Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: stonememo  (Okunma sayısı 36900 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 17, 2008, 09:49:58 ös
Yanıtla #150
  • Uzman Uye

Temmuz 17, 2008, 11:55:45 ös
Yanıtla #151
  • Uzman Uye

Sn Yetkili,

Merakimi mazur gorun lutfen. Lucky muebbed mi yedi acaba yoksa vakti gelince tamamen silinecek mi?

Temmuz 18, 2008, 11:29:19 öö
Yanıtla #152
  • Ziyaretçi

Üyeler bölümüne göz attım küre ve lucky eye ikiside seyirci statüsünde , eğer ikiside aynı kişiyse birinin silinmesi gerekmez mi? Yoksa birden fazla üyelik mümkün mü ?

Temmuz 18, 2008, 11:47:50 öö
Yanıtla #153

Alıntı
Üyeler bölümüne göz attım küre ve lucky eye ikiside seyirci statüsünde , eğer ikiside aynı kişiyse birinin silinmesi gerekmez mi? Yoksa birden fazla üyelik mümkün mü ?

Sn.Dameon,

Birden fazla üyelik tespit edildiği takdirde yaptırım uygulanır.Zaten bu 2 üyede yaptırıma maruz kalmışlardır ve cezaları devam etmektedir.

Bunun dışında daha önce forumdan silinip farklı metotlarla foruma tekrar üye olan kişilerde cezaya maruz kalabilir  ancak  bunu uygulayıp uygulamamakta yönetimin kararıdır.Umarım anlatabilmişimdir.

Saygılarımla,

Omnia mors aequat

Temmuz 19, 2008, 04:33:17 ös
Yanıtla #154
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

nedense ortam gerici mesajlar sn. MASON yokken oluşuyor..

Temmuz 19, 2008, 06:11:38 ös
Yanıtla #155
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kim neye istiyorsa ona inansın bence herkes yaptığından sorumludur.
Gül bahçesinde geçen aşk sırrını bir gül bilir, bir de ağlayan bülbül!

Temmuz 20, 2008, 06:41:56 öö
Yanıtla #156
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.