Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: psişik yeteneği olan üye var mı ?  (Okunma sayısı 51357 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 27, 2012, 02:44:51 ös
Yanıtla #50
  • Ziyaretçi

DEĞERLİ ARKADAŞLAR,

•   PSİŞİK GÜÇLER TEHLİKE ALTINDA MIDIR?
•   YOKSA BU GÜÇLERİ KULLANANLAR TEHLİKE ALTINDA MIDIR?

Tehlikeyi bu iki başlık altında açıklamaya çalışayım.

•   PSİŞİK GÜÇLER TEHLİKE ALTINDA MIDIR?
Bu güçler, kişilerin kullanım şekli yüzünden tehlike altındadır. Nedeni, bu kişiler -genelde- kendilerinin ne olduklarının ve güçlerinin ne olduklarının farkında değiller. Psikolojik olarak hastalar mı yoksa gerçekten bu yetilere karşı duyarlılar mı? Birçok psişik yeteneği olduğunu iddia eden insanlar psikolojik sorunları olan ya da maddi çıkarları karşılığında kart*simge*işaret*astroloji gibi bilgileri bilmeden bu işleri yapan ve hatta para kazananlar var. Bu para kazanma durumu, para olmasa da iltifat toplama ya da inançların ortak günahı olan egoyu besleme durumundan sonra bu kişiler deliliklerine delilik katıyorlar.:))) Bu tip kişiler oldukça, evet bu psişik güçler tehlike altındadır.
İnsan beyninde yaşadığımız her şeyin bir kodu vardır. Bu kodlar zamanla kırılmakta ve gelişmekteyiz. Geçtiğimiz yüzyıl ve bugüne bakıldığında görülebilecek bir işarettir.
Şizofreninin ne olduğunu neredeyse artık herkes bilmektedir. Hayal ve gerçek dünyayı ayırt edemeyen, toplumsal kurallara uymayan… gibi etkiler olan insanlardır. Şimdi asıl sorulması gereken bu toplumun içinde kaç kişi şizofrendir. Genelde kayıtlı olan ve bilimsel olan toplumun %1’i şeklindedir. Ama gizli şizofreniler ne kadardır. Kontrollerini zaman zaman ellerinde tutanlar… neyse bu konu bu şekilde çokça uzar sanırım.
Bu güçler tehlike altında mıdır diye sorduğumuzda güçlerin aleyhine değil onların iletimi aleyhine evet tehlike altındadır.

•   BU GÜÇLERİ KULLANANLAR TEHLİKE ALTINDA MIDIR?

KARANLIK OLAN HER ŞEY TEHLİKELİDİR.
Kör olmak ya da karanlık bir alanda olmak gibi. Eğer bu körlüğün ya da karanlık alanda kalanların eğitimsiz kalması halinde nasıl hareket etmesi gerekliliğini öğrenmemesi ise büyük çaplı bir tehlikedir.
Para normal olan ve bilimin açıklayamadığı bazı olaylar vardır. Bunlar herkes tarafından bilinir, birçok kişi bunları yaşamlarında yaşamışlardır. Sesler duymak, gerçek olan ama rüya gibi hissedilen durumlar, rüyalar, dejavular...
Bilimin açıklayamadığı bir şey olacağına inanmıyorum. Sadece yeteri kadar incelenmemiş ya da o gizemi çözecek beynimizdeki kod hala çözülmediği içindir.
Cinler, periler, melekler gibi terimler son zamanlarda çok fazla ortalıklarda dolanmakta ve bir sürü saçmalıklar duyulmaktadır.
Geçenlerde bir arkadaşımla melekler kitabında yazan ayini yaptık ve kanadından bir tüy bırakmasını bekledik melekten... Melekte kanat olmadığını bildiğim halde yinede arkadaşımı kırmamak için zihnimdeki şüphelerden sıyrıldım ve inançlı hale gelmeye çalıştım. Ayini tam manasıyla gerçekleştirdik ve ne tüy geldi ne de başka bir şey. Arkadaşım inançsızlığımı bahane ederek suçu bana yükledi. Şimdi bu örnekle baktığımızda insanlar meleklerin bir ışık, bir nur olduklarının farkında olmadıklarından ve çocukluğumuzdan başlayarak bize meleklerin kanatlı oldukları film, sohbet, hikaye gibi şeylerden yüklendiği için bu tarz kitaplar satıyor. Bu tüyün kendisine geldiğini söyleyen bir diğer arkadaşım da tüyü kitabının arasına koyduğunu söyledi. Görebilir miyim diye sorduğumda kitabını getirdi, ama kitabın içinde ne tüy vardı ne de başka bir şey. İşte bu kişiler de inanacağız derken aslında kendilerini hipnotize ediyorlar ve gizli paranoya meydana geliyor.
Ama bunun dışında psişik güçleri kullananlar yok mudur? Evet vardır. Bunlar tehlike altındalar mı? Evet tehlike altındalar. Çünkü etki alanları büyüdükçe tehlikelerinde boyutları büyümektedir.

