Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ÖSS >:(  (Okunma sayısı 30531 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 11, 2007, 05:25:33 ös
Yanıtla #40
  • Aktif Uye

burası milletin yanlışlarını yüzüne vurma yeri değil,herkes yanlış şeyler yazabilir,varsa bir bilginiz onu paylaşın bir üye olarak..gerekli yerleri sn.mason düzeltiyor zaten..

bizim sanayide dükkan komşusunun duvarında bir levha asılıdır,nereden de aklıma geldiyse :

elektrikçinin işini elektrikçiye bırak..

komşu elektrikçiydi de..
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Haziran 11, 2007, 05:27:08 ös
Yanıtla #41

hmm sn ası bn bu sıstemden mezun oldum zaten ama bu sıstemde amerıkada cok elestırılıyor cunku bu sıstemdede acıklık var
ama sıstem ne olursa olsun tek amac var
calısırsan yaparsın
calısan bır ınsanın sıstemlı ısı olmaz
:::saygılar:::

Haziran 11, 2007, 05:28:05 ös
Yanıtla #42
  • Aktif Uye

daha bir çok ülkenin eğitim sistemide araştırılarak elbette bizim için en iyisi ortaya çıkartılabilir..
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Haziran 11, 2007, 05:31:41 ös
Yanıtla #43

burası milletin yanlışlarını yüzüne vurma yeri değil,herkes yanlış şeyler yazabilir,varsa bir bilginiz onu paylaşın bir üye olarak..gerekli yerleri sn.mason düzeltiyor zaten..

bizim sanayide dükkan komşusunun duvarında bir levha asılıdır,nereden de aklıma geldiyse :

elektrikçinin işini elektrikçiye bırak..

komşu elektrikçiydi de..
sız kımsınız?sız bnı nedne uyarmak gereksınımınde bulunuyorsunuz?
ben kımsenın yanlısını yuzune vurmuyorum on kere oku on kere dusunun bnce bn sadeec yanlısını soeldım ve bunuda gayer ıyı bır sekılde yazdım ama sn luckeye degıl sız konusuyorsunuz sonrada gelmıs karsıma neler dıyorsunuz herseyı sn admınden beklemeyın
bn uyarsıysam uyardım bunu nıye bu kadar buyttunuz anlamadım hem nıcın uyardıım ?
luckeye kardesımız bn tatsızlıgın devam etmesını ıstıyorum dedı bnde admın sızı uyarır bastan solım dedım ne var bunda alalaa dueylı bır forum ıstemek mı suc
saygı maygı yok

Haziran 11, 2007, 05:33:57 ös
Yanıtla #44
  • Orta Dereceli Uye
  • **

bilinenler zaten anlat biliyim demekle ortaya dökülmez.bilmek isteyen açar bakar biraz fikir sahibi olur her açıdan.eğer ki karşına çıkan kişi zıtlaşmaya niyetliyse,sadece bir tarafı koşulsuz kabul etmiş ve desteksiz kolayca çürütülebilcek şekilde savunuyorsa, karşıdaki bileni bilgi vermek isteyeni de sabote etmeye eğilimlidir.hani vardır ya insan göremez kendini nerd eolduğunu bazen,işte önemli olan nerde olduğunu görmediğin anlara düşmek değil oraalrda takılıp kalmaktır. :-\

Haziran 11, 2007, 05:34:45 ös
Yanıtla #45
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

hmm sn ası bn bu sıstemden mezun oldum zaten ama bu sıstemde amerıkada cok elestırılıyor cunku bu sıstemdede acıklık var
ama sıstem ne olursa olsun tek amac var
calısırsan yaparsın
calısan bır ınsanın sıstemlı ısı olmaz
Elestirildigi dogrudur, ama Sn. hiario'nun  soyledigi gibi, degisik sistemler arastirilirsa muhakkak bir cozum bulunacaktir.  Calisirsan tabiki yaparsin. Ama saniyorum ulkemizdeki sorun gereksiz derece calisma.

Amerikadaki egitim sistemi ile Turkiyedekinin farklarina ve Turkiyedekinin Amerika'ya gore ne kadar daha zor oldugunun detayina cok girebilirim ama konu OSS :) O ayri bir konu olur.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 11, 2007, 05:35:50 ös
Yanıtla #46
  • Ziyaretçi

Sevgili forum uyeleri...
Lutfen!

Haziran 11, 2007, 05:36:25 ös
Yanıtla #47

benım bılgı derecemı kımse bılemez sn tuana bu konuda sıze katılıyorum
ayrıca ne bılıyorsan anlat demekle olamz bole ısler zaten okursanız bnm onerılerımıde gorursunuz
bugune kadar kısme ıle kısısel tartısmaya gormedım ama forumda tatsızlık olamasın dıe bırını uyarıncada suclu bız olduk ya pekı forum sızın ıstedıgınız gıbı olsun
saygı maygı yok

Haziran 11, 2007, 05:38:45 ös
Yanıtla #48

sn sublıme prınce lutfenn yazdıkalrımı okuyun arkadasımı tattısma yapmasın dıye uyardım bazoları zırt pırt uyarma falan fılan dmeye basladı
sn ası bnce amerıkada okumak cok  kolay degıl turkıyede egıtım standartı yok yanı her okulda aynı egıtım kalıtesı yok ama amerıkada bu buyuk olcude saglanmıs ama turkıyede egıtım gormedıgım ıcın bır yorum yapamıcam belkıde haklısınızdır

Haziran 11, 2007, 05:45:59 ös
Yanıtla #49
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn. asi türkiye'de uygulanmaya başlanan yeni düzenleme de artık derslerin çoğu etkinlikleri kapsamaktadır.yani bahsettiğiniz zorluk derecesi mümkün olduğunca basitleştirilmeye çalışılmıştır.