Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sayın Adnan Oktar: Masonlar ancak Üstad-ı Azam masonları dinlerler, bu benim için güzel bir imkan.  (Okunma sayısı 9655 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 05, 2014, 07:29:44 ös
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

5 ülkenin büyük üstatlarını istanbula getirip kanalına nasıl çıkartıyor orasına da düşünmek gerek.

Ek olarak sayın Adam ''Basın= Günlük dilde radyo, televizyon, gazete, dergi gibi elektronik veya yazılı basın organlarını anlatmak için kullanılan bir terimdir''
« Son Düzenleme: Ağustos 05, 2014, 07:34:37 ös Gönderen: Ares »
Dünya üstündeki en üstün yaşam formu olduğumuza ama yine de sözcüklere sığmayacak kadar mutsuz olduğumuza,çünkü başka hiçbir hayvanın bilmediği şeyi,ölmek zorunda olduğumuzu bildiğimize dair bir ironi

Ağustos 05, 2014, 07:35:38 ös
Yanıtla #11
  • Aktif Uye

En temel biyoloji ve jeoloji bilgisine sahip değilken 200 den fazla kitabı nasıl yazıyor...

Onu da düşünmek lazım...
Özgürlük zeka demektir, sevgi demektir. Özgürlük sömürmeme, yetkeye boyun eğmeme demektir. Özgürlük olağanüstü erdem demektir.
Jiddu Krishnamurti

Ağustos 05, 2014, 07:45:40 ös
Yanıtla #12
  • Orta Dereceli Uye
  • **

5 ülkenin büyük üstatlarını istanbula getirip kanalına nasıl çıkartıyor orasına da düşünmek gerek.

Ek olarak sayın Adam ''Basın= Günlük dilde radyo, televizyon, gazete, dergi gibi elektronik veya yazılı basın organlarını anlatmak için kullanılan bir terimdir''

Sayın Ares, siz galiba sayın ADAM'ın vermek istediği mesajı anlamadınız. Kendisi (eğer ben yanlış anlamadıysam)  basın sayılmaz ki derken ''adamdan bile sayılmayacak bir insanın parasıyla açtığı kanalda konuşmasına'' atıfta bulunmuştur. Yani bugün biz ''basın'' derken -ortak düşüncede- açıklamaları ''ciddiye'' alınacak konuşmalar, yazılar v.b anlarız.

Sayın ADAM'a bunu öğretmeye çalışmanıza gerek yoktu.
Olaylara,İnsanlara ve Bilgilere Ön Yargılı Davranıp Aranızda Bir ''Berlin Duvarı'' İnşa Etmeyin.

Ç.A

Ağustos 05, 2014, 07:50:58 ös
Yanıtla #13
  • Aktif Uye

Sayın Ares burada getirdiği kişiyi tanımıyor herhalde...

Çünkü çok ciddiye almış...

Ortada bir soru veya katkı da yok.
« Son Düzenleme: Ağustos 05, 2014, 07:54:14 ös Gönderen: asimov »
Özgürlük zeka demektir, sevgi demektir. Özgürlük sömürmeme, yetkeye boyun eğmeme demektir. Özgürlük olağanüstü erdem demektir.
Jiddu Krishnamurti

Ağustos 05, 2014, 10:08:03 ös
Yanıtla #14
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Bence bunların hepsine birden "medya" denir. "Basın" denilebilmesi için o ilgili kanalda görevli kişilerin sarı basın kartı taşımaları gerekir.
Live long and prosper.

Eylül 01, 2014, 08:31:36 ös
Yanıtla #15
  • Ziyaretçi

Adnan Oktar ve Talebelerinin parası var. Avrupadaki mankenlik ajansından getirttiği kızlarla sohbet yapıyor. (Gösteri,Ekran mankenliği) Bir kaç cahil kesimi etkilemiş mutlular kendi aralarında işte. Davet ettikleri kişilerinde Mason üstadlar olduğunu sanmıyorum. Konu mankenleri herhalde. Kıyafet her yerde bulunur. Bugün film, tiyatro vs. için her türlü kıyafetler heryerden var. Baştan aşağıya senaryo. İlginç adam. Ama beni en çok Cübbeli etkiliyor. Canım sıkılınca açıyorum bir Cübbeli çok eğleniyorum.

Eylül 01, 2014, 08:57:40 ös
Yanıtla #16

Ne gecenin dehşetinden korkarsın,
Ne gündüz uçan oktan,
Ne karanlıkta dolaşan hastalıktan,
Ne de öğleyin yok eden kırgından.

Eylül 10, 2014, 04:01:15 ös
Yanıtla #17
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ama beni en çok Cübbeli etkiliyor. Canım sıkılınca açıyorum bir Cübbeli çok eğleniyorum.

Merhabalar sayın Tubalkain. Cübbeli Ahmet Hoca yakınlarım tarafından da aşırı sevilen bir kişi fakat ben o kadar da sevebilmiş değilim açıkçası. Ağzından çıkan pek çok şey doğru fakat bir o kadar da hatalı... Bilimsel konularda bilgisizliğini ortaya koymaktan pek çekinmiyorlar.
Serius est quam cogitas.

Eylül 13, 2014, 08:16:23 ös
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

Öncelikle Merhabalar Sayın Kardeşlerim;

Sayın Adnan Oktar ve Cübbeli Ahmet Hoca hakkındaki fikirlerim onların sadece dini kullanan birer dolandırıcı oldukları yönünde olsa da onlar gibi pek çok hacı ve hoca var.Fakat hepsi bilgi açısından yetersiz olduğundan insanları yalan yanlış şeyler konusunda yönlendirmekten başka tek bir şey daha yapıyorlar oda dolandırmak.Bu insanları sadece eğlence amaçlı izleyebilirim ve biraz araştırırsak söylediklerinin de çoğunun yanlış olduğunu görmüş oluruz :)

-Saygılarımla... Hatam var ise lütfen mazur görünüz.

Mart 12, 2016, 12:26:20 ös
Yanıtla #19

bu kişiye göre zaten masonlar hatta bütün dünya onun emrinde. masonları kullanarak neyi elde etmeye çalışıyor anlamadım.
fikrini belirten olursa sevinirim.
fakat takıldığım bir nokta var tv de 33. derece belgesi vermişler bu nasıl oluyor