İnsanlar her zaman balık tutmayı öğrenmek değil direkt balığı almak ister. Bu yüzden falcılar, büyücüler gibi işlerle uğraşan insanlara giderler paralarını heba ederler.
Bu psişik yetenekler herkeste vardır. Herkes hayatlarında şaşırtıcı gelişmeler yaşar.
Beyin öyle bir mekanizma ki, neyi nasıl istersek yapabiliriz. Yani o kanadın tüyünü aslında yaratabiliriz:)...
Eğitimi almak gerekli. Bu konularla ilgili detaylı araştırmalarım var ve daha da devam etmekteyim.
Gün geçtikçe araştırmalarımı da zevkle sizlerle paylaşacağım. Bu paylaşacağım bilgiler ara sıra size benim de paranoyak olduğumu hissettirebilir. Ben bile ara sıra öyle gibi hissediyorum. Nedeni çok açık. Az önce bahsettiğim kodların çözülmemesi yüzündendir.

Demem o ki beynimiz Aladdin’in Cinidir. Ve o bize söyle der: Dile benden ne dilersen…
(*Secret’tan alıntıdır)

Gelelim bazı psişik bilgilere;
Mesela tarot iliminde bazı kombinasyonlar vardır. Bu kombinasyonlar,  o kişilerde olumlu ya da olumsuz durumları, dönemleri, etkileri gösterebilir. Ama bunu bilmeden bunları nasıl görebiliriz.
Lanet, büyü, ihanet, mutluluk, kötü dönemin bitişi, iş, aşk….
Bunları gelecek günler de sizlerle paylaşmaktan mutlu olacağım.
Sadece bu paylaşımı yapmadan bunları söylemek istedim…
Sevgiler….

Aralık 02, 2012, 01:18:57 ös
Yanıtla #51
  • Ziyaretçi

arkadaşlar uzun süredir bu konuda bir yazı gönderemedim.
özür dilerim...
şimdi size uzun zamandır -YAKLAŞIK 12 YIL- insanlar üzerinde çalıştığım numaralar hakkında bazı yorumlar geliştirdim.
bunun adına gerçekte de var olan, DOĞUM NUMARALOJİSİ olarak adlandırdım. farklı bir yorum şekli geliştirdim.
bunu sizinle paylaşıyorum. uygulamanızı ve daha sonra cevaplarını benimle paylaşmanızı rica edeceğim...
Sevgiler....

DOĞUM NUMARALOJİSİ
Doğum numaralojisi; doğum günü, doğum ayı ve doğum yılı tek tek rakam değerinde yan yana toplanarak bulunur. 0 numara değeri aynıdır ve 1’den 9’a kadar olan aşağıdaki yorumlar yapılır. Yorumların hepsi her zaman kişiyi tamamen anlatmayabilir, ancak Kişilik, Kariyer, Aşk-Evlilik ya da Sağlıktan en az bir tanesi kişiye uygun olacaktır.
ÖRNEK
Doğum numaralojisi toplama örneği:
09.12.1987 doğum tarihli birisinin doğum numaralojisini öğrenebilmek için şu şekilde hesaplanır.
0+9+1+2+1+9+8+4=34 eder. Bu numarayı da birbiri ile toplarız:
3+4=7 eder. Bu doğum tarihli olan kişinin doğum numaralojisi “7”dir.

