Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Dile Benden Ne Dilersen!  (Okunma sayısı 4001 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 07, 2007, 02:58:17 öö
  • Ziyaretçi

Yaşlıca bir bayan evindeki koltuğunda oturup uzun geçmis hayatını gözden geçirirken birden bir peri karşısına çıkıverir ve ona 3 dilekte bulunabileceğini söyler.

Peki der yaşlı kadın o zaman "Zengin olmak istiyorum"
Peri bir el hareketiyle kadının koltuğunu som altına ceviriverir.
"İkinci olarak ta sanırım güzel ve genç bir prenses olmak istiyorum" der.
Birden başında paha biçilemez bir tacı olan dünya güzeli bir prenses oluverir.
"Üçüncü ve son olarak olarak ne istersin ?" diye sorar peri.
O sırada yaşlı kopegi ağır bir sekilde kafasını kaldiriverir ve zayıf bir "hav" sesi çıkartır.
Prenses çok sevdiği köpeğine bakar ve şöyle der "Köpeğimide yakışıklı bir prense dönüştürebilirmisin?"
Tam o anda, şimdi güzel bir prenses olan yaşlı kadının önünde dünyada hiç kimsenin görmediği kadar yakışıklı bir prense dönüşür köpek. Hiç kimsenin hayal bile edemeyeceği kadar yakışıklıdır bu prens.
Kadın ona büyük bir hayranlıkla bakar ve o anda ona aşık oluverir. Prens ona doğru yaklaştığında kadının heyecandan dizleri titremeye başlar.
Prens ona doğru eğilir ve dudakları neredeyse kadının kulağına değecek şekilde şöyle fısıldar:
- "Eminim şimdi, zamanında beni hadım ettirdiğine çok pişmansın."

Nisan 07, 2007, 03:04:01 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Temel bir gün kahvenin önüne kırmızı spor bir arabayla gelir kahveye girince Dursun sorar

-ula Temel bu arabayu nerden aldun da
-oturun etrafıma da anlatayum
der temel herkez birikir etrafa

-geçen otoban da otostop çekeyrum cüzel pi sarışın durdu bu arabayla üstünde bi mini etek bir de mayo gibin bir üstü vardu beni tenha ormanlık bir yere cötürdü ve önce bikiniyi sonra mini eteği çıkardı ve bana benden ne istersen alabilirsun dedu ben de arabayı aldım
dedi temel sonra dursun atladı
-zaten mini etek de sana yakışmazdu da temel.  :)

Nisan 07, 2007, 03:08:48 öö
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

O sabah evlenen Çinli çift, hemen çocuk yapmama kararı vermişler. Gece yarısı çantada ara, kaput yok.. Yeni gelin "Otele gelirken gördüm, caddenin ilerisinde bir nöbetçi eczane var" deyince, damat fırlamış.. Sağda mı, solda mı derken, yolu da oldukça karıştırmış.. Bu sırada balkon kapısından bir hırsız süzülmüş içeri.. Yatakta yarı uyanık yatan çırılçıplak kadını karanlığa alişan gözleri ile seçince, şeytana uyup yatağa süzülmüş.
Uyku sersemi yeni gelin, hafif de şampanyanın etkisi ile bulutlu ya, kocası sanıp bir sarılmış hırsıza..
Otelde bunlar olurken, damat nihayet eczaneyi bulmuş.. Elini cebine atmış..
Acele ve aşkla fırlarken, cüzdanı masanın üzerinde unutmamış mı?.. Pantolon cebinde iki tane on sent var..
"Prezervatif istiyorum" demiş, eczacı kadına..
"Dört kalite var" demiş kadın.. "En ucuzu beyazlar, 10 sent tanesi.. Orta kalite sarılar 15 sent!. İyi kalite, siyah olanlar, 20 sent.. En iyi, en pahalısı morlar 25 sent.."
İlk gecesinde karısına, paranın satın alacağı en kaliteli prezervatifi kullanmak isteyen Çinli, 20 senti tezgahın üzerine koymuş.. "Bir tane siyah"
demiş.. Koşarak otele dönmüş.. Hızla kapıyı açmış.. Bakmış karısı uyuyor..
Ama onun uyku muyku dinleyecek hali yok.. Yataga adeta uçmuş.. Karısı az önce seviştigi kocasının bu ikinci muhteşem performansından nasıl memnun..
Dokuz ay sonra, kadın doğurmuş.. Doğurmuş da, sarı Çinlilerin bebegi,
simsiyah bir zenci..
Aradan yıllar geçip, çocuk büyüyünce, o da merak etmiş rengini.. Sormuş babasına.. "Annem ve siz sarı iken, ben nasıl siyah oldum" diye..
"Söylenme de, şansına şükret" demiş, Çinli.. "Cebimde beş sent daha olsaydı, mor olacaktın!.." ;D

Nisan 08, 2007, 02:54:01 öö
Yanıtla #3

çok güzel olmuş  ;) :D ;D

Nisan 08, 2007, 03:14:47 öö
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

süper olmuş ;D harika

Mayıs 25, 2007, 09:31:49 öö
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

ASKERİ GEMİ

Bir savas gemisi karanlik ve sisli bir gecede yol aliyormus.

Derken kaptan koskundeki komutan tam karsida ve uzakta uzerlerine dogru gelen bir isik farketmis.

Hemen karsi tarafa sinyal gondererek su mesaji gecmis:
-'Derhal rotanizi 30 derece doguya cevirriniz'
Karsindan aninda cevap gelmis:

'Sen rotani 30 derece batiya cevir!' Komutan sasirmis, biraz da sinirlenmis, mesaji tekrarlamis:
-'Rotani derhal 30 derece doguya cevir, emrediyorum!'
Karsidan cevap:
-'Asil sen rotani 30 derece batiya cevirreceksin!'
Komutan ofkeden kuplere binmis, bir mesaj daha yollamis-'Ben 30 yillik kaptanim, sana son kez emrediyorum, rotani 30 derece batiya cevir!'
Cevap:
-'Sen 30 senelik kaptansan ben de 20 senelik denizciyim, sen rotani 30 derece doguya cevir'
Komutan, o kadar sinirlenmis ki, hemen murettebata butun toplari atese hazir hale getirmelerini emretmis ve son kez bir mesaj gondermis:
-'Burasi bir savas gemisi, derhal rotanii 30 derece batiya cevirmezsen atese baslayacagiz'
Karsidan cevap gelmis:
-'Burasi da bir deniz feneri.. Sen rotani bir an once 30 derece doguya cevirmezsen birazdan kayalara carpacaksin'

İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 25, 2007, 09:56:32 öö
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bir Ingiliz doktor diyor ki :

Tip bilimi bizde öyle ilerledi ki, biz bir adamin beynini aliriz ve baskasina koyariz ve onu alti haftada is arayacak hale getiririz.

Alman doktor diyor ki :
Bu hiç birsey diil; biz bir adamin beynini çikaririz ve baskasina koyariz ve onu dört haftada savasa hazir hale getiririz.

Amerikali doktor da diyor ki :
Beyler siz çok geridesiniz. Biz Teksastan bir beyinsizi aldik ve beyaz saraya koyduk. Simdi ülkenin yarisi is ariyor, yarisi da savasa savaşıyor.
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...