Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Gelinlikle otostop çekenin kafası kesilir (mi?)  (Okunma sayısı 5759 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 14, 2008, 05:17:34 ös
Yanıtla #10
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn.Santander,
Mesajlarınızda saygılı olursanız,goruslerınızde saygı gorursunuz....Bilgilerinize
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 14, 2008, 05:42:07 ös
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Benim anlamadığım neden bu tip sapkınlıkları bir millete mal etmeye çalışıyorsunuzki? Ayrıca bunun Avrupa birliğine alınıp alınmamamızla ne alakası var? Avrupa' daki adamlar ülkelerine gelen turiste bu tip sapkınlıklar yapmıyorlarmıymış? Hani ülkemize gelen her yabancı misafir hepimizin misafiridir ya cinayette hepimizin cinayeti mi oluyor? Cani ve sapık bir insan çıkmış, bir turist bayanı katletmiş, o kişinin milliyeti değil insanlığı sorgulanmalıdır. Ne o bayan otostop ile ülkemizi gezdiği için bu cani cinayeti haketti, ne de bu caninin işlediği cinayet yüzünden tüm Türkiye suçlu.
« Son Düzenleme: Nisan 14, 2008, 05:50:24 ös Gönderen: blossom »

Nisan 14, 2008, 05:52:05 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Benim anlamadığım neden bu tip sapkınlıkları bir millete mal etmeye çalışıyorsunuzki? Ayrıca bunun Avrupa birliğine alınıp alınmamamızla ne alakası var? Avrupa' daki adamlar ülkelerine gelen turiste bu tip sapkınlıklar yapmıyorlarmıymış? Hani ülkemize gelen her yabancı misafir hepimizin misafiridir ya cinayette hepimizin cinayeti mi oluyor? Cani ve sapık bir insan çıkmış, bir turist bayanı katletmiş, o kişinin milliyeti değil insanlığı sorgulanmalıdır. Ne o bayan otostop ile ülkemizi gezdiği için bu cani cinayeti haketti, ne de bu caninin işlediği cinayet yüzünden tüm Türkiye suçlu.

Medya çok sorumsuz sürekli bu milletin ne kadar vahşi olduğunu ispatlama peşindeler "utanıyoruz" manşetleri falan..defter açmışlar herkes bişey yazıyor türk olduğum için utanıyorum diyen bile var işte bu terbiyesizlik

Nisan 14, 2008, 06:06:05 ös
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Bizde bu kadar kendimizi küçük görme mantığı olduğu müddetçe bir arpa boyu yol alamayız maalesef...