Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: stonememo  (Okunma sayısı 36938 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 09, 2007, 02:26:02 ös
Yanıtla #30
  • Aktif Uye

Siyasi fikirlerinde çok zıtlaştığımız konular olsa da saygı duyulacak bir bilgi birikimine sahip olan bir arkadaşımız. Çoğunlukla fark ettiğim kadarıyla kendisiyle hemen hemen aynı bilgilere sahibiz fakat farklı sentezlere ulaşıyoruz. Aramızda olması çok güzel, çok faydalı.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Aralık 09, 2007, 02:41:51 ös
Yanıtla #31
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Teşekkürler Sn. Veritas;

Bende sizin gibi saygılı karşı tarafı kırmadan fikirlerini belirten bir şahsiyetin aramızda olmasından çok memnunum.

Ayrıca ilk defa bir konuda aynı düşündüğümüzü fark ettim :) bildiklerimize farklı açılardan bakma olayı :)
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Aralık 11, 2007, 08:29:57 ös
Yanıtla #32
  • Ziyaretçi

Faydali bir uyemiz. Bazi seyleri savunurken, veya tartisirken kullanmis oldugu uslup takdire sayan.

Aralık 11, 2007, 08:41:45 ös
Yanıtla #33
  • Aktif Uye

Faydali bir uyemiz. Bazi seyleri savunurken, veya tartisirken kullanmis oldugu uslup takdire sayan.
Bak bunu bilmiyordum sublime madem adamın üslubunu seviyorsunuz  ;) ikide bir niye uzaklaştırıp duruyorsunuz  :D
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Aralık 11, 2007, 08:46:49 ös
Yanıtla #34
  • Ziyaretçi

konular hakkında yazarken bilerek yazdığı ve konuyu bir adım daha ileri taşıdığına hiç şüphe yok ancak tarzı ve tavrı duruşunu kimi zaman olumlu olduğu kadar kimi zaman olumuz yönde etkilemektedir.
saygılar ve sevgiler sn.luckyEye2
e.l.m

Aralık 11, 2007, 08:48:25 ös
Yanıtla #35
  • Ziyaretçi

Bak bunu bilmiyordum sublime madem adamın üslubunu seviyorsunuz  ;) ikide bir niye uzaklaştırıp duruyorsunuz  :D
Uslup ile icerik ayni seyler degildir. Ayrica her zaman ayni uslubu koru(ya)miyor. Biz de kendisini dinlendiriyoruz bir sure :)

Aralık 11, 2007, 08:55:24 ös
Yanıtla #36
  • Seyirci
  • Aktif Uye

hehe :) bu konuda bile potansiyel gerilime sebebiyet verebiliyorum :)  neyse şaka tabii şimdi avam olacak ama arada şartel atıyor haliyle benide atıyorlar :) ama bu güne kadar sadece bir defa haklı sebebten uzaklaştırıldığıma inanıyorum ama bir çok defa da uzaklaştırma beklerken bunu almadım dengeledi sanırım :) neyse olmuş bitmiş tartışmanın manası yok olumlu ve olumsuz eleştirileriniz için teşekkürler ee ne demişler dost acı söyler...

Aralık 11, 2007, 08:56:31 ös
Yanıtla #37
  • Ziyaretçi

hehe :) bu konuda bile potansiyel gerilime sebebiyet verebiliyorum :)  neyse şaka tabii şimdi avam olacak ama arada şartel atıyor haliyle benide atıyorlar :) ama bu güne kadar sadece bir defa haklı sebebten uzaklaştırıldığıma inanıyorum ama bir çok defa da uzaklaştırma beklerken bunu almadım dengeledi sanırım :) neyse olmuş bitmiş tartışmanın manası yok olumlu ve olumsuz eleştirileriniz için teşekkürler ee ne demişler dost acı söyler...
Sartel? :D

Aralık 11, 2007, 08:57:26 ös
Yanıtla #38
  • Seyirci
  • Aktif Uye

bir nevi sigorta elk. sigortası :) gerilime dayanayıp atar arada :)

Aralık 11, 2007, 09:00:10 ös
Yanıtla #39
  • Ziyaretçi

bir nevi sigorta elk. sigortası :) gerilime dayanayıp atar arada :)
Ben onu Salter olarak bilirdim de ;)