Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Şimdiki Müştekiler  (Okunma sayısı 1827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 11, 2013, 11:56:30 ös
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

http://www.anafikir.gen.tr/yazarlar/51-ahmet-yildirim/253-yetmez-ama-evet-cilerin-isim-listesi-ahmet-yildirim.html

Yetmez ama evet diyenlerin listesi var ne kadar doğru bilmiyorum ama hepsi doğruysa ibret verici. Yargıyı zayıflatan maddeler açıktı. Benim kıymetli arkadaşlarımdan bir tanesi 23 madde değişiyor diyordu içeriği ne peki dediğimde cevap yok.
Resmi dil Türkçe değil diyen öğrenciler var.
Anayasa Hukuku'nda uzmanlaşma fikrim var dediğimde ohoo Selçuk gereksiz bunlar ben kaldırıp atacağım kitabı para avukatlıkta diyen ve hükumeti eleştiren öğrenciler var.
Tek taraflı yüklenmek olmaz halka köşeden bidon kafalı kömüre oyunu sattı diyenler ticari ilişkileri olanlara nedense aynı tabiri kullanmıyorlar.Neden bilmiyorum veya AKP'liyim diyen belli konumdakilere tatlı su solcusu diyor eh bidon kafalı demek yürek ister. Türkiye'den sıkıldığımda İzmir'e giderim ben diyor kendileri İzmir de gidecek belki kendisi sanırım İzmir'e pasaportla giriliyor zannediyor. TGB gençleri parlak gençler ABD askerine çuval geçirip sonra da gönlünü alıyorlar olayın kişisel olmadığını söyleyecek kadar insancıllar da diyorlar. Yakın zamandaki eylem de görmedim.
Kenan Evren yargılama safsatası ne Allah aşkına isimlerini kaldırırsın film çekersin başka yollu olur bu kadar meraklıysan.

Şubat 12, 2013, 12:09:22 öö
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Alıntı
“Bir yetmez, iki defa 'evet' diyeceğim.” İshak Alaton

Ne diyeceksin en akıllımız bu ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Şubat 12, 2013, 12:15:50 öö
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

İleri görüşlü en azından çizgisini korumuş başlığım hatalı olmuş biraz Mehmet Altan , Şahin Alpay , Eser Karakaş nasıl değişmişler hayret ediyorum. Program başlığı da AKP demokratikleşmeden neden vazgeçti ? :s
Hangi yasa çıktı ki böyle bir başlık atıldı ? Ne oldu ? Bir AB resti mi bu kadar etkili ?
Şeyh uçurmaz mürid uçurur demişler.