NUMARANIN MANASI
1
ASLAN   
KİŞİLİK             :Mantıklı, Zeki, Perdenin önünde olmayan ama her türlü sorumluluğu alan, kibirli, bencil   
KARİYER           :Yönetici, İdareci, İktisat, İşletme, İnsan Kaynakları, Halkla ilişkiler,    
EVLİLİK & AŞK  :Tek evlilik yapar, mantıklı ilişkiler, aşkta güvenilir,
SAĞLIK            :Biyolojik sağlıklarında sıkıntılar pek olmaz, genetikle geçebilecek rahatsızlıkları yaşayabilirler, psikolojik sağlık sorunları baş düşmanlarıdır.
2   
YENGEÇ   
KİŞİLİK             :Hızlı anlayan, yerinde duramayan, hiperaktif, zorlukları seven, haddini aşabilen,    
KARİYER            :Matematik, Mimarlık, Mühendislik, Teknik İşler, Ofis İşleri   
EVLİLİK & AŞK   :Tek evlilik yapar, ilişkide kötü gidişatın mimarı olurlar,    
SAĞLIK              :Kadın hastalıkları ya da erillik problemleri, böbrek ya da mide sorunları, ciltte problem yaşarlar
3   
İKİZLER*-*YAY   
KİŞİLİK             :Yardım sever, hak yemeyen, çevik, zeki, sevilen, şefkatli, anlayışlı, güler yüzlü,   
KARİYER            :Memur, Öğretmen, Rehber, Eğitmen, Çocuklarla ilgilenen, Çocuk Gelişimi, Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Doktorluğu   
EVLİLİK & AŞK   :Disiplinli, ailenin reisi, geç evlenebilirler, erken evlenirlerse geç mutlu olurlar   
SAĞLIK              :Kalp, mide, safra kesesi ile ilgili ya da karın bölgesinde sorunlar yaşayabilir,
4   
YENGEÇ*-*ASLAN*-*KOVA   
KİŞİLİK              :Tembel, yavaş, sorumluluk almaktan korkmayan,    
KARİYER             :Uluslar arası İlişkiler, Lojistik, Tercümanlık, İthalat- İhracat   
EVLİLİK & AŞK    :İlişkileri dış müdahalelere açıktır, mutsuzluklarının sebebi sosyal arkadaşları ya da ailenin ilişkiye karışmalarıdır.   
SAĞLIK               :Cilt problemleri, iskelet sistemi, sinir sistemi, damar ya da kan hastalıkları
5   
BOĞA*-*İKİZLER*-*BAŞAK   
KİŞİLİK              :Deli dolu, yerinde duramayan, aceleci, seri, iş hayatında seriliği yüzünden yükselebilen,   KARİYER            :Turizm Seyahat Sektörü, Reklamcılık, Satış Pazarlama, Sanat, Oyunculuk, bir ihtimal Teknik İşler   
EVLİLİK & AŞK   :Narsist, Evlilikten uzaktırlar, güvenilmez, maymun iştahlı, tek ilişkilerden uzak   Kalp damar hastalıkları, tıkanıklık, idrar yolları problemleri
6   
KOÇ*-*BOĞA*-*TERAZİ   
KİŞİLİK              :Sevgi dolu, seven, hoşgörülü, şüpheci, psikolojik sorunlar, takıntılar, tembel, alışkanlıklarından vazgeçemeyen   
KARİYER             :Tarih, fen(kimya, biyoloji, fizik) ilgilenebilir, bilimsellikle iç içedir   
EVLİLİK & AŞK    :İlişkiden uzaktırlar, hayatlarını paylaşmaktan hoşlanmazlar, yalnızlık, melankoli, 20 yaşına kadar evlenirler, yoksa evlilik olmayabilir   
SAĞLIK               :Kulak burun boğaz hastalıkları, solunum yollarında problem, alerjik problemler, kadın hastalıkları ya da eril problemler
7   
BALIK   
KİŞİLİK               :Soğuk kanlı, dedikoduyu seven, iyi bir dinleyici, şifacı, geniş görüşlü, girişimci   
KARİYER              :Memur, Sağlık Sektörü, Hizmet sektörü   
EVLİLİK &AŞK      :Geç evlilik yaparlar, aşk doludurlar, erken evlenirlerse geç mutlu olurlar ya da ikinci evlilik yapabilirler   
SAĞLIK                :Cilt problemleri, mide hastalıkları, kan problemleri, titremeler, psikolojik problemler
8   
AKREP*-*OĞLAK*-*KOVA
KİŞİLİK              :Maddiyata önem veren, çıkarcı, kariyer düşkünü, bencil, güler yüzlü,
KARİYER            :Para ile uğraşan, Bankacı, Muhasebeci, Maliye, Mali Müşavir, Bilişim, İletişim ya da Ulaşım sektörü   
EVLİLİK &AŞK      :İki ya da daha çok evlilik yapabilirler, ilk evlilikleri boşanma ya da ölüm yoluyla biter,    SAĞLIK                :Diz ve belde problem yaşarlar, sağ bölge sıkıntılıdır, psikosomatik sağlık sorunları yaşarlar.
9   
KOÇ*-*AKREP*-*OĞLAK   
KİŞİLİK               :Hayatlarını şirket gibi yöneten, keskin çerçeveleri olan, beyaz ve siyahı gören, griyi görmeyen, kuralları kendi belirleyen, yanlışlıkları göremeyen   
KARİYER              :Üniforma, Kolluk Kuvvetleri, Hukuk, Sağlık ya da Eğitim Sektörü, Kılık Kıyafet Yönetmeliği olan bir yerde çalışmak   
EVLİLİK &AŞK      :Tek evlilik yaparlar, yönetilirler, reis her zaman eşleridir, iş hayatlarında aslan evde ise kedi gibidirler   
SAĞLIK                :Tıkanıklık, damar, sinir, üreme kanallarında tıkanıklık,
Başarılı yorumlar…
R.T.M.E.K.

