Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: stonememo  (Okunma sayısı 36911 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 08, 2008, 07:20:32 ös
Yanıtla #90
  • Aktif Uye

Birkaç aylıgına uzak kaldım formdan herkez luck eye çıkmış :D. 6 sayfa yoruma söyle bi göz gezdirdim genede mevzuyu çözemedim  .......
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Mart 08, 2008, 07:33:01 ös
Yanıtla #91

Birkaç aylıgına uzak kaldım formdan herkez luck eye çıkmış :D. 6 sayfa yoruma söyle bi göz gezdirdim genede mevzuyu çözemedim  .......

:D Hoşgeldin Sevgili Paragon; Nasılsın?
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 08, 2008, 07:36:26 ös
Yanıtla #92
  • Aktif Uye

İyi diyelim ,iyi olalaım sevil hanım ara verdik bikaç ay ;) . siz nasılsınız ? sizde hoşgelmişsiniz son günlerde size de raslamıyordum formda ( gerçi bu dediğimin üzerinden yıl geçti  :D)...
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Mart 08, 2008, 07:41:44 ös
Yanıtla #93

İyi diyelim ,iyi olalaım sevil hanım ara verdik bikaç ay ;) . siz nasılsınız ? sizde hoşgelmişsiniz son günlerde size de raslamıyordum formda ( gerçi bu dediğimin üzerinden yıl geçti  :D)...

:D Öyle ne yapalım işte, bir gidip bir geliyoruz ;) Bakalım sonumuz ne olacak :D 

Mart 08, 2008, 07:54:33 ös
Yanıtla #94

Bu arada hayırdır? Önemli bir durum yoktur inşallah! Forumda uzun zamandır olmamanı gerektiren şey umarım önemli değildir.

Sevgiler;)

Mart 08, 2008, 09:06:14 ös
Yanıtla #95
  • Uzman Uye

İletiniz gönderilemedi:
Bu arada hayırdır? Önemli bir durum yoktur inşallah! Forumda uzun zamandır olmamanı gerektiren şey umarım önemli değildir.

:) :)

''Kızıl elmada buluşalım''

Mart 09, 2008, 11:52:15 öö
Yanıtla #96

İletiniz gönderilemedi:

:) :)

:D Alaaddin bu nedemek? Sorabilir miyim Acaba?
« Son Düzenleme: Mart 09, 2008, 11:55:32 öö Gönderen: Sevil »

Nisan 11, 2008, 05:36:32 ös
Yanıtla #97
  • Ziyaretçi

Kendisini uzun süredir tanıyorum,dünyanın sözüne en fazla güvenilmeyecek insanlarından biridir söylediği her iki sözden biri yalandır diyebilirim,eğer sizi msn'e ekleme isteğinde bulunursa bence kabul etmeyin etseniz de her söylediğini inanmayın özellikle masonlukla ilgili söylediklerine hiç inanmayın..(umarım sn.Mason bunları hakaret olarak görmez zira sadece kişisel görüşlerimi aktardım)

Nisan 11, 2008, 05:56:44 ös
Yanıtla #98
  • Ziyaretçi

Ayrıca masonlukla ilgili sitelerin e-mail adreslerini msn olarak kendisine açmış (örn: [email protected]) ekleyen insanları sanki kendisi masonmuş gibi kandırıyor,insanlardan şunu şunu yapın sizi de mason yapayim diyerek türlü istekler de bulunuyor daha birçok msn adresi bu şahsa ait haberiniz olsun : ([email protected])  bu adreste onun
« Son Düzenleme: Nisan 11, 2008, 06:02:36 ös Gönderen: Santander »

Nisan 11, 2008, 08:19:46 ös
Yanıtla #99
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ayrıca masonlukla ilgili sitelerin e-mail adreslerini msn olarak kendisine açmış (örn: [email protected]) ekleyen insanları sanki kendisi masonmuş gibi kandırıyor,insanlardan şunu şunu yapın sizi de mason yapayim diyerek türlü istekler de bulunuyor daha birçok msn adresi bu şahsa ait haberiniz olsun : ([email protected])  bu adreste onun

iyi hosdur ama boyle yaramazliklari da yok degil :)
Gerçeğin çölü