Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: & SİSTEM &  (Okunma sayısı 11330 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 29, 2008, 07:58:03 ös
Yanıtla #30

Sn. Sevil, yazdıklarımı yeterli gördüm. Çünkü bu konu bilgi dahilimde değil. Açıkçası bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup yorum yapmak istemem. Siz benimle paylaştığınız sürece ben bu ince hareketinize minnettar olup ilgi ile yazdıklarınızı okurum... İster özel mesaj yolu ile ister konu başlığı altında, o sizin takdirinizdir... Ben her daim bilgiye aç olmuş bir insanımdır...
İlgi ve alakanız için teşekkürü bir borç bilirim.
Saygılarımla,

:) Teşekkür ve Saygılar Bizden; 
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Nisan 06, 2008, 02:24:09 ös
Yanıtla #31

Bilinmeyen Güçler tarafından sürekli olarak bir tür Etki altında kaldığımız doğru! Dünyamızın içsel ve dışsal olarak birtakım etkenler adı altında Değişim geçirdiği bilinmektedir. Genel bazda düşünecek olursak Bilinmeyenlerden korkan bir yapımızın olması itibariyle Kendimizi Aşmamız gerektiği ve doğal olara da bunun da yolunun sadece ve sadece Bilinçlenmekten geçtiğini çoğumuz farkedebilmişizdir, inancıyla hareket ederek Egomuzu Kırma yönündeki eylemlerimizi arttırdıkça daha çok Kişisel Gelişimimizin sağlanacağı da göz ardı edilmemelidir.

Ancak bütün bunları gözönünde bulundurduğumuzda ise daha çok Bilincimizi arttırarak Kişisellikten ziyade Evrensel Bilinç kazandıkça İnsansal Düzeyde birçok gelişimin kaydedileceği de bilinen bir gerçektir. Şimdiye dek yapılan bütün Evrensel Çalışmalar Dünyamızı bununla birlikte İnsanlığı İleri Safhalara götürebilmeyi başarmış ve artık bir Aşama Atlatma Zamanlamasına denk olarak Dünyasal Bazda hep bir aynı yönde seyreden önemli bir parellğin olduğunu keşfettim. Amaç; Bütünleşmek ve Evsenselleşmekse İnsani Bilinçlerin de Dünyamızın Gelişimine bağlı olarak daha da geliştiği ve Bilinçlenmelerin artmasıyla da çeşitli Toplumsal Bazda gerçekleştirilen önemli atılımlarla da istenilen düzeye gelineceği muhakki söz konusu olabilecektir.

Sistem hakkında önemli açıklamalarımın olması ışığında yazacaklarımın hepimizi bir Bütün kapsamında tuttuğunu ve bu zincirleme bağlamında Dünyasal, Toplumsal, Bireysellikten yola çıkılarak Evrenselleşme yolunda birçok çabaların da boşuna gitmediği ve bütün bunların Amaçsal Plan çerçevesinde geliştiğini belirterek önemli bir süreçten geçirildiğimiz kanısına vardım.

Tabiki bunları gözardı edemeyiz çünkü her uyanan bilinç bizlere önemli katkılar sağlayacaktır. Buna ek olarak ise hepimizin evresensel gelişim platformunda birimize gelecek zararın hepimizi derinden etkileyeceği gerçeğini aklımızdan çıkartmamak adına adımlarımızı bunun bilincinde atarsak hem kendi adımıza hem de tüm kardeşlerimiz adına önemli derecede üzerimize düşen sorumluluğu fazlasıyla yerine getirdiğimizi de düşünmemiz gerkmektedir.

Sürekli olarak yazılarımda vurguladığım bu önemli hususların aklımızın önemli bir yerinde kalması bizler için büyük fayda sağlamaktadır. Artık uyanma ve bilinçlenme zamanı diyerek yazılarımın bu bağlamda devam edeceğini ve tamamen İnsanlığın Gelişimi yönünde hareket ettiğimi belirterek herhangi bir başka amaçla hareket etmediğimin bilinmesini önemle rica ediyor ve Saygılarımı Sunuyorum. :)

Amaç: Evrensel Kardeşlik Bağlamında hareket edip Bilinmeyenleri Açığa Çıkarmaktır.

Sevgilerle,
« Son Düzenleme: Nisan 06, 2008, 02:27:12 ös Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.