Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Issızlığın Ortasında 15. Yıl ama Dimdik Ayakta, Ayaktalar!  (Okunma sayısı 15579 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 02, 2011, 11:08:56 ös
Yanıtla #20
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu gün bu insanların anıldığı bir toplantıya katıldım. Konuşmacılardan birinin yaptığı bir durum tespitini paylaşmak isterim:

'' Arkadaşlar, bu acıyı bırakın paylaşmayı, bunun yaşandığını bile bilmeden büyüdü çocuklar. Siz, yani bunun ne menem bir yara olduğunu bilen yüzünü aydınlığa dönmüş insanlar, size sesleniyorum: UNUTMAYIN, UNUTTURMAYIN, olur mu çocuklar. ''
 Daha ne diyeyim. Çok canım sıkkın...

Yattıkları yer nur olsun.
enelsır

Temmuz 02, 2012, 12:01:10 öö
Yanıtla #21
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

19 yıl...  UNUTMADIK... UNUTTURMAYACĞIZ!!!

Temmuz 02, 2012, 12:50:40 öö
Yanıtla #22
  • Uzman Uye

T.C Devletinin 11 eylülüdür ; anlayana ...

Ahlaksızlıktır  masum bir canı yok etmek . Sonuçta onlar Hak'ka yürüdü ve verdi hesabını ya oradaki'ler nasıl verecek hesabını, hele orda olupta yangını seyredenler nasıl o tarafta birbirlerinin yüzüne bakacaklar ; burda kesmekte fayda var . Daha yakana gelmedim  şimdi ağzımı bozmadan keseyim şimdi tekrar göze batmayayım.Saygılar    :-[ :-[ :-[ :'(
« Son Düzenleme: Temmuz 02, 2012, 01:00:45 öö Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Temmuz 02, 2012, 01:37:07 öö
Yanıtla #23
  • Aktif Uye

Unutmadık diri diri yanan canları. Gel gör ki yakan zihniyet kazandı, daha da güçlenerek geliyorlar.
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Temmuz 02, 2012, 09:46:37 öö
Yanıtla #24
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Hayatta en çok aptallardan korkmuşumdur kontrolü zordur anlaması zoprdur,hayatta en kolay aptallar yönlendirilir çünkü duyguları var sanırlar tamda oralarını okşarsan yaptıramayacağın şey yaktıramayacağın yürek yoktur,en çok aptallardan korkarım neden sorusuna verecek akıllı ve mantıklı cevapları yopktur bulamazlarda,en çok aziz nesini severim yüreğinden ötürü,yüreğinden ötürü çünkü o tıfıl halinden bu kadar mangal gibi yürek çıkarıpta bu ülkede yaşayan insanların % 60 aptaldır demesi aslında nesince bir parmak basmaydı bu insanalarımıza aslında yön göstermesiydi durumlarını anlatmasıydı.

Herşey sadece aptallıklamı alakalı peki benim için evet akıllı bir insana siaz içi kadın erkek çocuk yaşlı dolu bir binayı yaktıramazsınız ondaki herhangi bir duyguyu harekete geçiremezsiniz.

Unutmayın sakın
her zaman hatırlatın
unutmalarını engelleyin
bu otelde biz bu insanları yakmadık
bu otelde biz aslında kendi kardeşlik tarafımız yaktık
ve o uğursuz 2 temmuzdan beri biz kardeş olamıyoruz.

saygılar
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Temmuz 02, 2012, 10:53:53 öö
Yanıtla #25

"Düşünceler, cebir ve şiddetle, topla ve tüfekle öldürülemez."

M. KEMAL ATATÜRK
• Laborare est Orare XXII.
• ... Bense daha önce duyulmamış, yeni şeyler söylediğim için onların ilenç ve lanetlemelerine maruz kalmaya devam edeceğim.... Simon Magus

Temmuz 02, 2012, 11:22:59 öö
Yanıtla #26
  • Aktif Uye

İlk yazıyı okudum tüylerim diken diken oldu.. Bu derece ayrıntılı olarak ilk defa okudum yaşananları.. Yaşama dair hiçbirşey olmasda yaşananları dedim.. :(
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Temmuz 27, 2012, 02:58:02 ös
Yanıtla #27
  • Orta Dereceli Uye
  • **

okumak hissetmek değildir... katliamı yapanar şimdi ülkede söz sahibi ne yazık ki
bekle, izle, gör, hisset, anla...

Ağustos 31, 2012, 10:05:56 ös
Yanıtla #28
  • Uzman Uye

ONLAR"i hergün anmak.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=ujpTA_NBVQ0#]├► KADİR MEVLAM SENDEN BİR DİLEĞİM VAR ◄┤Madımak Katliamı Anısına
[/url]

Temmuz 02, 2015, 10:39:12 öö
Yanıtla #29
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *