Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: smyrnali, AQUA ve azzurra  (Okunma sayısı 3583 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 23, 2011, 01:31:43 öö
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sevgili forum üyeleri,
 Bir önceki roportajımda size '' gelecek hafta çok güzel bir süprizim olacak'' demiştim. Bir itirafta bulunmak isterim: Size öyle derken hazırlığını yaptığım başka bir roportaj vardı. Ona istinaden öyle söylemiştim. Bir gecikme yüzünden ertelendi. Bu sözümü saklı tutuyorum unutmuş değilim... Fakaat. Bu gecikme öyle güzel bir işe vesile oldu ki anlatam. Birbirinden güzel üç hanımefendiyle bir roportaj yaptım bu hafta...Ne şans öyle değil mi? ;D. Hele o kadar roportajdan sonra ilaç gibi geldi bu roportaj.

Böyle deyişimin haklı bir sebebi var. Siz de roportaja gelirken sevgili smyrnali' nın getirdiği dolmaları , sayın AQUA' nın yaptığı kısır, sayın azzurra' nın kekini görseydiniz ne demek istediğimi daha iyi anlardınız ;D ;D. Valahi karnımın şişi yeni yeni iniyor patlayacaktım neredeyse ;D.

Sonra roportaj soruları dışında neler kaynattık neler... Sözüm var anlatamam ;D. Ama bir fikriniz olsun diye çıtlatabilirim: Sayın MASON'un saç modelinin değişmesi gerektiğinden tutunda sayın Hacamat'ın mavi kravat takmaması gerektiğine, forumun girişindeki seyyar kokoreççi'nin yarımı ekmeği yedi liraya yükseltmesine  kadar neler neler   ;D ;D

Dediğim gibi ilaç gibi geldi bünyeye. Toprağa basmak gibi, elektiriği aldı benden :D.

Şimdi belediyenin yeni yol çalışması yüzünden karırştırırsınız siz :D. Dükkan aynı yerde ama yol biraz değişti :D. Tarif edeyim çok kolay aslında: Şimdi burdan direk yukarı çıkıyosunuz, '' site menü'' tabelasını görünce tatlı bir yokuş geliyor az aşağıda '' Hür köşe'' tabelasını göreceksiniz zaten :D. Sonrasında dükkanı görürsünüz :D.

Umarım siz de benim kadar keyif alırsnız.

En içten sevgi ve saygılarımla.
« Son Düzenleme: Haziran 23, 2011, 01:36:22 öö Gönderen: enelsır »
enelsır