Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Harun Yahya'nın maceraları  (Okunma sayısı 4825 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 20, 2010, 06:35:42 ös
  • Ziyaretçi

Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca, bugün İsrail’den gelen bir heyetle buluştu.

İstanbul Cevahir Otel’in Türkuaz Salonu’nda gerçekleşen toplantı saat 13.00’da yapıldı.

Yerli ve yabancı basın mensuplarının da davetli olduğu bu toplantı için İsrail’den 8 kişilik bir heyet geldi.

İşte Adnan Hoca’nın cümleleriyle İsrail’den gelen heyetin listesi:

1) İmar Bakanı yardımcısı Eyüp Kara (Necef ve Celile için Kalkınma ve İmar Bakanı Yardımcısı; Başbakan Benjamin Netanyahu’ya en yakın Musevi olmayan kişi; Museviler, Müslümanlar, Hıristiyanlar ve diğer tüm dinler arasında güçlü ve sıcak bir ilişki kurulması hedefine sahip)
2) Haham Yeshayahu Hollander (Kudüs Musevi Hahamlar Meclisi Sanhedrin, Beni Nuh Mahkemesi Başkanı)
3) Haham Ben Abrahamson (Kudüs Musevi Hahamlar Meclisi Sanhedrin’in İslam konusunda danışmanı)
4) Efraim Lahav (Başbakanlık ofisinden kıdemli strateji danışmanı; Kudüs Akademik Biriliği yönetim kurulu başkanı)
5) Dürzi topluluğu lideri Şeyh Ameen Kablan
6) Ortodoks Hıristiyan lider Rahip Hurrian Dimitri
7) Bedevi lider Sn. Ataf Krinawi
8) Samaritlerin lideri Sn. Japhet Tsedaka (Yefet Zadka)

Odatv.com

http://www.odatv.com/n.php?n=adnan-oktar-8-kisilik-bir-israilli-heyetle-bulusuyor-2001101200

Bana ilginç geldi payraşmak istedim, anti-semitistliği ve masonluk karşıtlığını topluma pompalayan bir kişi için hoş bir haber olmasa gerek.

Ocak 22, 2010, 07:08:11 ös
Yanıtla #1

Herhangi bir fark yaratmamasi lazim diye dusunuyorum. Her kisi/grup fikirleri karsi olsa bile karsi tarafla fikir alisverisi yapti diye yadirganmamali. Asil bu fikir alisverisini yapmadan karsi gorus savundugu icin yadirganmali.

Konunun mudahili A.Oktar oldugu icin muhakkak bir cikar amaci vardir diye dusunuyorum ama bu benim kisisel fikrim.
Spes mea in Deo est

Ocak 26, 2010, 05:38:17 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Bu gerçekten ilginç,kendisi İsrailin en itibarlı hahamlarıyla Gazzenin geleceğini konuşacak değildir sanırım :D

Mayıs 31, 2010, 06:59:21 öö
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Bulundugumuz ortam ve seviyeyi korumak adina Harun Yahya rumuzlu Adnan Oktar Bey'in sahsinda yazdigim agir bir yaziyi az once sildim. Insan kendi tutarsizliklarinin faturasini oderken sucu masonlarda bulup sonrada donanimli birisinden cevabini alinca ''ben karanliga bagiriyorum'' tarzinda cok ucuza havale etmeci yaklasimdan kacinmalidir. Bu kisiyle muhattablik dahi onur kiricicidir kanimca. Kendisinin neler yaptigini,dini tarikat ortusu altinda igrenc iliskilerin yasandigi bir toplulugun basinda bulundugunu bir cok kisi biliyor. Masonlarin gucunden bahsediyor, ''onlar kotudur'' diyor beyefendi.. Yanlis... Onlar nezih, vicdan sahibi ve bilgi sahibidir.

Saygilarimla...

Ağustos 18, 2010, 02:26:06 öö
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Zaten bu Fetullah Gülenle, Adnan Oktar milleti koyun gibi sağıyorlar.

Adnan hoca İsrail şöyle kötü İsrail böyle kötü derken adam İsrail'le gezi ve toplantılara başlamış. Dindar geçinirken aile yaşantısı olmayan adamdan daha ne beklenir ki, adam 2 fahişeyle basılmıştı. Abim Hollanda da T.U. Delft'te bile Adnan Hoca'nın kitabı gitmiş evrim yok diyormuş, Hollanda da ise diğer akamdemisyenler demişler bu adamlar bu kadar parayı toplicak salağı nerden buluyor diye. Hatta onlarda bunun üzerine Türkiyeye gelip bir tarikat kurası gelmiş.

Geçende televizyonda çıktı FEtullah Gülen'i Jean Paul Sarter, John Stuart Mill, Immanuel Kant'la anıyor Amerikalılar. Şimdi bu adam bu filozofları okuyorsa neden Türkiyede dinin propagandasını yapıyor onu anlayamadım, felsefenin propagandasını yapsana Celal Şengör gibi düşünüyorum desene satılmış. Türkiyedeykende John Stuart Mill okusaydın çıkarlarını daha iyi bilip çeneni tutardın azcık boş boş konuşup subayların eşleri ve aileleri aleyhinde boşboş konuşmazdın.