüyorum.
Ve şunu da eklemek istedim; Bugüne kadar ben şahsım adına gerçi internette pek birşeye takıldığım falan yok ama bu kadar düzeyli, ciddi ve seviyeli adeta bilgi fışkıran bir Site hayatım boyunca göremedim. Tabi bu diğerlerinin büyük bir ayıbıdır ve şunu da söylüyorum ki tabiki bu forum üzerinde karalama çalışmaları olacaktır bundan da anlaşılıyor ki bu kadar yüksek bilgi birikimini hazmedemeyen ve bataklığa saplanmış kalmış kişilerin ne bizlere, ne topluma ne de dünyaya hiçbir biçimde fayda sağlayamayacak kişilerdir, onlar adına gerçekten üzülüyorum....

Neden bu foruma ilk geldiğimden beri sürekli olarak bu Site hakkında olumlu görüşlerimi bildirdim, eğer ben de bilgi arayışında olmayan Işık'ın peşinden koşmayan sözüm ona birey olarak aklı bir karış havada olan bir yapıya sahip olsaydım tabiki bu site bana ağır gelirdi ve yapacağım tek şey bu siteyi karalamak olacaktı. Kedinin eli ciğere yetişmeyince mırnav dermiş, bu arada açıklamalarımı atasözleriyle vurguladığımın farkındayım ama en güzel nasihatları bence Atalarımız söylemiştir. Biraz da bizler kendimize bakalım ne kadar çok gözden düştüğümüzü ve ne yaparsak yapalım Takdir Kazanmak dururken bu şekilde basitçe davranışlar sergileyerek bizi Yaratan'nın Karşısında ne kadar düşürdüğümüzü artık anlayalım diyorum....

Not: Burada bazı olumsuz olaylara karşı sessiz kalmayışım tek nedeni kendi bireysel olarak savunduğum düşüncelerime ters gelmesi nedeniyle bundan duyduğum üzüntüyü kısmen de olsa kendi adıma dile getiriyorum.

Temiz Toplum ve Işıklı / Aydınlık Dolu Günlerde Buluşmak Dileğiyle!.....     
« Son Düzenleme: Kasım 11, 2007, 12:18:23 ös Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 11, 2007, 12:58:41 ös
Yanıtla #59
  • Aktif Uye

Aslında yayınlamayacaktım ama bu bana gelen bir özel mesaj aynı şahısdan buna benzer PM ler devamlı geldiği için yayınlayayım dedim epeyce güldürdü beni  :D

"bu forumun admini devamlı değişiyor ve sende bence masonların adamısın bu konuştuklarımız aramızda kalsın bu forumda pis işler dönüyor!!!"

Sana yazdıklarımı nedn burda açıklıyorsun ayıp  yahu ....  :'(  :o  :'( 

Yok Yok ben yazmadım bu mesajı şakaydı ...Ama atan arkadaş kim bilmesemde bana öyle geliyorki bu formu dallas dizisi sanıyor heralde ...Bi arada samuel şaka yoluyla takmıştı burda mossat var diye dimi  8) . şimdide lucky mason çıktı hatta belkide adminlerden biridir luck eye ne dersiniz? olamazmı yagni .... :P