Aralık 02, 2012, 01:28:14 ös
Yanıtla #52
  • Ziyaretçi

benim merak ettiğim , üyelerimizin arasında psişik yeteneği olan yada olduğunu düşünen birileri var mı ?

Saygılarımla,
418

Ocak 03, 2013, 08:51:08 ös
Yanıtla #53
  • Ziyaretçi

Uzun bir aradan sonra merhaba. :) Deneyimlerimi sizlerle paylaşmaktan keyif duyarım. Yaşamım boyunca pek çok olay olmuş ise de ben sizlere çok etkilendiğim bir tanesini anlatarak başlamak istiyorum. Bundan iki sene önce bir arkadaşımla konuşurken gözümün önüne birtakım görüntüler gelmeye başladı. Durugörü konusunda pek fazla deneyim yaşamamıştım o zamanlar, ve az yaşadığım deneyimlerin hiçbirinde de görüntüler fotoğraf karesinden öteye geçmemişti. Fakat o anda gördüklerim tamamen yaşamdan bir kesitti; birkaç dakikalık bir video gibi görmüştüm adeta. Gördüğüm şu idi: Çok yakından tanıdığım bir adam, hiç tanımadığım bir kadının evinde kadınla görüşüyordu. Ardından bir konuda anlaşmış olmalılar ki, kadının adama bir poşet verdiğini, adamın da bu kadına ödeme yaptığını gördüm. Evin her yerini -mutfağı, odaları, lavoboyu- görebiliyordum ancak bir odayı görememiştim. Bu arada konuştuğum arkadaşıma da gördüklerimden bahsediyordum. O da parapsikoloji ile ilgilendiğinden, bana o odaya bakmamam gerektiğini söyledi. Ancak ben inatla o odayı görmeye zorladım kendimi, sonra gördüm de. Odanın duvarlarında garip şekiller, yazılar, deriler; odanın içinde de sürahiler, dua kitapları vardı. Tabi bu gördüklerim birkaç saniye içinde gözüme çarpanlar. Ardından itici bir kuvvet beni resmen evden kovdu ve bilincim tekrar yerine geldi. Sonradan bahsettiğim arkadaşımın tahminlerine göre o oda büyü ile korunuyormuş. Sonuca gelecek olursam, bunları gördüğüm akşam bu adam bizim evimize geldi. Kafamda hala olayın gerçek olup olmadığıyla ilgili şüpheler de, elinde o bölgeye özgü bir yağ olan höşmerim kutusunun olduğu, aynı poşedi gördüğümde ortadan kalktı. Bir daha bunun kadar net ve uzun süren görüntüler tecrübe etmedim. Ancak bu adam bizim ailemize büyü yapmaya devam ediyor ve ben de kendimi buna karşı hazırlıyorum, eskisi kadar zarar veremeyeceğini ümit ediyorum.

