Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: BÖYLE KATLİAM GÖRÜLMEDİ +21  (Okunma sayısı 9848 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 27, 2009, 12:38:21 öö
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Söyleyecek söz bulamıyorum. Vahşet katliam az kalıyor. Alenen soykırımdır bu... Bu insanlara ne oluyor böyle... İzlediğimden beridir etkisinden kurtulamıyorum, kesinlikle bu gece sırf bu yüzden kabus göreceğim. Çocuklar, Hamileler ve Kalp hastaları izlemesin

« Son Düzenleme: Ağustos 27, 2009, 11:56:21 öö Gönderen: MASON »

Ağustos 27, 2009, 01:38:23 ös
Yanıtla #1
  • Aktif Uye

Sayın Skullg,

Hadi diyelim ki siz izlediniz ve etkisinden kurtulamadınız.  Peki bizim suçumuz neydi de bunu bize de izlettiniz. Büyük bir şoktayım adeta....

İzleterek yapmış olduğunuz işkencenin kasıtlı olduğunu düşünüyorum..

:) :)
« Son Düzenleme: Ağustos 27, 2009, 01:46:55 ös Gönderen: dogudan »

Ağustos 27, 2009, 06:20:28 ös
Yanıtla #2
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. dogudan,

o şok halinde ben ne yaptığımın bilincinde miydim acep hiç sormuyorsun :) :)

Ağustos 28, 2009, 05:55:40 öö
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Saat sabahın 6'sı oldu. Acaba izlesem bu saatden sonra kabus görürmüyüm derken bi tıklayalım bakalım.
Sakın izlemeyin benden söylemesi..

Ağustos 28, 2009, 09:54:46 öö
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Gercekten cok urkutucu!
Özellikle daracik kutuya hapsolmus yok olmayi bekleyen 3 "ABSOLUT RUBYRED" in masum durusu karsisinda gözyaslarimi tutamadim...
Söyleyecek soz bulamiyorum
Sevgiyle...
...Söyleceklerimi yukarda söyledim zaten...

Kasım 10, 2009, 06:04:51 ös
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Skullg

Allah iyiliğinizi versin ne diyim.Bende merakla izlemeye başladım ne çıkacak diye acaba şişelerin altındamı dedim yine çıkmadı.Size söylenecek söz bulamıyorum ama var bir tane bari onu diyim.
Yukarıdaki sözleriniz Bir alkoliğin karşılaştığı manzara karşısındaki şok halini yansıtıyordu.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 10, 2009, 06:19:37 ös
Yanıtla #6

eee ne var bu kadar? niye bu kadar çok abartılıyor ki ben onu anlamadım.. affedersiniz ama :)
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 10, 2009, 06:44:48 ös
Yanıtla #7
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

sn. Isabell,

yani ne demek neyi abartıyoruz. Görmediniz mi? Güzellerin halini, insafsızca katlediliyorlar. Yerden yere vuruluyorlar, içleri dışlarına getiriliyor. Mundar edilip atılıyorlar. Kırılıyorlar, paramparça ediliyorlar, yakılıyorlar... Daha ne olsun, daha ne olsun ? ne var bunda diyorsunuz, insaf edin, elinizi vicdanınıza götürün, absolutlar, venusler aşkına yapmayın böyle...

ne vakit bu görüntüleri izlesem zeki mürenden kahır mektubu parçasını dinlemeye başlıyorum (29 dakika 30 saniye süren bir şah eser bir şaheser). Ki zaten ne zaman kahır mektubunu dinlesem hep ufak hep büyük hep rakı içiyorum.

Kasım 10, 2009, 06:49:29 ös
Yanıtla #8

sn. Isabell,

yani ne demek neyi abartıyoruz. Görmediniz mi? Güzellerin halini, insafsızca katlediliyorlar. Yerden yere vuruluyorlar, içleri dışlarına getiriliyor. Mundar edilip atılıyorlar. Kırılıyorlar, paramparça ediliyorlar, yakılıyorlar... Daha ne olsun, daha ne olsun ? ne var bunda diyorsunuz, insaf edin, elinizi vicdanınıza götürün, absolutlar, venusler aşkına yapmayın böyle...

ne vakit bu görüntüleri izlesem zeki mürenden kahır mektubu parçasını dinlemeye başlıyorum (29 dakika 30 saniye süren bir şah eser bir şaheser). Ki zaten ne zaman kahır mektubunu dinlesem hep ufak hep büyük hep rakı içiyorum.

hmm.. :)  
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 10, 2009, 07:06:00 ös
Yanıtla #9
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Yakın tarihlerde elim değerse "Batı'nın İlki Yüzü " adlı bir seri kitabı gündem konusu edecek ve o kitaplardan aktarımlarda bulunacağım.

Elbette kapsamları hep bu konuyla bağlantılı değil ama bağlantılı olanları da var.

Bakalım katliam(lar) nasıl olurmuş? Doğululara "barbar" diyen Batılılar neler yapmış!

Sevgiler.
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.