Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Herkese Merhaba  (Okunma sayısı 1370 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 23, 2020, 12:35:29 ös
  • Yeni Katilimci
  • *

Merhabalar ;

Uzun zamandır aranızda bulunmak istiyordum sonunda sizlerle birlikte olduğum için mutluyum. Açıkçası her hangi bir konuda yorum yapmadan önce kısaca bir merhaba demek istedim. Elimden geldiğince aktif olacağım fakat her konuya yorumda bulunmaya çalışan biri olmam çünkü gerçekten bilgi sahibi olmadığım bir konuda sırf konuşmuş olmamak için konuşmayacağım ama bilmediklerimi öğrenmek için çabalayacağım. Bu arada mason değilim ama olmak isteyen bir kardeşinizim ama nasıl ne şekilde olur bilemiyorum.

Yaşadığımız zaman içerisinde özellikle geçmişten günümüze doğru baktığımızda değişen dünyada maalesef bir çok değerimizi kaybettiğimizi görmekteyim, her geçen gün geleceğimize daha olumsuz bakmakta ve gelecek nesillere nasıl bir dünya bırakacağımızın endişesi içerisindeyim. Maddi olarak hayatımı sıkıntısız sürdürecek durumda olmama rağmen sadece ben anlayışına sahip biri değilim. Sadece benim gemim yürüsün de herkes başının çaresine baksın diyecek biri olmadım. Hayata, insanlığa dil, din, ırk gözetmeksizin sahip çıkmamız kanısındayım. Aslında biraz da bu yüzden aranızdayım en azından aynı fikirde olabileceğimi düşündüğüm insanlarla bir arada olmak istedim.

Rahatsızım, huzursuzum, kaygılıyım hayat düzenin böyle devam etmesinden. Bir şeyler yapmak istiyorum, bir köşede oturmak bana göre değil. Ben izleyici olmak istemiyorum.

Adaletin, eşitliğin, sevginin ve saygının içimizde olduğu günlerimiz olsun, hepimizde olursa herkeste olur.

Biraz uzun tuttum affınıza sığınıyorum. ;)

Saygı ve sevgilerimle

Mart 23, 2020, 01:13:23 ös
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Mr.Cherr,

Kaygilarinizi ve sizi anliyorum. Hosgeldiniz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 23, 2020, 01:48:10 ös
Yanıtla #2
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın Mr. Cherr

Hoşgeldiniz. Elimizden geldi kadar sizlere bilgi konusunda yardımcı olmak için buradayız. Sizi görünce 9 sene ki önce heyecanım ve telaşım aklıma geldi. Bunun için çok teşekkür ederim.

Sevgi saygı ve bu günlerde en önemlisi sağlıkla kalın.
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Mart 23, 2020, 03:44:16 ös
Yanıtla #3

Hoşgeldiniz sayın Mr.Cherr.

Işığınızdan(burada ‘bilginizden’ anlamında kullanıyorum) bol bol paylaşmanız dileğiyle.

Sevgiler.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Mart 23, 2020, 06:18:14 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Güzel bir giriş . Umarım aradığınızı bulursunuz . Hoş geldiniz aramıza .

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mart 23, 2020, 06:33:06 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Merhaba tüm değerli üyelere, foruma olumlu olumsuz görüşleri ile katkı verenlere. Bazı üyelerin uzun yıllardır değerli vakitlerini anti-masonik uğraşlara bıkmadan ayırmalarını görmek çok hoşuma gitmese de kendime yani ülkemde beyaz koyunların içindeki siyah koyun muamelesi gören düşüncelerime saygı duyulmasını beklerken her görüşe saygı duymazsam olmazdı tabi ki. Dünya takvimi ile epey çok sayılacak bir zaman bekledim forum üyeliğimin kabul görmesi için. Çok mutlu ve çok heyecanlıyım haliyle. Ne verebilirim zaman gösterecek elbette ama forumu takip etmişliğim var ve almak konusunda sonsuz ansiklopedi kıvamında olduğunu biliyorum. Su benim için akmaya devam ediyor ve muhakkak yolunu bulacaktır. Hepinize sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...