Ekim 15, 2014, 11:45:29 ös
Yanıtla #54
  • Ziyaretçi

Psişik yetenekler her insanın içinde var olan ve ortaya çıkmayı bekleyen yeteneklerdir.Doğru adım ve düzenli çalışma ile bunu gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Başlangıç olarak inanmak ilk adımdır.Telekinezi alanında çalışmalarım olmuştur.Telepati alanında algı olarak en hafif titreşime bile tepki veren kuşlar üzerine ve ayrıca insanlar üzerinde deneyler yaptım.Biyokinezi ile hipnozu harmanlayıp çalışmalar yaptım.Konu başında da belirttiğim gibi herkeste mevcut olan bu özellikleri gün yüzüne çıkarmak için inanmakla başlayıp uygun adımlarla devam etmek gerekir.Bu alanda beraber çalışma yaptığımız ve Chi Enerjisi alanında kendini geliştiren bir arkadaşım dokunmadan insanlara etki edebiliyordu.Daha da açacak olursam 2 mt önünde bulunan birinin boyun veya herhangi bir bölgesine dokunmadan dokunuyormuş hissi verebiliyordu.Beyin insanoğlunun hala tam vakıf olamadığı ve her zaman.keşfedilmeyi bekleyen bir parçasıdır.

Ekim 23, 2014, 11:08:47 ös
Yanıtla #55

İnsan beyni ile ilgili bilimsel araştırmalar arttıkça bu tarz olgu ve olaylara daha sağlıklı açıklamalar gelecektir inancındayım.Sayg.

Aralık 25, 2015, 11:28:01 öö
Yanıtla #56
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Psişik yetenek diye hiç birşey yoktur.

MENTALİSTLER

Psişik olduğunu idda edenlerin, en büyük dolandırıcı olan modelidir.
Doğal yeteneklerinden biri, sınırsız sezgiyi analizle birleştirerek kişiyi manüpile etme yetenekleridir.
Bu yetenekle doğdukları için, hayat mücadelesinde üç kağıtcı olma yolu daha cazip geldiğinden bu karaktere bürünürler.

İnsanların ortak noktadan dallanan, kırılma noktalarında yaşam boyunca ustalaşırlar.
Kişinin duruşundan tutun giydiği herşeye kadar vb vb olanları analiz ederler.
Esnek ve etkileyici cümleler kurarlar.Esnek cümle olarak (Üç vakte kalmaz,,, Hanende göz var)
Basit örneklerdir.
Bu esnek ve edebi yazılar, her yerde hala salak nesilleri esir almıştır.
birde Eski ve başka bir dille yazılmışsa, şifre arayanlar için  yenmez tadından, toplayıp cıkarıp analarının kızlık soy ismini bile bulabilirler.
Mentalist, yazdığıma bakmayın bitmez bu üç kağıtcıların isimleri boy boy dizilmişlerdir tarih sayfalarına.
Bu analizde ...esnek cümleler... kilit noktasıdır.
Semboller daha esnek oldukları için , kontrolleri muazzam insanların ellerinde olmalıdır.

(Pc Programcılığından anlayanlar bilir, Telgiraftan başlayarak şimdiki teknolojilere dallanan bu muazzam güç ,sadece
O ve 1 kodlarının  yan yana gelmesinden oluşur..Resim yazı müzik vb vb..)kısaca bu muazzam sanal dünya, sadece  0 ve 1 in yan yana gelerek ve dallanarak ,bütün bu komplex sistemi oluşturma halidir.
« Son Düzenleme: Aralık 25, 2015, 12:07:27 ös Gönderen: GOASISG »
ܚܠܐ -ܕܡܐ- -ܩܪܒܐ

Aralık 25, 2015, 04:27:31 ös
Yanıtla #57
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Psişik yetenek diye hiç birşey yoktur.

