Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Özel Üyelik (Private Membership)  (Okunma sayısı 10133 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 05, 2007, 04:49:19 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

1 Ocak 2008 tarihinden itibaren, www.masonlar.org forumu, Sadece Davetiyeli Uye alacaktir.

Forumda davetiye hakki verilen uyelerin, kisi davet ederek, o kisinin foruma uye olmasi saglanacaktir. Disaridan, misafir olarak gelen kisiler foruma kabul edilmeyecektir. Ziyaretciler bulunmayacaktir. Forum; ziyaretciler yada misafirler tarafindan goruntulenemeyecektir. Yanlizca site uyeleri ve davetiyeli gelen uyeler forumu goruntuleyebilecek ve katilabileceklerdir.

1 Ocak 2008 tarihinden itibaren bir kisinin foruma uye olabilmesi icin, forum icerisindeki (kendisine davet etme hakki verilmis olan) En Az 2 Uye Tarafindan davet edilmesi zorunlu olacaktir.

Kefil olacaginiz kisiyi ozenle secmeniz, sizinde site icerisindeki Itibarinizi ve gorunumunuzu arttiracaktir.

Saygilarimla

Dear Members,

From 1st of January 2008 on, www.masonlar.org forum will start to accept membership Only with an Invitation

Members, who has gained the priviliges to invite somebody in forum; will be able to invite a person. Other than that, There wont be any visitors nor guests to be accepted as a member. Guests wont be able to see or participate in forum nor the visitors. Only the members of forum will be able to participate and see forum.

Since 1st of January 2008, this forum will be accept new members only with invitations by at least 2 members who has priviliges to offer an invitation.

Person who is going to be invited as a new member should be chosen carefully because his membership will effect those 2 recommender`s respect and appear in forum.

Respectfully

« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2007, 05:26:07 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 05, 2007, 05:32:40 ös
Yanıtla #1

Sayın Admin

Şuan aktif üye olan kişiler için bir değişiklik yapılmayacak yeni üy olmak isteyen kişiler için geçerli bir uygulama olacak , bilmem doğru mu anladım?

Mayıs 05, 2007, 05:34:31 ös
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Dogru. Suanda ve 1 ocak 2008 tarihine kadar olan surede uye olacak kisilerin uyelikleri yine forum icerisinde ayni kalacaktir. Davetiyeli uyelik sadece bu tarihten itibaren uye olacak kisiler icin gecerli olacaktir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 05, 2007, 05:40:53 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Sn. Admin

Yani 1 Ocak 2008'den sonra çağırılan kişiye 2 kişinin kefil olması gerek değilmi? Aslında güzel bir uygulama ama ziyaretçilere kapılar kapanıyor sizce ziyaretçilerin Masonları anlaması bakımından kapanmaması daha iyi olmazmıydı?

Mayıs 05, 2007, 05:48:51 ös
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Dogru. Haklisiniz. Yanliz sitenin kalitesi, aktifligi, uyelerin birbirine bagliligi ve elit bir bilgi platformu icin bu sistemin uygulanmasi gerekiyor.

Forum haricinde, site icerisindeki Roportajlar ve daha sonra yayinlanacak diger bilgiler ziyaretciler icin bir "Ilk Adim" olarak yeterli olacaktir. Bu ilk adimin yeterli olmadigini dusunen, bilginin kaynagini ve daha fazlasini arayan kisiler, uyelik icin cabalamak zorunda kalacaklardir. Bilgi; sadece onu bulmak icin cabalayan kisiler tarafindan bulunacaktir. Bu ise forumun, uyeligin ve forumdaki bilgilerin degerini artiracaktir.
« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2007, 06:17:36 ös Gönderen: MASON »

Mayıs 05, 2007, 05:56:32 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Teşekkür ederim şimdi daha iyi anladım Sn. Mason gerçekten güzel bir uygulama. :) hem daha yararlı olacaktır hemde sanki biraz Masonik uygulama var gibime geldi acaba yanılıyormuyum?

Saygılarımla!..

Mayıs 05, 2007, 06:48:14 ös
Yanıtla #6

bence cok guzel bır uygulama olacak.dısarıdan masonluk hakkında bılgı almak ıstıyenlere zaten gereklı bılgı verebılecekmıs.bence formun kalıtesı dahada yukselcek.saygılarımla!..

Mayıs 06, 2007, 01:08:49 öö
Yanıtla #7
  • Aktif Uye

desenize az daha dışarıda kalıyorduk ;)

uygulama güzel,umarım gayesine ulaşır.saygılarımla.
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Mayıs 07, 2007, 12:41:05 öö
Yanıtla #8
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Uye olmamin en buyuk nedeni bu yaziydi. Son birkac haftadir izliyordum ve gerekmedikce yani kendimi tutamayip yazi yazmak zorunda kalmadikca uye olmayi dusunmuyordum. Ama bu yazidan sonra "Kendine gel asli, site elden gidiyor. acele et" dedim :D ve bende geldimmmmm
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Mayıs 07, 2007, 01:00:25 öö
Yanıtla #9

İmzanız çok güzel dün akşam çok sevdiğim biriyle birbirimize bu türküyü söylemiştik enterasan :)