Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: bilmeliyimgalilei  (Okunma sayısı 36996 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 26, 2008, 01:39:47 öö
Yanıtla #40
  • Ziyaretçi

Sn.galilei atakule gerçekten çok harika bir yerdir.İlk girdiğimde alt katta bir oyun alanı vardı bilmem şimdi hala devam ediyorlar mı ancak her gittiğimde oraya uğramadan geçemem gerçekten hoş bir yer tavsiye ederim.
Hala duruyor Sn. kure :D

Sn.blassom bilmem girdiniz mi hiç ama saatlerce çıkmazdım ben oradan.Harika bir yerdir.
Küçük bir çocuk iken evet. Anneme yalvarırdım biraz daha jeton alsın diye :D

Şubat 26, 2008, 01:40:30 öö
Yanıtla #41
  • Orta Dereceli Uye
  • **

UfO  ya gidin kuleye çıkcaksanız  ;D
ama ben en çok kale yi seviorum,ankara kalesini ve onun dışında da gezilcek başka bi yeri olduğunu da düşünmüorum,,ilk fırsatta terkedip bir daha da ayak basmıcaım bi şehir  >:(

bu arada sn.bilmeliiyimgalilei nice yıllara :)

Şubat 26, 2008, 01:41:08 öö
Yanıtla #42
  • Ziyaretçi

Teşekkür ederim sevgili kure ;D ;D Güzel fikir :D
Sevgili blossom Doğal güzellikleri sahibine yani yaratanına bıraktım,insanların yaptıklarıyla daha güzel vakit geçiriyorum sanırım :D :D
Yaş ilerleyince öyle demeyeceksiniz ama :D Ne de olsa ben sizden yaşlıyım :D

Şubat 26, 2008, 01:41:16 öö
Yanıtla #43
  • Ziyaretçi

;D ;D

Şubat 26, 2008, 01:41:56 öö
Yanıtla #44
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn.galilei atakule gerçekten çok harika bir yerdir.İlk girdiğimde alt katta bir oyun alanı vardı bilmem şimdi hala devam ediyorlar mı ancak her gittiğimde oraya uğramadan geçemem gerçekten hoş bir yer tavsiye ederim.

Sn.blassom bilmem girdiniz mi hiç ama saatlerce çıkmazdım ben oradan.Harika bir yerdir.

Tamamen aynıydı.Çok saatlerin tesirini yitirdiği zamanlardı.Ancak yeterince oynamamazlıktan mıdır nedir hala devam etmekte bende :)
Bu ülkede kimse satranç oynamayı bilmez.Bu millet kaderini zar atarak belirler.

Şubat 26, 2008, 01:42:34 öö
Yanıtla #45
  • Ziyaretçi

UfO  ya gidin kuleye çıkcaksanız  ;D
ama ben en çok kale yi seviorum,ankara kalesini ve onun dışında da gezilcek başka bi yeri olduğunu da düşünmüorum,,ilk fırsatta terkedip bir daha da ayak basmıcaım bi şehir  >:(

bu arada sn.bilmeliiyimgalilei nice yıllara :)
Olmadı şimdi sevgili tuana, Ankara kalesinin alt kısımları hiç güzel değildir mesela, Bent deresi kısmı... Ankara' nın çok güzel yerleri var, sadece keşfetmek lazım...

Şubat 26, 2008, 01:43:02 öö
Yanıtla #46
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Teşekkür ederim sevgili kure ;D ;D Güzel fikir :D
Sevgili blossom Doğal güzellikleri sahibine yani yaratanına bıraktım,insanların yaptıklarıyla daha güzel vakit geçiriyorum sanırım :D :D
Yaş ilerleyince öyle demeyeceksiniz ama :D Ne de olsa ben sizden yaşlıyım :D

:) :)
Bu ülkede kimse satranç oynamayı bilmez.Bu millet kaderini zar atarak belirler.

Şubat 26, 2008, 01:43:43 öö
Yanıtla #47
  • Ziyaretçi

Çok teşekkür ederim Sevgili tuana.Ankarayı sevmeyen birisi daha olduğu için mutlu oldum açıkçası :D
Bu arada tuana ne kadar güzel bir sözcük kızımın adını koymayı düşünüyorum ;D

Şubat 26, 2008, 01:44:21 öö
Yanıtla #48
  • Ziyaretçi

Tamamen aynıydı.Çok saatlerin tesirini yitirdiği zamanlardı.Ancak yeterince oynamamazlıktan mıdır nedir hala devam etmekte bende :)
Erkeklerin her yaşta içlerinde oyun oynamayı seven bir çocuk vardır zaten :D

Şubat 26, 2008, 01:45:14 öö
Yanıtla #49
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Olmadı şimdi sevgili tuana, Ankara kalesinin alt kısımları hiç güzel değildir mesela, Bent deresi kısmı... Ankara' nın çok güzel yerleri var, sadece keşfetmek lazım...

ben oraları değil ankara kalesin deki fasıl dan bahsetmiştim sevgili blossom ;D
ne işim var derede,,valla ben bu kadar keşfedebildim yaklaşık 15 yıldır yaşıorum ama ;D