MENTALİSTLER

Psişik olduğunu idda edenlerin, en büyük dolandırıcı olan modelidir.
Doğal yeteneklerinden biri, sınırsız sezgiyi analizle birleştirerek kişiyi manüpile etme yetenekleridir.
Bu yetenekle doğdukları için, hayat mücadelesinde üç kağıtcı olma yolu daha cazip geldiğinden bu karaktere bürünürler.

İnsanların ortak noktadan dallanan, kırılma noktalarında yaşam boyunca ustalaşırlar.
Kişinin duruşundan tutun giydiği herşeye kadar vb vb olanları analiz ederler.
Esnek ve etkileyici cümleler kurarlar.Esnek cümle olarak (Üç vakte kalmaz,,, Hanende göz var)
Basit örneklerdir.
Bu esnek ve edebi yazılar, her yerde hala salak nesilleri esir almıştır.
birde Eski ve başka bir dille yazılmışsa, şifre arayanlar için  yenmez tadından, toplayıp cıkarıp analarının kızlık soy ismini bile bulabilirler.
Mentalist, yazdığıma bakmayın bitmez bu üç kağıtcıların isimleri boy boy dizilmişlerdir tarih sayfalarına.
Bu analizde ...esnek cümleler... kilit noktasıdır.
Semboller daha esnek oldukları için , kontrolleri muazzam insanların ellerinde olmalıdır.

(Pc Programcılığından anlayanlar bilir, Telgiraftan başlayarak şimdiki teknolojilere dallanan bu muazzam güç ,sadece
O ve 1 kodlarının  yan yana gelmesinden oluşur..Resim yazı müzik vb vb..)kısaca bu muazzam sanal dünya, sadece  0 ve 1 in yan yana gelerek ve dallanarak ,bütün bu komplex sistemi oluşturma halidir.

GOASISG'den yine beni şaşırtmayan çok sığ bir yorum daha.. Her ne kadar "sığ" kelimesine yabancı olduğunuzu iddia etseniz de yaptığınız yorumlarla ister istemez kendinizi bu kelimeye özdeşleştirdiğinizi farketmemek elde değil.

Tanrı aşkına "Psişik yetenek diye hiç birşey yoktur." gibi çok sığ ve bağnaz bir yorumu neye hangi kaynağa dayanarak yapabildiniz?
3. sınıf televizyon programlarında iskambil karıştıran cahilleri izleyip, bu yönde yeteneği olan veya çalışmalar yapan insanlara "üç kağıtçı" deme hakkını mı buldunuz kendinizde?
Yani bu yaptığınız yorum ile "Dünya düzdür." gibi bir yorum arasında bulunan tek bir farkı söyleyin bana.
Elbette dünya üzerindeki her insanın bu tarz yetenekleri vardır ve daha çok hangi çakrasına yoğunlaşabiliyorsa yetenekleri ona göre şekillenecektir.

İnsanlar genelde bu tarz şeylere ergenliğinde merak sarar ve içerisinde bu yeteneği dış dünyaya veya karşı cinse hava atmak amacı ile geliştirme gayesi varsa hiç bir sonuç alamadan var olan yatkınlığı da kaybolup gidecek ve kedinin ulaşamadığı ciğere sövmesi gibi bu yeteneğini gerçekten kullanabilen insanlara "üç kağıtçı" diyerek geçiştirecektir.

Herkes gibi bende ergenliğimde yaklaşık 10 sene önce telekineziye merak sarmıştım ve pek bir sonuç elde edememiştim ama yılmadım parapsikoloji alanında başka çalışmalara yoğunlaştım aradan yıllar geçti ve yaklaşık 2 sene önce Kabalaya giriş kursları aldım. Psişik veya zihin okuma adına ne derseniz yatkınlığım olduğunu ama beni daha başka cezbeden bir şeye de yatkınlığımın olduğunu farkettim ve bu Astral Seyahatten başka bir şey değildi. Kabala dersi aldığım yerle bununla ilgili irtibata geçtim ve bana hemen adı M.B. Yerusalmi olan bir bayan geri dönüş yaptı.
Bu bayanla çok uzun sohbetlerimiz oldu ve kendisi 7. Seviye yani 7 senedir Kabala ile ilgilenen bir Kabalist olmasına rağmen hala da yaparken zorlandığından falan bahsetti ki daha sonra araya üniversiteden dolayı biraz geçte olsa askerliğim girdiğinden herşey yarım kaldı.
Bu bayanında bana tavsiye etmiş olduğu kitabı buradaki değerli üyelere paylaşmak isterim; "Sınır Ötesi Yayınları-Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri"

