Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sevil  (Okunma sayısı 21851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 30, 2007, 10:04:31 ös
Yanıtla #10
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Bir mason nasil olurda Türk Halk Müzigi dinler diye saskinliga düsen Sn. Sevil, hisleri ve duygulari dogrultusunda ve herseyden önce dogalligi ile dikkat cekmekte. Forumlardaki yazilarini zevkle okurum.
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Aralık 01, 2007, 10:19:52 öö
Yanıtla #11

:) Sayın Anatolic; lütfen kusuruma bakmayın, bazan olur öyle saçmalıklarım. İyimserliğiniz için çok Teşekkür Ederim.

Sevgi ve Saygılarımla 

Bu arada yazılarım dediniz de aklıma geldi umarım hiçbirinizin psikolojik durumunu olumsuz bir şekilde etkilemiyorumdur.
« Son Düzenleme: Aralık 01, 2007, 10:22:50 öö Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Aralık 01, 2007, 11:21:33 ös
Yanıtla #12
  • Aktif Uye

Sitenin en marjinal en fanatik,en ilginç yeri geldiğinde en anlamveremediğim bazende en polianna kişiliği .Benim sitedeki ilk göz ve baş agrım olan sevil  :D  .......anlatmakla bitmez sadece sitenin sevili  dsek en uygunu olur sanırım   ;) .
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Aralık 02, 2007, 12:50:16 öö
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Açtığı konulara ve yazdığı mesajlara sürekli "evet gerçekten çok güzel düşünmüşsünüz sayın Sevil" diye başlayan uzunca yorumlar yazmak istesem de çoğunlukla bir türlü vakit bulamadığım ve sadece okumakla yetindiğim, bence sitenin çok değerli üyelerinden birisi. Şu ana kadar kendisiyle sadece birkaç küçük fikir alış-verişinde bulunabildik; bu paylaşımların artması dileğiyle...

Aralık 02, 2007, 04:32:32 öö
Yanıtla #14
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Sn. Sevil,

önemli degil. Buraki yaptigimiz paylasimlar bana zevk vermekte. Baskalari icin bi sey diyemem, ama benim psikolojimi olumsuz etkilemediniz.

Sevgi ve Saygilarimla
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Aralık 02, 2007, 10:46:47 öö
Yanıtla #15

Sevgili ve Canım Kardeşim Paragon; bu kadar ince ve güzel düşüncen beni gerçekten çok sevindirdi. Teşekkür Ederim.

Sevgili ve Değerli Dostum Re-Harakhte; meğer sadece niyetler ve Sevgiler karşılıklı değil aynı zamanda Düşünceler de karşılıklıymış. Unutmaki bu Sitede yorumlarını çok beğendiğim İnsanlardan Biri'siniz. Teşekkür Ederim.

Sayın Anatolic; psikolojinizi etkilemediğine çok sevindim. Yazılarımı beğeniyle okumanız ayrıca bana büyük bir zevk vermektedir. Teşekkür Ederim.

Sevgi ve Saygılarımla
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2007, 10:48:37 öö Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Aralık 12, 2007, 07:26:49 ös
Yanıtla #16
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Sevil uye isimli kisi 1 ay boyunca "Seyirci" statusune alinmistir. Bu sure zarfinda foruma ve kisilere hicbir mesaj gonderemeyecektir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Aralık 12, 2007, 07:54:05 ös
Yanıtla #17
  • Uzman Uye

Sn Sevil hakkindaki goruslerinizi, yapici elestirilerinizi, takdir ettiginiz ozelliklerini buraya yazabilirsiniz...

saygilar
Sevgili kız kardeşim Sevil  :)
İyi kalpli,temiz yürekli kendisini çok severim...

Aralık 12, 2007, 08:18:59 ös
Yanıtla #18
  • Aktif Uye

Pek birşey anlamadım büyük ihtimalle ceza alıcagını söyledi ve gördüğüm en uzun süreli uzaklaştyırma cezasını aldı .Bide sebebine vakıf olabilsek meraktra kalmazdık hiç yoktan ;) ;)Benim görmediğim bi tartışma felanmı yaşandı frmda yoksa  :o tuhh kaçırdık :)  ....
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Aralık 12, 2007, 08:33:29 ös
Yanıtla #19
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Verilen karar ile ilgili "Neden" talep edeceginizi sanmiyordum. Ancak nedenleri yeterince goremeyen kisiler icin aciklama yapmayi uygun goruyorum.

Kisi site sozlesmesinin "Forum Kurallari" bendinin 1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12.  maddelerine uygun davranmamistir. Bendin 19 ve 20. maddeleri geregince uygun gorulen ceza verilmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.