Parapsikoloji araştırmalarına deli gibi para akıtan ve çok verimli bir çok sonuç elde etmiş ve etmekte olan avrupadaki üçkağıtçı(!) üniversitelerden bazıları;

PARAPSİKOLOJİ ÜNİTESİ (KPU),(İSKOÇYA)
NORTHAMPTON ÜNİVERSİTESİ, PARAPSİKOLOJİ BÖLÜMÜ (İNGİLTERE)
UTRECHT ÜNİVERSİTESİ, PARAPSİKOLOJİ KÜRSÜSÜ (HOLLANDA)
LUND ÜNİVERSİTESİ, PARAPSİKOLOJİ BÖLÜMÜ (İSVEÇ)
HERFORTSHİRE ÜNİVERSİTESİ, PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ, PERROTT-WARRİCK ÜNİTESİ (İNGİLTERE)
LONDON ÜNİVERSİTESİ,GOLDSMİTH, NORMAL-DIŞI PSİKOLOJİ ARAŞTIRMA ÜNİTESİ (İNGİLTERE)
LİVERPOOL HOPE ÜNİVERSİTESİ, PARAPSİKOLOJİ ARAŞTIRMA GRUBU (İNGİLTERE) (LİVERPOOL HOPE ÜNİVERSİTESİ)
LİVERPOOL JOHN MOORES UNİVERSİTESİ, ŞUUR VE TRANSPERSONAL PSİKOLOJİ ARAŞTIRMA ÜNİTESİ (JOHN MOORES UNİVERSİTESİ)

Ben uzun süredir bu çalışmaların içerisinde olamama rağmen hala 40 demenin 2 sinde astral deneyim gerçekleştirebiliyorum ve buradan kesin bir dil ile belirtiyorum, HERKES YA-PA-Bİ-LİR. Yeterki çalışırken içinizde saf duygular olsun ve inanın.
Şunu da belirtiyorum, bu tarz yetenekleri olan insanları 2000-3000 yıl önce peygamber ilan ediyorlardı.
Herkes parapsikolojik yetilerini geliştirip maddiyattan daha uzak bir yaşam sürebilse emin olun dünya yaşanacak çok daha iyi bir yer olurdu.
Unutmayın Galilei dünyanın yuvarlak olduğunu söylediğinde sığ görüşlü bağnaz yobazlar topluluğu onu hapse mahkum etmişti.
Dünya ve insan beyni ikili kodlardan ibaret olmayacak kadar çok daha karmaşıktır.
"Biz, ilhamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

K. Atatürk

Aralık 25, 2015, 05:07:05 ös
Yanıtla #58
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Eskiden sığ demiştiniz,birde bağnaz yaptınız  ;)
Sanatla uğraşan İnsanlar SEZGİSEL düşünürler (Sürekli Hayal etmek gerekir çünkü)
SEZGİDE acık ya,MANTIK taklaya gelir tabiki.(astral deneyimler,Agarta vb vb)
Kabalaya gelirsek,oda sadece birkişiden, diğerine aktarıla bilen,ayni anda iki kişinin hayatı ve kendini tanıma
yolculuğudur.(Ondan üstü traştır)
Kabala topluca veya para karşılığı öğrenilemez.(Alan kişi,İhsan edene dönüştükçe,hem kafayı hem parayı kaptırır. ;)

ܚܠܐ -ܕܡܐ- -ܩܪܒܐ

Aralık 25, 2015, 05:09:51 ös
Yanıtla #59
  • Uzman Uye

Alıntı
Doğum numaralojisi toplama örneği:
09.12.1987 doğum tarihli birisinin doğum numaralojisini öğrenebilmek için şu şekilde hesaplanır.
0+9+1+2+1+9+8+4=34 eder. Bu numarayı da birbiri ile toplarız:
3+4=7 eder. Bu doğum tarihli olan kişinin doğum numaralojisi “7”dir.

Yukarıdaki toplam YANLIŞTIR  Doğrusu 10 olmalıdır .
Saygılar  8)
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus